Podsumowanie ALMMA 131 Katowice

Klasyfikacja generalna

1. KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska 3 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
2. Octagon Team 1 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
3. Fight Club Bytom 2 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
4. Oświęcimski Klub MMA 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Silesian Cage Club 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz

Ranking

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Szecówka Łukasz (KSW Ofensywa)

2. Tkaczyk Łukasz (Ronin Świętochłowice)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiety do 57 kg

1. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom)

2. Lokaj Stefania (Rio Grappling Club Monster Rybnik)

3. Kurzyńska Sylwia (Brak klubu)

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Świton Patryk (Kempo Bushido)

2. Lewandowski Sylwester (Brak klubu)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Augustyniak Dawid (Kempo Bushido)

2. Dziąbor Mikołaj (War Dogs)

3. Harmanza Sylwester (Atleta Fight Club)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Bińkowski Łukasz (Fight Club Bytom)

2. Rzemieniewski Remigiusz (DAAS Berserkers Team)

3. Kapias Artur (Veto Team Bielsko-Biała)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Lis Paweł (Grappling Kraków)

2. Czernik Igor (Dexters Team)

3. Srebnicki Tomasz (Grappling Kraków)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Borys Maciej (Natal Gold Team)

2. Piasecki Kamil (Kempo Bushido)

3. Rybak Dawid (Wydra Gym Częstochowa)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Martynik Patryk (Octagon Team)

2. Malinowski Daniel (Octagon Team)

3. Stępień Kamil (Fighr Club Bytom)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Gajda Mateusz (B-zone MMA Kędzierzyn Koźle)

2. Glinka Przemysław (KS Sparta Jaworzno)

Turniej Junior OPEN

1. Mika Bartek (Gracie Barra Chorzów)

2. Gaś Mateusz (Klub Sztuk Walki Shogun)

Turniej Junior do 84 kg

1. Olech Łukasz (Next Level BJJ Opole)

2. Lipiński Kacper (KS Sparta Jaworzno)

Turniej Junior do 77 kg

1. Drabek Rafał (Oświęcimski Klub MMA)

2. Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala)

3. Halama Sebastian (Ronin Świętochłowice)

Turniej Junior do 70 kg

1. Stopka Kamil (DAAS Berserkers Team)

2. Kaczmarek Kacper (Octagon Team)

3. Schmidla Mateusz (Gracie Barra Chorzów)

Turniej Junior do 66 kg

1. Czech Filip (Roan Fight Club Katowice)

2. Urban Patryk (Brak klubu)

3. Juranek Bartosz (Ronin Świętochłowice)

Turniej Junior do 61 kg

1. Koszowski Robert (Emers Shidokan)

2. Zemirek Dominik (Silesian Cage Club Katowice)

3. Anthony Samuel (Octagon Team)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Oleksy Michał (Bastion Tychy)

2. Strąk Krzysztof (B-zone MMA Kędzierzyn Koźle)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Klapsia Patryk (Fighting X Club)

2. Bialik Damian (KSW Ofensywa)

3. Kawula Jakub (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Bigos Aleksander (Silesian Cage Club Katowice)

2. Dzionek Jakub (War Dogs)

3. Fiuk Michał (MMATADORES Katowice)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Pilarz Paweł (MMASolo Namysłów)

2. Kobylański Filip (Next Level BJJ Opole)

3. Świerczyna Robert (Fighting X Club)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Krzewina Kamil (KTJ Team Ruda Śląska)

2. Loj Paweł (Silesian Cage Club Katowice)

3. Holona Daniel (Rio Grappling Club Monster Rybnik)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Młynarczyk Rafał (Oświęcimski Klub MMA)

2. Le Tobiasz (Octagon Team)

3. Nagajek Dawid (Fight Club Bytom)

Turnieje BJJ

 

Turniej BJJ Kolorowe Pasy do 93 kg

1. Głownia Karol (Bastion Tychy)

2. Błeszyński Adrian (Sportowe Zagłębie)

Turniej BJJ Kolorowe Pasy do 77 kg

1. Radtke Seweryn (Rio Grappling Club Moster Rybnik)

2. Stasz Mateusz (Gracie Barra Sosnowiec)

Turniej BJJ Kolorowe Pasy do 70 kg

1. Widenka Mateusz (Octagon Team)

2. Adamow Marcin (Next Level BJJ Opole)

3. Morel Sławomir (Gracie Barra Sosnowiec)

Turniej BJJ Białe Pasy do 77 kg

1. Zając Radosław (Academia Gorila)

2. Żelazny Zimowit (Natal Gold Team)

Turniej BJJ Białe Pasy do 70 kg

1. Warzybok Kamil (Kong Sao)

2. Gąsior Ariel (Octagon Team)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 93 kg

1. Błeszyński Adrian (Sportowe Zagłębie)

2. Głownia Karol (Bastion Tychy)

3. Górski Konrad (Saints Gold Team)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 77 kg

1. Radtke Seweryn (Rio Grappling Club Monster Rybnik)

2. Kowalski Wojciech (Natal Gold Team)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 70 kg

1. Widenka Mateusz (Octagon Team)

2. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz)

3. Adamow Marcin (Next Level BJJ Opole)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 66 kg

1. Dąbrowski Łukasz (Wataha Sosnowiec)

2. Długaszek Kamil (Saints Gold Team)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Drabik Tomasz (Fight Club Bytom)

2. Franiczek Daniel (Academia Gorila)

3. Mika Bartek (Gracie Barra Chorzów)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Kubica Jakub (Bastion Tychy)

2. Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala)

3. Długaszek Adam (Spartan Knurów)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz)

2. Warzybok Kamil (Kong Sao)

3. Dąbrowski Łukasz (Wataha Sosnowiec)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Kuczeński Jakub (Wataha Sosnowiec)

2. Dąbrowski Łukasz (Wataha Sosnowiec)