Podsumowanie ALMMA 159 Borzęcin

Klasyfikacja generalna

1. Grappling Kraków 4 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
2. Spartakus Rzeszów 1 x złoto – 3 x srebro – 4 x brąz
3. Dexters Team 3 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. Copacabana Kielce 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Spartakus Team Zakopane 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
5. Fight Club Bytom  1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz

 

Ranking mężczyzn

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Sinkiewicz Piotr (Copacabana Kielce)
2. Stockinger Artur (Grappling Ustrzyki)
3. Zebzda Patryk (Spartakus Rzeszów)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Zylla Alan (Atleta Fight Club)
2. Gołąb Dawid (SPARTAN Myślenice )
3. Pudełek Gabriel (Fightman)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Świder Sebastian (Grappling Kraków)
2. Bieniasz Mateusz (Spartakus Rzeszów)
3. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów)

Turniej Junior do 77 kg

1. Jaskuła Dawid (Fight Club Bytom )
2. Owsiany Dominik (MMA Krosno)
3. Kubal Wiktor (Grappling Kraków)

Turniej Junior do 70 kg

1. Noworyta Krzysztof (Kaito Stalowa Wola)
2. Burz Krzysztof (Spartakus Rzeszów)
3. Klyszcz Patryk (Fight Club Bytom)

Turniej Junior do 66 kg

1. Brzeżański Marcin (Grappling Kraków)
2. Hir Michał (Bastion Myślenice)
3. Wąsik Miłosz (MMA Krosno)

Turniej Junior do 61 kg

1. Sudoł Julian (Grappling Kraków)
2. Wieczorek Cyprian (UKS Ronin)
3. Panna Krzysztof (Fightman)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Orzeł Tomasz –(Dexters Team)
2. Krzeszowski Mariusz (Oświęcimski Klub Sportów Walki)
3. Wilk Patryk (Spartakus Rzeszów)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Suwara Mateusz (Grappling Kraków)
2. Wielgosz Kamil (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Rogula Michał (Copacabana Kielce)
2. Dziągwa Paweł (Underground Warrior Rzeszów)
3. Grudziński Bartłomiej (Fightman)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Moshynets Andrii (Spartakus Team Zakopane)
2. Pytko Michał (Underground Warrior Rzeszów)
3. Dudek Kacper (Spartakus Rzeszów)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Rewera Bartosz (Spartakus Rzeszów)
2. Zebzda Daniel (Spartakus Rzeszów)
3. Pluta Łukasz (Spartakus Team Zakopane)

Akademickie Mistrzostwa Polski  do 84 kg

1. Bielic Paweł (Dexters Team)
2. Leszczyński Piotr (SPARTAN Myślenice )
3. Janik Maciej (Wrox Gym)

Akademickie Mistrzostwa Polski do 77 kg

1. Zaniewicz Miłosz (MKS Lubartów)
2. Gośko Gustaw (Octagon& Fenix Kraków)

Ranking kobiet

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 66 kg

1. Cichoń Klaudia (Dexters Team)
2. Eszer Weronika (Wrox Gym)
3. Załuska Oliwia (Bastion Tychy)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *