Wyniki Young Dragons III

Turnieje Ne-Waza Gi

 

U8 Gi do 22 kg

1. Pietrzkiewicz Stanisław (Klub Walki Grappler)
2.  Brokowski Kacper (Klub Walki Grappler)
 

U8 Gi do 24 kg

1. Ciborowski Oliwier (Akademia Fenix Kraków)
2. Bezat Eryk (Akademia Młodego Wojownika)
 

U8 Gi do 26 kg

1. Kieruczenko Zofia (Dziki Wschód)
2. Doroziński Tymon (Dragons Den Team)
3. Mikołajczyk Gustaw (Copacabana Warszawa)
 

U8 Gi do 38 kg

1. Czyżewski Mikołaj (Klub Walki Grappler)
2. Kozłowski Aleksander (Klub Walki Grappler)
3. Grodzińska Daria (MMA Tornado Kalisz)
3. Mroczek Borys (Klub Walki Grappler)
 

U10 Gi Chłopcy do 27 kg

1. Ochenkowski Ksawery (Katana Szczytno)
2. Bruszewski Maksymilian (Akademia Fenix Kraków)
 
 

U10 Gi Chłopcy do 30 kg

1. Nocuń Ignacy (Dragons Den Team)
2. Bodecki Jarosław (Klub Walki Grappler)
3. Dostal Mateusz (MMA Tornado Kalisz)
 
 
 

U10 Gi Chłopcy do 38 kg

1. Kosiński Paweł (Arrachion Olsztyn)
2. Tumiński Paweł (Katana Szczytno)
3. Pietrasik Bartosz (Klub Walki Grappler)
3. Denis Antoni (Dziki Wschód)
 

U10 Gi Chłopcy do 42 kg

1. Szewczak Igor (Katana Szczytno)
2. Szczerbo Dominik (Katana Szczytno)
 

U10 Gi Chłopcy +42 kg

 

1. Novyk Iwan (Klub Walki Grappler)
sk
 

U10 Gi Dziewczynki do 24 kg

 

1. Kołakowska Martyna (Arrachion Olsztyn)
2. Kozdrańska Eliza (Akademia Fenix Kraków)
3. Wójcik Oliwia (Dziki Wschód)
 
 

U10 Gi Dziewczynki do 36 kg

1. Lisok Małgorzata (MMA Tornado Kalisz)
 

U10 Gi Dziewczynki do 46 kg

1. Sierak Lena (Katana Szczytno)
 

U12 Gi Chłopcy do 30 kg

1. Antkiewicz Oliwier (Berserker’s Team Olsztyn)
2. Wójcik Karol (Dziki Wschód)
3. Wieczorek Damian (Klub Walki Grappler)
3. Dziwisz Jan (Berserker’s Team Szczecin)
 

U12 Gi Chłopcy do 34 kg

1. Golonka Kacper (Berserker’s Team Olsztyn)
2. Malon Marcel (Katana Szczytno)
3. Batorowicz Jakub (Arrachion Olsztyn)
3. Frankiewicz Andrzej (Klub Walki Grappler)
 

U12 Gi Chłopcy do 38 kg

1. Marszał Julian (Dragons Den Team)
2. Rosa Antoni (Klub Walki Grappler)
3. Brzeziński Patryk (Berserker’s Team Łódź)
3. Wolski Maciej (Dragons Den Team)
 

U12 Gi Chłopcy do 42 kg

1. Kowalski Aleks (Berserker’s Team Szczecin)
2. Cyran Łukasz (Klub Walki Grappler)
3. Matusiak Norbert (Akademia Fenix Kraków)
3. Krawczyński Bartosz (Arrachion Olsztyn)
 

U12 Gi Chłopcy do 46 kg

1. Stachula Tymoteusz (Katana Szczytno)
2. Kozłowski Kuba (Katana Szczytno)
 

U12 Gi Chłopcy do 50 kg

1. Wierzbicki Wiktor (Arrachion Olsztyn)
2. Tadeusiak Paweł (United Gym)
 

U12 Gi Chłopcy do 59 kg

1. Zawadzki Jakub (Arrachion Olsztyn)
2. Maksymowicz Oliwier (CRS/Octopus Pabianice)
3. Skowroński Antoni (Katana Szczytno)
 

U12 Gi Chłopcy +60 kg

1. Szewczak Piotr (Katana Szczytno)
 

U12 Gi Dziewczynki do 36 kg

1. Iunusova Zheiran (Hac Ho Wołomin)
2. Kobylas Wiktoria (Katana Szczytno)
3. Wolińska Natalia (Klub Walki Grappler)
 

U12 Gi Dziewczynki do 44 kg

1. Małecka Hanna (Tornado Kalisz MMA)
 

U15 Gi Chłopcy do 42kg

1. Szymański Artur (CRS/Octopus Pabianice)
 

U15 Gi Chłopcy do 55 kg

1. Okniński Aleksander (Akademia Sportów Walki Wilanów)
 

U15 Gi Chłopcy do 60 kg

1. Święciński Gaspar (Katana Szczytno)
2. Tadeusiak Antoni (United Gym)
3. Janiak Antoniusz (CRS/Octopus Pabianice)
 

U15 Gi Chłopcy do 66 kg

1. Kowalski Grzegorz (Berserker’s Team Olsztyn)
2. Freń Adam (Berserker’s Team Olsztyn)

U15 Gi Dziewczynki do 44 kg

1. Kowalska Zuzanna (Dragons Den Team)
2. Bodecka Aleksandra (Klub Walki Grappler)
3. Jasiewicz Jagna (Akademia Fenix Kraków)
 

U18 Gi Kobiety do 63 kg

1. Paździoch Julia (Klub Walki Grappler)
 

Extra Fight

1. Cyran Łukasz (Klub Walki Grappler)
2. Novyk Ivan (Klub Walki Grappler)
 
 

Turnieje Ne-Waza No Gi

U8 No Gi do 26 kg

1. Kieruczenko Zofia (Dziki Wschód)
2. Doroziński Tymon (Dragons Den Team)
3. Bezat Eryk (Akademia Młodego Wojownika)
3. Alama Tomasz (Czarny Orzeł Lipno)
 

U8 No Gi do 39 kg

1. Michalski Filip (Czarny Orzeł Lipno)
2. Grodzińska Daria (MMA Tornado Kalisz)
 

U10 No Gi Dziewczynki do 25 kg

1. Kołakowska Martyna (Arrachion Olsztyn)
2. Wójcik Oliwia (Dziki Wschód)
3. Janiszewska Magdalena (Dragon Fight Club Sochaczew)
 

U10 No Gi Dziewczynki do 36 kg

1. Lisok Małgorzata (MMA Tornado Kalisz)
 

U10 No Gi Dziewczynki do 46 kg

1. Sierak Lena (Katana Szczytno)
 

U10 No Gi Chłopcy do 30 kg

1. Nocuń Ignacy (Dragons Den Team)
2. Guberski Kacper (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Ochenkowski Ksawery (Katana Szczytno)
3. Dostal Mateusz (MMA Tornado Kalisz)
 

U10 No Gi Chłopcy do 38 kg

1. Kosiński Paweł (Arrachion Olsztyn)
2. Denis Antoni (Dziki Wschód)
3. Pietrasik Bartosz (Klub Walki Grappler)
3. Ratajczak Szymon (MMA Tornado Kalisz)
 

U10 No Gi Chłopcy do 42 kg

1. Szewczak Igor (Katana Szczytno)
2. Szczerbo Dominik (Katana Szczytno)
 

U10 No Gi Chłopcy +42 kg

1. Novyk Ivan (Klub Walki Grappler)
 

U12 No Gi Chłopcy do 30 kg

1. Wójcik Karol (Dziki Wschód)
2. Dziwisz Jan (Berserker’s Team Olsztyn)
3. Jeznach Oktawian (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Wieczorek Damian (Klub Walki Grappler)
 

U12 No Gi Chłopcy do 34 kg

1. Golonka Kacper (Berserker’s Team Olsztyn)
2. Malon Marcel (Katana Szczytno)
3. Batorowicz Jakub (Arrachion Olsztyn)
3. Frankiewicz Andrzej (Klub Walki Grappler)
 

U12 No Gi Chłopcy do 38 kg

1. Rosa Antoni (Klub Walki Grappler)
2. Marszał Julian (Dragons Den Team)
3. Brzeziński Patryk (Berserker’s Team Szczecin
3. Hrymowicz Hubert (Arrachion Olsztyn)
 

U12 No Gi Chłopcy do 42 kg

1. Kowalski Aleks (Berserker’s Team Szczecin)
2. Cyran Łukasz (Klub Walki Grappler)
3. Kozakiewicz Filip (Dziki Wschód)
3. Krawczyński Bartosz (Arrachion Olsztyn)

U12 No Gi Chłopcy do 46 kg

1. Stachula Tymoteusz (Katana Szczytno)
2. Kozłowski Kuba (Katana Szczytno)
3. Surowiec Julian (Berserker’s Team Olsztyn)
 

U12 No Gi Chłopcy do 42 kg

1. Wierzbicki Wiktor (Arrachion Olsztyn)
2. Tadeusiak Paweł (United Gym)
3. Yeremyan Aleksander (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Złotowski Kacper (Dragon Fight Club Sochaczew)

U12 No Gi Chłopcy do 60 kg

1. Zawadzki Jakub (Arrachion Olsztyn)
2. Maksymowicz Olivier (CRS/Octopus Pabianice)
3. Skowroński Antoni (Katana Szczytno)

U12 No Gi Chłopcy +60 kg

1. Woźniak Krystian (Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Szewczak Piotr (Katana Szczytno)
 

U12 No Gi Dziewczynki do 36 kg

1. Iunusova Zheiran (Hac Ho Wołomin)
2. Kobylas Wiktoria (Katana Szczytno)
3. Wolińska Natalia (Klub Walki Grappler)
 

U12 No Gi Dziewczynki do 40 kg

1. Balcerak Amelia (Dragon Fight Club Sochaczew)
 
 

U12 No Gi Dziewczynki do 44 kg

1. Budziarek Wiktoria (Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Bartosiewicz Natalia (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Małecka Hanna (Tornado Kalisz MMA)
 

U12 No Gi Dziewczynki +48 kg

1. Krzeszewska Alicja (Czarny Orzeł Lipno)
 

U15 No Gi Chłopcy do 34 kg

1. Wojciechowski Maciej (Dragon Fight Club Sochaczew)
 

U15 No Gi Chłopcy do 42 kg

1. Szymański Artur (CRS/Octopus Pabianice)
2. Opłatek Maciej (Hac Ho Wołomin)
 

U15 No Gi Chłopcy do 50 kg

1. Haładyn Jakub (MMA Tornado Kalisz)
2. Kosut Filip (Klub Walki Grappler)
 

U15 No Gi Chłopcy do 55 kg

1. Okniński Aleksander (Akademia Sportów Walki Wilanów)
2. Balcerak Aleksander (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Krzeszewski Karol (Czarny Orzeł Lipno)
 

U15 No Gi Chłopcy do 60 kg

1. Święciński Gaspar (Katana Szczytno)
2. Tadeusiak Antoni (United Gym)
3. Paczosa Kamil (Delta MMA Rejowiec)
 

U15 No Gi Chłopcy do 66 kg

 

1. Kowalski Grzegorz (Berserker’s Team Olsztyn)
2. Freń Adam (Berserker’s Team Olsztyn)
 

U15 No Gi Chłopcy +66 kg

1. Makowski Patryk (Dragon Fight Club Sochaczew)
 
 

U15 No Gi Dziewczęta do 44 kg

1. Kowalska Zuzanna (Dragons Den Team)
2.Bodecka Aleksandra (Klub Walki Grappler)
 

U15 No Gi Dziewczęta do 48 kg

1. Kupczyk Paulina (Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Kawecka Natalia (Dragon Fight Club Sochaczew)
 

U15 No Gi Dziewczęta do 57 kg

1. Klepacka Wiktoria (Klub Walki Grappler)
2. Turowska Maja (Czarny Orzeł Lipno)
 

U15 No Gi Dziewczęta +63 kg

1. Kwiatkowska Kinga (Czarny Orzeł Lipno)
2. Cypel Natalia (Dragon Fight Club Sochaczew)
 
 

U18 No Gi Chłopcy do 66 kg

1. Kowalski Grzegorz (Berserker’s Team Olsztyn)
2. Magamurziev Ishadzhi (Hac Ho Wołomin)
3. Jackowski Bartek (Klub Walki Grappler)
 

U18 No Gi Chłopcy do 73 kg

1. Wocial Wojciech (Klub Walki Grappler)
2. Pabianek Maksymilian (Strefa Junior Ju-Jitsu)
 

U18 No Gi Dziewczęta do 63 kg

1. Czyżewska Wiktoria (Brawler FC Końskie)
2. Paździoch Julia (Klub Walki Grappler).
 
 

Extra Fight

1. Magamurziev Vishadzhi (Hac Ho Wołomin)
2. Piasecki Paweł (Czarny Orzeł Lipno)
 

Extra Fight

1. Balcerak Amelia (Dragon Fight Club Sochaczew)
2.  Lisok Małgorzata (MMA Tornado Kalisz)
 

Extra Fight

 

1. Krzeszewska Alicja (Czarny Orzeł Lipno)
2. Sierak Lena (Katana Szczytno)
 

Extra Fight

1. Krzeszewska Alicja (Czarny Orzeł Lipno)
2. Kupczyk Paulina (Dragon Fight Club Sochaczew)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *