Podsumowanie ALMMA 155 Lublin

Klasyfikacja generalna

1. Sportowy Białystok Team 3 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
2. Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm 3 x złoto – 1 x srebro – 4 x brąz
3. S4 Fight&CrossGym 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. MMA Krosno 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz

 

 

 

Ranking mężczyzn

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Szkiłądź Paweł (Sportowy Białystok Team)
2. Krogulec Adrian (Stalker Team Kozienice)
3. Żerebecki Marcin (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)
3. Lipski_ Jakub (Brak klubu)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Kułak Artur (S4 Fight&CrossGym)
2. Gąsiorkiewicz Arek (Fighting X Club)
3. Sprawka Karol (Shootfighters Lublin)
3. Stelmasiewicz Grzegorz (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Piegat Kamil (S4 Fight&CrossGym)
2. Grzeszczak Paweł  (Gladio)
3. Dederko Mateusz (Sportowy Białystok Team)

Turniej Junior do 84 kg

1. Polit Damian (MKS Lubartów)
2. Spasowicz Adrian (Gladio)
3. Bednarz Kacper (Shootfighters Lublin)

Turniej Junior do 77 kg

1. Owsiany Dominik  (MMA Krosno)
2. Krukar Jakub (MMA Krosno)
3. Kosior Bartłomiej (Spartakus Cyców)
3. Materowski Michał  (MMA Krosno)

Turniej Junior do 70 kg

1. Stanicki Wojciech (Brak klubu)
2. Uszko Antoni (Delta MMA Rejowiec)
3. Dudzik Paweł (Gladio)
3. Pervushyn Denys (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)

Turniej Junior do 61 kg

1. Haciuk Patryk (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)
2. Wojciechowski Janl (Shootfighters Lublin)
3. Kozioł Jakub (Delta MMA Rejowiec)
3. Stawiński Kamil (OKSW DRAGON)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Krzeszowski Mariusz (Oświęcimski Klub Sportów Walki)
2. Sadowski Piotr (Sportowy Białystok Team)
3. Błaszczykiewicz Marek (Factory Gym Fight)
3. Buźko Maciej (Sportowy Białystok Team)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Giedwidz Piotr (Sportowy Białystok Team)
2. Przystasz Mateusz (Fighting X Club)
3. Berbecki Kamil (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)
3. Sierocki Grzegorz (Stowarzyszenie Strefa Mocy)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Połosak Kamil (Akademia Sportów Walki Wilanów)
2. Barczyk Sebastian (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Krogulec Adrian (Stalker Team Kozienice)
3. Komarzeniec Krzysztof (Defensive Street-Boxing Lublin)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Kostecki Michał (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)
2. Dragański Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew)w
3. Demeschenko Vadym (Akademia Sportów Walki Wilanów)
3. Dronszczyk Łukasz (Fighting X Club)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Pomykała Kamil (Podkarpacka Szkoła Krav Maga )
2. Gogol Mateusz (Sportowy Białystok Team)
3. Kowalczyk Łukasz (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Głażewski Krystian (Sportowy Białystok Team)
2. Chmielnicki Dawid (Brak klubu)
3. Wojnarowski Kamil (Podkarpacka Szkoła Krav Maga )
3. Karpiński Norbert (LKSW Tajfun)

Ranking kobiet

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet +66 kg

1. Sobczuk Angelika (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)
2. Wdowicz Klaudia (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)

Turnieje BJJ No Gi

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Pietryka Maciej (MMA Krosno)
2. Grzyb Oliwier (Sportowy Białystok Team)
3. Pervushyn Denys (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)
 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Kukiełka Mateusz (Stowarzyszenie Strefa Mocy)
2. Olszta Krystian (MKS Lubartów)
 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Roszkowski Paweł (Sportowy Białystok Team)
2. Szczepaniak Mateusz (MKS Lubartów)
3. Materowski Michał (MMA Krosno)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Wrzochol Krystian (Be Fit MMA Skierdy)
2. Czerniec Daniel (K1 Fighting Center)
3. Libuszewski Patryk (MMA Krosno)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Sparzak Piotr (S4 Fight & Cross Gym)
2. Mękal Kamil (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)
3. Sieniawski Hubert (MMA Krosno)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Buźko Maciej (Sportowy Białystok Team)
2. Sadowski Piotr (Sportowy Białystok Team)
3. Kołodziejczyk Bartłomiej (MMA Krosno)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *