Podsumowanie ALMMA 162 Oborniki Śląskie

Klasyfikacja generalna

1. Bebson Gold Team Bielawa 2 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz
2. Rio Grappling Club Wrocław 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
3. Spartan Knurów 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. NEXT LEVEL BJJ Opole 2 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
5. Tyberian Team 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
6. Saiyan Gold Team 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
6. Streffa Fight Team Lubin 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz

 

 

 

Turniej Full Contact do 66 kg

1. Joniak Grzegorz (Bebson Gold Team Bielawa)
2. Gajda Mateusz (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle)
3. Zięba Sylwester (UKS Ronin )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Olech Łukasz (NEXT LEVEL BJJ Opole)
2. Wasiela Kamil (Strzelec Gold Team Ostrów Wlkp.)
3. Głód Marcin (Contender Kamienna Góra )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Fida Jarosław (Tyberian Team)
2. Gałka Grzegorz (Brak klubu)
3. Charmuszko Mariusz (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Mrozowski Kamil (Team Fighting Zielona Góra)
2. Perkowski Mateusz (Berserkers Team Jelenia Góra)
3. Fryśny Oskar(Sihasapa Gold Team)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Pelc Paweł (Streffa Fight Team Lubin)
2. Zadorożny Jarosław (Combat Sambo Wrocław)
3. Kobiałka Patryk (Berserkers Team Jelenia Góra)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Maleszewski Marcin (Spartan Knurów )
2. Jachyra Jakub (Streffa Fight Team Lubin)
3. Janiszewski Paweł (Wrox Gym)

Turniej Junior do 84 kg

1. Markiewicz Piotr (Saiyan Gold Team)
2. Berestecki Norbert (Saiyan Gold Team)
3. Kharytonov Nikita (Adrenalina Fight Kluczbork)

Turniej Junior do 77 kg

1. Contessa Christopher (Gym-Fight Wrocław )
2. Jędrasik Ksawery (Bebson Gold Team Bielawa)
3. Krakowiak Tymoteusz (Adrenalina Fight Kluczbork)

Turniej Junior do 70 kg

1. Kaczmarski Kuba (OBAMMA Fight Team)
2. Obłoza Adrian (OBAMMA Fight Team)
3. Łączny Michał (Invictus BJJ Leszno)

Turniej Junior do 66 kg

1. Bednarski Dawid (Rio Grappling Club Wrocław)
2. Duda Patryk (Streffa Fight Team Lubin)
3. Opalony Miłosz –(Adrenalina Fight Kluczbork)

Turniej Junior do 61 kg

1. Wieczorek Cyprian (UKS Ronin )
2. Bogatko Filip (Bebson Gold Team Bielawa)
3. Wiśniowski Przemysław (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Szymański Marcin (Rio Grappling Club Wrocław)
2. Zabijak Marcel (Saiyan Gold Team)
3. Smoliński Rafał (Adrenalina Fight Częstochowa)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Olech Mateusz (NEXT LEVEL BJJ Opole)
2. Kasprzyński Szymon (Ikizama MMA Radzionów)
3. Walent Wojciech (judo Miejska Górka )

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Siadkowski Waldemar (Brak klubu)
2. Pantak Denis (Spartan Knurów )
3. Świerczek Patryk (NEXT LEVEL BJJ Opole)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Frohlich Ryszard (Spartan Knurów )
2. Słaby Jakub (Fighting X Club)
3. Dajczak Kamil (NEXT LEVEL BJJ Opole)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Łukasz Marek (Ikizama MMA Radzionów)
2. Jankowski Alan (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle)
3. Felkowski Radek (Fighting X Club)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Klimas Szymon (Tyberian Team)
2. Kumórek Kacper (Bebson Gold Team Bielawa)
3. Bać Wojciech (Contender Kamienna Góra )

Turnie Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 66 kg

1. Małecka Dominika (Bebson Gold Team Bielawa)
2. Cicha Klaudia (Rio Grappling Club Wrocław)
3. Szczekutowicz Agnieszka (Gym-Fight Wrocław )