Podsumowanie ALMMA 126 Świętochłowice

Puchar Śląska za nami

 

Dziękujemy przybyłym zawodnikom i zawodniczkom za świetną atmosferę, w jakiej przebiegały zawody, za sportowe emocje i postawę fair play.

 

 

Podczas tej edycji mieliśmy po raz pierwszy w historii amatorskiego MMA w Polsce zobaczyć nietypową sytuację – podwójny knockout:

 

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Mosgalik Kamil (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )

2. Fidkowski Adam (Lutadores Opole)

3. Żernowski Sebastian (Cyklon Zielona Góra)

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Makowski Stanisław – NLB (BJJ NEXT LEVEL)

2. Dziąbor Mikołaj (Częstochowski Klub Walki „Horda”)

3. Borowiec Karol (Gladio)

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Jonderko Daniel (rio Grappling Club Monster-Rybnik )

2. Mitko Mateusz (Octagon Team )

3. Oprządek Michał (Fight Club Niepokorni Orzesze)

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Lamparski Filip (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

2. Dziewięcki Jacek (SK Kickboxing Kielce)

3. Knop Krystian (Lutadores Opole)

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Magda Mariusz (Łamator Racibórz)

2. Rakowicz Szymon (Octagon ŻORY)

3. Malinowski Daniel (Octagon Team)

 

Formuła junior (J) – kategoria OPEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Rzemieniewski Remigiusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

2. Tratkiewicz Mateusz – MT (Malinowski Team)

 

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Buganik Michał (Malinowski Team)

2. Halama Sebastian (UKS Ronin )

3. Smętek Marcin (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

 

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Chrobak Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

2. Kaczmarek Kacper (Octagon Team )

3. Stopka Kamil (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

 

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Koszowski Robert (Emers Shidokan)

2. Babiarski Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

3. Anthony Samuel (Octagon Team)

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Olszewski Grzegorz (RAPAX MMA Siemianowice)

2. Kiryczuk Artur (Lutadores Opole)

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Fąfara Tomasz (Alliance)

2. Kozłowski Mateusz (Academia Gorilla)

3. Jarkiewicz Damian (OLIMPUS FIGHT CLUB)

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Pospiszył Paweł (Łamator Racibórz)

2. Barchan Filip (Emers Shidokan )

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Guziak Mariusz (NKSW)

2. Śliwiński Robert (Gladio)

3. Kwaśniok Mariusz (Spartan Chorzów)

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Ramasz Jakub (BJJ NEXT LEVEL)

2. Kempczyński Rafał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

3. Wiśniewski Michał (Spartan Chorzów)

 

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Jędrzejczyk Edyta (Veto Team Bielsko-Biała)

2. Kuśnierz Karolina (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

 

Turniej BJJ No Gi

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Dąbrowski Dominik (RAPAX MMA Siemianowice)

2. Chrobak Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Gąsior Ariel (Octagon Team)

2. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz)
3. Dłukaszek Adam (Spartan Knurów)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

 

1. Dąbal Fryderyk (Berserkers Venganza Racibórz)

2. Nowak Mateusz (Brak klubu)

3. Wróbel Tomasz (RAPAX MMA Siemianowice)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Just Łukasz (RAPAX MMA Siemianowice)

2. Szweda Sebastian (Spartan Chorzów)

3. Dyrka Adam (Fight Club Bytom)

 

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 77 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Szydłowski Michał (Spartan Chorzów)

2. Widenka Mateusz (Octagon Team)

3. Baran Sławomir (Octagon Team)

 

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 84 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Kwiatkowski Tomasz (MMA Gliwice)

2. Szweda Sebastian (Spartan Chorzów)

 

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy OPEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Krysiak Sławomir (Spartan Chorzów)

2. Szydłowski Michał (Spartan Chorzów)

 

Turniej BJJ No Gi Kobiety Białe Pasy do 60 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Majchrewicz Patrycja (Ronin Świętochłowice)

2. Kuśnierz Karolina (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)