Podsumowanie ALMMA 158 Poznań

Klasyfikacja generalna

1. Puncher Wrocław 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
2. Pankration Poznań 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
2. Tornado Kalisz MMA 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
2. X-Team 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
2. MMA Devil Świebodzin 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
2. Gracie Barra Wąbrzeźno 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
2. Sihasapa Gold Team 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
2. Rio Grappling Ostrów Wlkp 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
2. MMA Devil Międzychód 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
2. GŁD Team Piła 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
2. Ko.Ka Sport 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

 

 

 

 

Ranking mężczyzn

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Kosicki Jakub (Ko.Ka Sport)
2. Chmielarz Robert (Brak klubu)
3. Drzyzga Hubert (Shooters Konin)

Turniej Full Contact do 70 kg

1. Maligranda Jakub (Brak klubu)
2. Przybylski Dawid (MMA Devil Poznań)

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Dzikowski Borys (Puncher Wrocław)
2. Chudy Jakub (MMA Rawicz)
3. Zieliński Adrian (Brak klubu)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Przysiwek Brajan (Brak klubu)
2. Urbaniak Oskar (judo Miejska Górka 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Pawlicki Filip (X-Team)
2. Zarówny Denis (Gym-Fight Wrocław)

Turniej Junior do 93 kg

1. Cegła Wktor (Tornado Kalisz MMA)
2. Rybacki Jakub (MMA Witkowo )
3. Sadowski Cyprian (Brak klubu)

Turniej Junior do 77 kg

1. Grześkowiak Kamil (Pankration Poznań)
2. Sznigir Mikołaj (Kliasen Team)
3. Maligranda Mikołaj (Brak klubu)

Turniej Junior do 70 kg

1. Eskner Kacper (MMA Devil Międzychód)
2. Łączny Michał (Invictus BJJ Leszno)
3. Czajkowski Maciej (Shooters Konin)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Karyś Bartłomiej (Puncher Wrocław)
2. Zieliński Adrian (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Szydłowski Krzysztof (Sihasapa Gold Team)
2. Bednarz Kazimierz (Fight Club Zielona Góra)
3. Jabłoński Norbert (Apogeum MMA Rogoźno)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Wyroślak Gracjan (GŁD Team Piła)
2. Metelski Jonasz (Kohorta Poznań)
3. Wachowiak Adrian (Poznańska Akademia Linke Gold Team)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Rygielski Łukasz (Gracie Barra Wąbrzeźno)
2. Łuczak Fabian (Murowana Goślina Team )
3. Szalczyński Łukasz (Apogeum MMA Rogoźno)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Szymański Mateusz (MMA Devil Świebodzin)
2. Bartkowiak Hubert (Ankos Zapasy Poznań)

Ranking kobiet

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 61 kg

1. Michalska Olga (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Szczekutowicz Agnieszka (Gym-Fight Wrocław )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *