Podsumowanie ALMMA 152 VIP Jurków

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 5 x złoto – 4 x srebro – 0 x brąz
2. Akademia Sportów Walki Wilanów 3 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
3. Fightman 2 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
4. NEXT LEVEL BJJ Opole 1 x złoto – 1 x srebro – 3 x brąz
5. MMA Krosno 1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz

 

Czytaj dalej

ALMMA 152 VIP Jurków

 

Zapraszamy ponownie na zawody ALMMA, które odbędą się na kąpielisku ”Chorwacja” w Jurkowie 21.07.2018 r.

Oktagon będzie ustawiony na platformie pływającej po jeziorze!

 

Czytaj dalej

Podsumowanie ALMMA 153 Lublin

Klasyfikacja drużynowa

1. MMA Krosno 4 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
2. Silesian Cage Club 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. Berserkers Team Łódź 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. MKS Lubartów 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. MKS Kalina Lublin 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

 

Czytaj dalej

ALMMA 153 Lublin

Puchar Polski Wschodniej

Organizatorzy:

Amatorska Liga MMA, BullTerror , FightGym , Flash Paradise


Termin i miejsce:

27 maja 2018 r. (niedziela)
Centrum Sportowo – Rekreacyjne Uniwersytetu Przyrodniczego, ul. Głęboka 31, 20-612 Lublin

 

Czytaj dalej

Podsumowanie Mistrzostw Europy Amatorskiego MMA

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 3 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
2. Ankos Zapasy Poznań 3 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. Rio Grappling Club Wrocław 1 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
4. Rio Grappling Ostrów Wlkp 1 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
5. Radomski Klub Taekwon-do 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
6. Puncher Wrocław 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
6. Dziki Wschód 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

Czytaj dalej

Podsumowanie ALMMA 150 Dzierżoniów

Klasyfikacja generalna

1. Rio Grappling Club Wrocław 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
1. MMA Solo Team Namysłów 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Gold Team Polska 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. Contender Kamienna Góra 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
5. Junior Dzerżoniów 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz

 

Czytaj dalej