Podsumowanie Mistrzostw Polski MMA 2018 Kadet Junior Początkujący

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom, trenerom oraz wspierającym ich teamom za obecność i za świetną sportową atmosferę, w której przebiegały całe zawody.

 

 

 

Znamy już tegorocznych Mistrzów Polski MMA w kategoriach Kadet, Junior oraz Początkujący – już 16 grudnia zapraszamy natomiast na Mistrzostwa Polski MMA 2018 w kategoriach Senior i Full Contact oraz Mistrzostwa Mazowsza (Junior, Pierwszy Krok oraz BJJ i BJJ No Gi).

Serdecznie dziękujemy również naszym sponsorom, fundatorom nagród oraz wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu, jakim były kolejne Mistrzostwa Polski MMA.

 

Klasyfikacja drużynowa

1. Arrachion Olsztyn 2 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
2. Radomski Klub Taekwon-do 2 x złoto – 1 x srebro – 3 x brąz
3. Cross Fight Radom 2 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
4. TNT Wołomin 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
4. Sportowy Białystok Team 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
6. Warszawskie Centrum Atletyki 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
6. Puncher Wrocław 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
8. Dziki Wschód 1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
8. MMA Team Ełk 1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
10. Octagon Team 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz

 

 

Mistrzostwa Polski MMA 2018

 

Mistrzostwa Polski MMA Kadet Chłopcy do 55 kg

1. Pakeltys Kacper (Shooters Konin)

2. Gnatkowski Jakub (Fight Academy Ostrołęka)

3. Kwitek Czarek (Dziki Wschód)

 

Mistrzostwa Polski MMA Kadet Chłopcy do 61 kg

1. Włodarczyk Igor (Arrachion Olsztyn)

2. Gierczak Filip (Warszawskie Centrum Atletyki)

3. Balko Mateusz (Fight Club Bytom)

 

Mistrzostwa Polski MMA Kadet Chłopcy do 66 kg

1. Borowski Michał (Elitarni MMA Team)

2. Onyszczuk Wiktor (KSW Cross Fight Gym)

3. Pyrdoł Szymon (Fight Club Bytom)

 

Mistrzostwa Polski MMA Kadet Chłopcy +66 kg

1.Nowaczenko Daniel (Dziki Wschód)

2. Liberadzki Igor (Fight Club Bytom)

3. Harasimczuk Kacper (Next Level BJJ Opole)

 

Mistrzostwa Polski MMA Junior Mężczyźni OPEN

1. Jeleniewski Maksymilian (Warszawskie Centrum Atletyki)
2. Lempka Aleksander (Fight Club Bytom .)

Mistrzostwa Polski MMA Junior Mężczyźni do 93 kg

1. Sochacki Kacper (TNT Wołomin)
2. Kornasiewicz Miłosz (MMA Krosno)
3. Nawrocki Kamil (MMA „Sokół” Rymanów)
3. Cegła Wktor (Tornado Kalisz MMA)

Mistrzostwa Polski MMA Junior Mężczyźni do 84 kg

1. Chudzik Piotr (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Mękal Kamil (FABRYKA SPORTU CHEŁM)
3. Ziółko Samuel (Fightman)
3. Worowski Krzysztof (TNT Wołomin)

Mistrzostwa Polski MMA Junior Mężczyźni do 77 kg

1. Wiśniewski Krystian (MMAtaleo Słupsk)
2. Grzesiak Damian (Puncher Wrocław)
3. Sobotka Olaf (Grappling Team Mława )
3. Samoszuk Patryk (Dziki Wschód)

Mistrzostwa Polski MMA Junior Mężczyźni do 70 kg

1. Rzepecki Damian (Copacabana Piotrków Tryb.)
2. Schubert Krystian (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Kowalski Adam (Arrachion Olsztyn)
3. Wójtowicz Mikołaj (Radomski Klub Taekwon-do )

Mistrzostwa Polski MMA Junior Mężczyźni do 66 kg

1. Domin Paweł (Octagon ŻORY)
2. Sławiczek Klaudiusz (Octagon Team )
3. Wieryszko Patryk (Black Horse MMA Łomża )
3. Likus Patryk (MMATADORES Katowice)

Mistrzostwa Polski MMA Junior Mężczyźni do 61 kg

1. Drozdowski Jakub (ASW Black Panther Bydgoszcz)
2. Kliś Filip (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Stabach Grzegorz (MLA – Marcin Łazarz Academy)
3. Niedźwiedzki Dawid (MMA Team Ełk)

Mistrzostwa Polski MMA Junior Kobiety +57 kg

1. Fornal Lara (Academia Gorila Żyrardów)
2. Steczkowska Dominika (Fight Club Łomża )
3. Franos Karolina (MMA „Sokół” Rymanów)

Mistrzostwa Polski MMA Junior Kobiety do 57 kg

1. Pietruszka Weronika (Dziki Wschód)
2. Żelazek Julia (Arrachion Mrągowo)
3. Rucińska Karolina (KSW Cross Fight Gym)

Mistrzostwa Polski MMA Początkujący OPEN

1. Dziuba Paweł (MMA Nowe Miasto)
2. Dąbkowski Michał (Fight Club Łomża )
3. Czernik Adam (Dziki Wschód)

Mistrzostwa Polski MMA Początkujący do 93 kg

1. Karyś Bartłomiej (Puncher Wrocław)
2. Brzezicki Jacek (Niedźwiedzie Stronie Śląskie)
3. Rudnik Hubert (Cross Fight Radom)

Mistrzostwa Polski MMA Początkujący do 84 kg

1. Mleczko Dawid (TNT Wołomin)
2. Raducha Maciej (Academia Gorila Ostrów Maz.)
3. Bilicki Piotr (Strefa Sztuk Walki Mogilno)

 Mistrzostwa Polski MMA Początkujący do 77 kg

1. Kaczmarzyk Dawid (Cross Fight Radom)
2. Gralak Adrian (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Dronszczyk Łukasz (Fighting X Club)

Mistrzostwa Polski MMA Początkujący do 70 kg

1. Gogol Mateusz (Sportowy Białystok Team)
2. Abramczuk Dawid (Dziki Wschód)
3. Pierwoła Kuba (Octagon Team )

Mistrzostwa Polski MMA Początkujący do 66 kg

1. Łowczyński Szymon (MMA Team Ełk)
2. Majewski Rafał (RCSW Fighter Rybnik)
3. Głażewski Krystian (Sportowy Białystok Team)

Mistrzostwa Polski MMA Początkujący do 61 kg

1. Kubiak Łukasz (RCSW Fighter Rybnik)
2. Giza Jakub (MMA Team Ełk)
3. Gogłoza Krystian (Forca Dęblin)

Mistrzostwa Polski Centralnej

 

Turniej Full Contact do 93 kg

1. Grabowski Patryk (ŁKS Łódź boks)
2. Grabowski Artur (Arrachion Olsztyn)

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Herrmann Szymon (Ankos Zapasy Poznań )
2. Zarzycki Grzegorz (Gracie Barra Wąbrzeźno)
3. Stolarski Dawid (Shooters Konin)

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Bąk Patryk (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM)
2. Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża )

Turniej Full Contact do 70 kg

1. Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn)
2. Vardanyan Gevorg (Copacabana Piotrków Trybunalski)

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Baron Mateusz (MMATADORES Katowice)
2. Dzikowski Borys (Puncher Wrocław)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Sosnowski Mateusz (Legia Fight Club)
2. Miklasz Kacper (Brak klubu)
3. Kossakowski Konrad (Brak klubu)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Szkiłądź Paweł (Sportowy Białystok Team)
2. Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn)
3. Nowak Bartłomiej (Cross Fight Radom)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Yevhen Braha (Arrachion Olsztyn)
2. Grzemski Patryk (RONIN Łaziska Górne)
3. Ułanowicz Mateusz (MMA Team Ełk)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Adzhiev Halid (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Nowakowski Jakub (Fight Team MMA Brodnica)
3. Kobiałka Patryk (Berserkers Team Jelenia Góra)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Rutkowski Grzegorz (Cross Fight Radom)
2. Adzhiev Islam (Radomski Klub Taekwon-do )
3. Sikorski Michał (Radomski Klub Taekwon-do )

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 57 kg

1. Giemza Paulina (Octagon Team )
2. Firlej Sylwia (Arrachion Olsztyn)
3. Karwel Magda (Radomski Klub Taekwon-do )

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Kozieł Adam (Marga SFG Radom)

2. Górnik Michał (Marga SFG Radom)

3. Ściegliński Jakub (Cross Fight Radom)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Choroszewicz Paweł (XYZ Fighting Division Bydgoszcz)

2. Pelc Paweł (Streffa Fight Team Lubin)

3. Bąk Patryk (Kruk Gym)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Dalidowicz Wojtek (Streffa Fight Team Lubin)

2. Bilicki Piotr (Strefa Sztuk Walki Mogilno)

3. Lewandowski Maciej (Gracie Barra Wąbrzeźno)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Bersanukaev Islam (Okniński MMA Grudziądz)

2. Czartoszewski Rafał (Fight Club Łomża)

3. Wrzochol Krystian (BeFit MMA Skierdy)

 

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 77 kg

1. Ludwiński Mateusz (Grappling Team Mława)

2. Rzepecki Damian (Copacabana Piotrków Trybunalski)

3. Bobowicz Marcin (Berserkers Team Suwałki)

 

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy OPEN

1.Staśkiewicz Miłosz (Berserkers Team Suwałki)

2. Targoński Piotr (Berserkers Team Suwałki)

3. Lewandowski Patryk (XYZ Fighting Division Bydgoszcz)

 

Turniej BJJ Białe Pasy OPEN

1. Delowicz Sebastian (Katana Szczytno)

2.Wrzochol Krystian (BeFit MMA Skierdy)

3.Sadowski Piotr (Sportowy Białystok Team)

 

2 Comments

  1. Jest pomyłka w klasyfikacji drużynowej przy Warszawskim Centrum Atletyki. WCA zdobyło 1 x złoto i 3 x srebro – w klasyfikacji są uwzględnione tylko 2 srebra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *