Podsumowanie ALMMA 157 Bydgoszcz

 

Klasyfikacja generalna

1. Golden Dragon Bydgoszcz
2. ASW Black Panther
3. Cross Fight Radom
4. Berserkers Team Kołobrzeg
5. Arrachion Olsztyn

Ranking mężczyzn

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Dziki Artur (MMA Team Ostróda)
2. Szymański Marcin (ASW Black Panther)

 

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Nowak Bartłomiej (Cross Fight Radom)
2. Powarzyński Szymon (MMAtaleo Słupsk)
3. Marszałek Patryk (Cross Fight Radom)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Kosmowski Piotr (No Limit Toruń)
2. Błaszkiewicz Norbert (Arrachion Olsztyn)
3. Kosiński Rafał (Arrachion Olsztyn)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Santana Brandon (Golden Dragon Bydgoszcz)
2. Porada Robert (Cross Fight Radom)

Turniej Junior do 84 kg

1. Żmudź Michał (Berserkers Team Kołobrzeg)
2. Zawodniak Adam (Pride Złotoria)
3. Lesiński Michał (No Limit Toruń)

Turniej Junior do 77 kg

1. Wiśniewski Krystian (MMAtaleo Słupsk)
2. Robótka Krystian (Golden Dragon Bydgoszcz )
3. Wieczorek Szymon (Walka Gniezno)

Turniej Junior do 70 kg

1. Rogalski Tymoteusz (Fit&Fun MMA Team)
2. Kozicki Kacper (Cross Fight Radom)
3. Mrozowski Kamil (Team Fighting Zielona Góra)

Turniej Junior do 66 kg

1. Drozdowski Jakub (ASW Black Panther Bydgoszcz)
2. Dopierała Mateusz (Gold Team Polska)
3. Dembek Dominik (No Limit Toruń)

Turniej Junior do 61 kg

1. Daroszewski Mateusz (Golden Dragon Bydgoszcz )
2. Goździński Aleksander (MMA Czarni Słupsk 
3. Siwiński Kacper (MMA Czarni Słups )

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Kowalewski Krzysztof (ASW Black Panther Bydgoszcz)
2. Grzelczak Bartosz (Golden Dragon Bydgoszcz)
3. Tarsalewski Mateusz (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Hilszer Michał (No Limits Inowrocław)
2. Drzażdżyński Karol (ASW Black Panther Bydgoszcz)
3. Buczkowski Patryk (Pride Złotoria)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Wiech Fabian (Arrachion Olsztyn)
2. Kurp Kamil (MMA Czarni Słupsk )
3. Madej Marek (Team Fighting Zielona Góra)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Kościelak Dawid (Golden Dragon Bydgoszcz )
2. Domek Daniel ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
3. Sieg Paweł ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Oracki Sebastian (ASW Black Panther Bydgoszcz)
2. Nowak Hubert ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
3. Zamiatowski Dariusz (ASW Black Panther Bydgoszcz)

Mistrzostwa Polski MMA Młodzieżowiec do 77 kg

1. Niewiadomski Natan (Berserkers Team Kołobrzeg)
2. Ułanowicz Mateusz (MMA Team Ełk)
3. Arent Kacper (Golden Dragon Bydgoszcz )

Mistrzostwa Polski MMA Młodzieżowiec do 70 kg

1. Nowakowski Jakub (Fight Team MMA Brodnica)
2. Pietrzak Damian (Fight Club Łódź )
3. Jurewicz Marcin (Team Fighting Zielona Góra)

Turnieje BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Kowalski Aleksander (Golden Dragon Bydgoszcz)
2. Nowak Hubert ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
3. Bonio Michał (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1.Sieg Paweł (XYZ Fighting Division MMA)
2. Chodyna Oliwier (Okniński MMA Grudziądz)
3. Khachatryan Hovhannes (Okniński MMA Grudziądz)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Tomaszewski Mateusz (No Limits Inowrocław)
2. Stupienko Patryk (KSM)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Baranowski Mateusz (No Limits Inowrocław)
2. Włoch Tomasz (Centrum Sztuk Walki Chojnice)
3. Jeliński Bartosz (Centrum Sztuk Walki Chojnice)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Bersanukaev Islam (Okniński MMA Grudziądz)
2. Szymański Marcin (ASW Black Panther)
 

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 84 kg

1. Jetz Daniel (Centrum Sztuk Walki Chojnice)
2. Rubaszewski Artur (XYZ Fighting Division Bydgoszcz)
3.