Podsumowanie ALMMA 137 Borzęcin

Klasyfikacja generalna

1. SK Kickboxing Kielce 1 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
2. Legion Team Tarnów 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Fightman 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
4. Spartakus Team Zakopane 1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz

Czytaj dalej

ALMMA 137 Borzęcin

Mistrzostwa Polski Południowej


Termin i miejsce zawodów

21.10.2017 r. (sobota)

Zespół Szkół w Borzęcinie Górnym

Borzęcin 563, 32-825 Borzęcin

Czytaj dalej

Podsumowanie ALMMA 136 Świętochłowice

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 5 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
2. Cross Fight Radom 4 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
3. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała 2 x złoto – 4 x srebro – 3 x brąz
4. Silesian Cage Club 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
5. RAPAX MMA Siemianowice 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
6. MMATADORES Katowice 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
6. Rio Grappling Club Monster-Rybnik 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz

Czytaj dalej

ALMMA 136 Świętochłowice

Mistrzostwa Śląska

 

Organizatorzy
UKS RONIN & OSiR SKAŁKA, Centrum Kultury Śląskiej oraz Urząd Miasta Świętochłowice

Termin i miejsce zawodów
30.09.2017 r (sobota)
hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 1
Świętochłowice ul. Franciszka Zubrzyckiego 38

Czytaj dalej

Podsumowanie ALMMA 134 VIP w Jurkowie

Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie na „wakacyjną” odsłonę naszych zawodów.  Rekordzistami  byli reprezentanci klubu Jatubaht Szczecin, którzy przejechali 760 km, aby powalczyć o medale – szacunek ! Dziękujemy Wam również za fantastyczną atmosferę, w której przebiegały całe zawody.
Do zobaczenia w Jurkowie za rok !

 

Czytaj dalej

ALMMA 134 VIP Jurków

Zapraszamy ponownie na zawody ALMMA, które odbędą się na kąpielisku ”Chorwacja” w Jurkowie 8.07.2017 r.

Oktagon będzie ustawiony na platformie pływającej po jeziorze!

 

Czytaj dalej

Podsumowanie ALMMA 133 w Bielawie

Klasyfikacja generalna

1. BJJ NEXT LEVEL 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
2. Streffa Fight Team Lubin 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. FightLab Wrocław 1 x złoto – 1 x srebro – 3 x brąz
4. Solo Team Namysłów 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
5. Bastion Tychy 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
5. Rio Grappling Club Wrocław 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz

Czytaj dalej