Podsumowanie Mistrzostw Polski MMA 2018 Full Contact i Senior oraz Mistrzostw Mazowsza

Mistrzostwa Polski MMA 2018 Full Contact i Senior już za nami

16 grudnia 2018 r. poznaliśmy tegorocznych Mistrzów Polski MMA w kategoriach Full Contact, Ograniczona Formuła Senior Kobiet oraz Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom, trenerom oraz wspierającym ich teamom za obecność i za świetną sportową atmosferę, w której przebiegały całe zawody.

Serdecznie dziękujemy również naszym sponsorom, fundatorom nagród, Boruta MC Poland oraz wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu, jakim były kolejne Mistrzostwa Polski MMA. Do zobaczenia w 2019 r.

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 4 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
2. Silesian Cage Club 3 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. Arrachion Olsztyn 2 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
4. Radomski Klub Taekwon-do 2 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
5. Lidzbarski Klub Sportów Walki Olympia 1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
6. Grappling Team Mława 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
7. Dziki Wschód 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
7. Ankos Zapasy Poznań 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
7. Brawler Końskie 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
10. Black Horse MMA Łomża 0 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz

Mistrzostwa Polski MMA 2018 Full Contact do 93 kg

1. Trzciński Marcin (Nastula Club)
2. Wróblewski Krzysztof (Hunter MMA)
3. Szmalenberg Nikodem (SHARK TOP TEAM)

Mistrzostwa Polski MMA 2018 Full Contact do 84 kg

1. Bąk Gerard BK (Brawler Końskie)
2. Herrmann Szymon (Ankos Zapasy Poznań )
3. Smoliński Kamil (Różal Team)

Mistrzostwa Polski MMA 2018 Full Contact do 70 kg

1. Michalczuk Mariusz (Fighters Factory Oleśnica)
2. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do )
3. Oprządek Michał (Gold Team Polska)

Mistrzostwa Polski MMA 2018 Full Contact do 66 kg

1. Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn)
2. Strumiłowski Dawid –(Pankration Poznań)

Mistrzostwa Polski MMA 2018 Full Contact do 61 kg

1. Gajek Krzysztof (Husaria Drutex)
2. Martynik Dawid (Octagon Team )

Mistrzostwa Polski MMA 2018 Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni do 93 kg

1. Samociuk Marek –(Dziki Wschód)
2. Chmielewski Łukasz (Brawler Końskie)
3. Szklarczyk Jakub (GLKS Nadarzyn)

Mistrzostwa Polski MMA 2018 Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni do 84 kg

1. Pezda Michał (Octagon Team )
2. Majewski Piotr (Arrachion Olsztyn)
3. Sosnowski Mateusz (Legia Fight Club)

Mistrzostwa Polski MMA 2018 Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni do 77 kg

1. Wiewióra Adam (Silesian Cage Club)
2. Kaczmarczyk Kornel (Grappling Kraków)
3. Mitko Mateusz (Octagon Team )

Mistrzostwa Polski MMA 2018 Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni do 70 kg

1. Baranowski Łukasz (Ankos Zapasy Poznań )
2. Ruchała Robert (Grappling Kraków)
3. Krzewina Kamil  (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska)

Mistrzostwa Polski MMA 2018 Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni do 66 kg

1. Le Tobiasz (Octagon Team )
2. Sikorski Michał (Radomski Klub Taekwon-do )
3. Okrągły Łukasz (MMA Team Ełk)

Mistrzostwa Polski MMA 2018 Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni do 61 kg

1. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team)
2. Martynik Patryk (Octagon Team )
3. Machnacz Dariusz (Black Horse MMA Łomża )

Mistrzostwa Polski MMA 2018 Ograniczona Formuła Senior Kobiety +66 kg

1. Pieńkowska Katarzyna (KSW Cross Fight Gym)
2. Fornal Lara (Academia Gorila Żyrardów)
3. Stańczak Urszula (Hac Ho Wołomin)

Mistrzostwa Polski MMA 2018 Ograniczona Formuła Senior Kobiety do 66 kg

1. Sobek Karolina (Spartakus Rzeszów)
2. Kulpa Sandra (Silesian Cage Club)

Mistrzostwa Polski MMA 2018 Ograniczona Formuła Senior Kobiety do 57 kg

1. Giemza Paulina (Octagon Team )
2. Michalska Olga (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Grabowska Barbara – SWD (Szkoła Walki Drwala)

Mistrzostwa Mazowsza

Turniej Junior do 93 kg

1. Malinowski Michał (Fanatycy Sportów Walki)
2. Wiszowaty Dawid (Black Horse MMA Łomża )

Turniej Junior do do 84 kg

1. Michalski Jakub (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock)
2. Kalisz Sebastian –(Arrachion Olsztyn)
3. Polechoński Mikołaj (Hulk Team Police)

Turniej Junior do 77 kg

1. Sobotka Olaf (Grappling Team Mława )
2. Bartnicki Adrian (Grappling Team Mława )
3. Szkopowicz Jakub (MMA & BOXING „BULDOG” TEAM)

Turniej Junior do 70 kg

1. Kubeł Mateusz (Gladiator Ostrołęka )
2. Rogalski Tymoteusz (Fit&Fun MMA Team)
3. Kalinowski Krystian (Grappling Team Mława )

Turniej Junior do 66 kg

1. Adzhiev Islam (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Walczak Bartosz –(Fit&Fun MMA Team)
3. Wieryszko Patryk (Black Horse MMA Łomża)

Turniej Junior do 61 kg

1. Niedźwiedzki Dawid (MMA Team Ełk)
2. Wieczorek Cyprian (UKS Ronin )
3. Będziński Kamil (Radomski Klub Taekwon-do )

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Stępień Łukasz (Silesian Cage Club)
2. Wdziękoński Cezary (Black Horse MMA Łomża )

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Cieśla Łukasz (Lidzbarski Klub Sportów Walki Olympia)
2. Kaźmieruk Wojciech (Dziki Wschód)
3. Rudnik Hubert (Cross Fight Radom)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Gładysz Jakub (Bushido Centrum Bemowo)
2. Frączek Adrian (Dexters Team)
3. Hrehorowicz Dariusz (Lidzbarski Klub Sportów Walki Olympia)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Wiech Fabian (Arrachion Olsztyn)
2. Rynkiewicz Patryk (Arrachion Olsztyn)
3. Popławski Eryk (Arrachion Olsztyn)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Adzhiev Halid (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Wyszyński Tomasz (Lidzbarski Klub Sportów Walki Olympia)
3. Drelich Michał (Dexters Team)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Boxodirjon Jomoldinov (Silesian Cage Club)
2. Kadzimierz Wojciech (Silesian Cage Club)
3. Misiewicz Piotr (Lidzbarski Klub Sportów Walki Olympia)

Turniej BJJ Białe Pasy do 84 kg

1. Laskowski Patryk (Złomiarz Team Gdańsk)
2. Możdżeń Adrian (K1 Fighting Center)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Nowak Hunert (XYZ Fighting Division MMA)
2. Ściegliński Jakub (Cross Fight Radom)
3. Zabawski Piotr (Samuraj Sanok)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Głażewski Krystian (Sportowy Białystok Team)
2. Stolarz Jakub (Gimnazjon Wyszków)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Możdżeń Adrian (K1 Fighting Center)
2. Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club)
3. Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Mleczko Dawid (Control Naczaj Team)
2. Sobolewski Artur (Hunter MMA)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Sadowski Piotr (Sportowy Białystok Team)
2. Delewicz Sebastian (Katana Szczytno)
3. Ozga Jakub (Cross Fight Radom)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 77 kg

1. Przepiórka Piotr (Cross Fight Radom)
2. Lewandowski Patryk (XYZ Fighting Division)
3. Gąsior Ariel (Octagon Team)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 84 kg

1. Przepiórka Piotr (Cross Fight Radom)
2. Czyżewski Kamil (Vale Tudo Białystok)
3. Mleczko Dawid (Control Naczaj Team)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 93 kg

1. Mochocki Piotr (Cross Fight Radom)
2. Szymon Krystian (Gladiator Ostrołęka)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *