Podsumowanie ALMMA 182 Stegna

Klasyfikacja generalna

1. Ronin Gold Team Koszalin 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
2. Poland Top Team 2 x złoto – 0 x srebro – 3 x brąz
3. Octagon Team 1 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
4. Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
5. Mighty Bulls Gdynia 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Czytaj dalej

ALMMA 182 Stegna

Puchar Mierzei Wiślanej

UWAGA!

Ze względu na obecnie obowiązujące przepisy w zawodach może wziąć udział maksymalnie 150 zawodników.

Zawody rozegrane zostaną na świeżym powietrzu, dostosowane do aktualnych wymogów, bez udziału publiczności. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zawodów ze względu na czynniki niezależne (związane z zagrożeniem epidemicznym)

Zgłoszenia przez panel zgłoszeniowy, który zostanie zamknięty po wyczerpaniu limitu 150 miejsc.

Organizator:
Stowarzyszenie Amatorska Liga MMA

Underground MMA Elbląg

Termin i miejsce zawodów
1 sierpnia 2020 r.

Plaża w Stegnie, ul. Morska 17, 82 – 103 Stegna

Czytaj dalej

Puchar Polski MMA 2020

dedykowany pamięci Żołnierzy Wyklętych

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Amatorska Liga MMA

UKS Dragon Fight Club

Termin i miejsce zawodów
29 lutego 2020 r.

Hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 4

ul. Staszica 25, 96-500 Sochaczew

Czytaj dalej

Podsumowanie ALMMA 180 Lublin

Klasyfikacja generalna

1. Gladio 3 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
2. Fabryka Sportu Chełm Pankration Włodawa 3 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
3. Klub Walki Grappler 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
4. Gladio Niemce 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. KOTWICA MMA TEAM 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
6. K1 Fighting Center 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
 

 

Czytaj dalej

ALMMA 180 Lublin

Bull Terror Challenge/Amatorska Liga Kick-boxingu

Organizator:
Stowarzyszenie Amatorska Liga MMA

Bull Terror

Termin i miejsce zawodów
9 lutego 2020 r.

Czytaj dalej

Podsumowanie ALMMA 178 Lublin

Klasyfikacja generalna

1. Gladio 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
2. Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Spartakus Rzeszów 1 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
4. Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
5. Hells Team Koło 0 x złoto – 3 x srebro – 1 x

 

Czytaj dalej