Podsumowanie ALMMA 156 Świętochłowice

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 4 x złoto – 2 x srebro – 4 x brąz
2. Silesian Cage Club 4 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. Łamator Racibórz 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
4. Klub Sztuk Walki Shogun Żory 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Borowiecki Mateusz (Bastion Tychy)
2. Olech Łukasz (NEXT LEVEL BJJ Opole)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Mitko Mateusz (Octagon Team )
2. Jędryczka Sebastian (Sportowe Zagłębie )
3. Tkaczyk Łukasz (UKS Ronin )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Cichoń Michał (SHARK TOP TEAM)
2. Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Widenka Mateusz (Octagon Team)
2. Jankowski Adam (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Malinowski Daniel (Octagon Team)
2. Kempczyński Rafał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Wacław Kordian (NEXT LEVEL BJJ Opole)
3. Petryka Mateusz (Wataha Sosnowiec)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Musiał Michał (Silesian Cage Club)
2. Poznańczyk Patryk (SHARK TOP TEAM)
3. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team )
3. Anthony Samuel (Octagon Team)

Turniej Junior do 84 kg

1. Gaś Mateusz – KSWS (Klub Sztuk Walki Shogun Żory)
2. Chłopecki Adrian – KSWS (Klub Sztuk Walki Shogun Żory)

Turniej Junior do 77 kg

1. Cuber Jakub (Szkoła Walki Drwala)
2. Kaczmarek Kacper (Octagon Team )

Turniej Junior do 70 kg

1. Hir Michał (Bastion Myślenice)
2. Cieszyński Sebastian (Sportowe Zagłębie )
3. Orzeł Paweł (Akademia Walki Lewin Brzeski)

Turniej Junior do 66 kg

1. Domin Paweł (Octagon ŻORY)
2. Likus Patryk (MMATADORES Katowice)
3. Sławiczek Klaudiusz (Octagon Team )
3. Popławski Przemysław (Akademia Walki Lewin Brzeski)

Turniej Junior do 61 kg

1. Wieczorek Cyprian (UKS Ronin )
2. Michniewicz Michał (Łamator Racibórz)
3. Myszkowski Miłosz (Klub Sztuk Walki Shogun Żory)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Stępień Łukasz (Silesian Cage Club)
2. Nieckarz Patryk (Wataha Sosnowiec)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Kamiński Tomasz (Silesian Cage Club)
2. Nowak Kamil (Łamator Racibórz)
3. Poprawa Damian (GB Spartan Team Chorzów)
3. Salomon Grzegorz (NEXT LEVEL BJJ Opole)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Kuczera Tomasz (Silesian Cage Club)
2. Gołąb Dawid (SPARTAN Myślenice )
3. Pniak Paweł (Klub Sportowy Warriors Koziegłowy)
3. Szewczyk Dariusz (RCSW Fighter Rybnik)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Pierwoła Kuba (Octagon Team )
2. Zadorożny Jarosław (Combat Sambo Wrocław)
3. Kawski Bartek (Octagon Team
3. Pachny Sławomir (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Szulcek Dawid (Łamator Racibórz)
2. Rygiel Dawid (Octagon Team )
3. Imiołczyk Jakub (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Pluta Łukasz (Spartakus Team Zakopane)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Kubiak Łukasz (RCSW Fighter Rybnik)
2. Szczygieł Kamil (Atemi Team Myszków)
3. Hądz Kamil (Veto Team Bielsko-Biała)

Turniej Kobiet Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Ogrodnik Joanna (Łamator Racibórz)
2. Załuska Oliwia (Bastion Tychy)

Turnieje BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Klocek Michał (Octagon Team)
2. Kubiak Łukasz (RCSW Fighter Rybnik)
3. Wacław Kordian (Next Level BJJ Opole)
3. Sztymon Nikodem (Octagon Team)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Grzemski Patryk (Ronin Łaziska Górne)
2. Kozek Filip (Szkoła Walki Drwala)
3. Szewczyk Darek (RCSW Fighter Rybnik)
3. Lewandowski Piotr (RCSW Fighter Rybnik)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Wiewióra Adam (Silesian Cage Club)
2.  Świerczek Patryk (Next Level BJJ Opole)
3. Taubler Bartłomiej (Brak klubu)
3. Tkaczyk Łukasz (UKS Ronin)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Leszczyński Piotr (Spartan Myślenice)
2. Pasz Paweł (Octagon Team)
3. Wróbel Grzegorz (Veto Team Bielsko Biała)
3. Czekała Arkadiusz (Next Level BJJ Kluczbork)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Nadolny Robert (Sparta Fight Team)
2. Kryza Wojciech (Octagon Team)
3. Kurkowski Mateusz (Łamator Racibórz)

Turniej BJJ No Gi Kolorwe Pasy OPEN

1. Bryczek Robert (Veto Team Bielsko Biała)
2. Kubasiak Kamil (Sportowe Zagłębie)
3. Janeczek Łukasz (Łamator Racibórz)
3. Ćwik Dawid (Next Level BJJ)