Podsumowanie ALMMA 129 Poznań

ALMMA 129 w Poznaniu już za nami.

Widowiskowe walki, niesamowita atmosfera.
Dziękuję sponsorom Vega Farm, Fuck the Fame, Senseishop,Fit food, za nagrody dla zawodników.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji zawodów.
Do zobaczenia w październiku!

Mirosław Biernacki

 

Klasyfikacja generalna

1. Ankos Zapasy Poznań 3 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
2. MMA Witkowo 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. Golden Dragon Bydgoszcz 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
4. MMA Devil Świebodzin 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
4. Berserker Szczecin 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz

Turniej Full Contact do 70 kg

1. Stępkowski Mikołaj (Berserkers Szczecin)

2. Roźniakowski Patryk (Vera Fight Club)

 

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Perzanowski Dominik (MMA Devil Poznań)

2. Szaja Paweł (Ju Jitsu Lubsko)

3. Bieryło Marcin (Vera Fight Club)

 

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Bronszkiewicz Robert (GŁD Team Piła)

2. Herrman Szymon (Ankos Zapasy Poznań)

 

Turniej Full Contact OPEN

1. Gorący Adrian (GŁD Team Piła)

2. Chmielarz Robert (Brak klubu)

 

Turniej OFS do 61 kg

1. Chudzik Ireneusz (Walka Gniezno)

2. Lynko Władysław (Mmataleo Słupsk)

 

Turniej OFS do 66 kg

1. Gawarkiewicz Seweryn (No Limits)

2. Kowalczyk Konrad (Husaria Drutex)

 

Turniej OFS do 70 kg

1. Insadowski Filip (No Limits Toruń)

2. Wasilewski Oskar (Berserkers Team)

3. Reczek Mateusz (Husaria Drutex)

 

Turniej OFS do 77 kg

1. Palacz Adam (Ankos Zapasy Poznań)

2. Wróbel Marcin (KKS Sporty Walki Poznań)

3. Powarzyński Szymon (Mmataleo Słupsk)

 

Turniej OFS do 93 kg

1. Kucharski Seweryn (Przemol Boxing Team)

2. Stachura Kamil (Brak klubu)

3. Vogt Samuel (Berserkers Szczecin)

 

Turniej OFS OPEN

1. Kłaś Patryk (MMA Witkowo)

2. Lubański Andrzej (Fighter Lębork)

 

Turniej Junior do 61 kg

1. Paruszewski Mikołaj (MMA Witkowo)

2. Nalewajko Adrian (Golden Dragon Bydgoszcz)

3. Lewandowski Mateusz (MMA Devil Świebodzin)

 

Turniej Junior do 66 kg

1. Piechowiak Marcel (UKS Bielik)

2. Woźniak Adam (Czerwony Smok Poznań)

3. Berkieta Maciej (MMA Czarni Słupsk)

 

Turniej Junior do 70 kg

1. Szczepaniak Oskar (Berserkers Szczecin)

2. Stupienko Patryk (Pride Złotoria)

3. Arent Kacper (Golden Dragon Bydgoszcz)

 

Turniej Junior do 77 kg

1. Mikulicz Oskar (Ankos Zapasy Poznań)

2. Lange Kornel (Walka Gniezno)

3. Nowak Eryk (Kohorta Poznań)

 

Turniej Junior OPEN

1. Adamczyk Sebastian (Sparta Fight Team)

2. Żmudź Michał (Berserkers Team Kołobrzeg)

 

Turniej Pierwszego Kroku do 61 kg

1. Lewandowski Mateusz (MMA Devil Świebodzin)

2. Piwowarczyk Grzegorz (Mmataleo Słupsk)

3. Paprocki Dominik (Zenith Głuponie)

 

Turniej Pierwszego Kroku do 66 kg

1. Kowalski Aleksander (Golden Dragon Bydgoszcz)

2. Skibiński Mateusz (MMA Witkowo)

3. Tyborowski Dorian (ASW Black Panther)

 

Turniej Pierwszego Kroku do 70 kg

1. Kuriata Jan (XYZ Fight Academy Bydgoszcz)

2. Wałowski Szymon (Walka Gniezno)

3. Lisiecki Bartek (Kohorta Poznań)

 

Turniej Pierwszego Kroku do 77 kg

1. Golc Andrzej (MMA Devil Świebodzin)

2. Sobieralski Paweł (Ankos Zapasy Poznań)

3. Dominikowski Marcin (Walka Gniezno)

 

Turniej Pierwszego Kroku do 84 kg

1. Kowalczyk Damian (Ankos Zapasy Poznań)

2. Buczkowski Patryk (Pride Złotoria)

3. Krzyżanek Bartosz (Zenith Głuponie)

 

Turniej Pierwszego Kroku do 93 kg

1. Lewandowski Patryk (Przemol Boxing Team)

2. Kurdys Radosław (SSW Mogilno)

3. Grzegorzewski Mateusz (Vera Fight Club)

 

Turniej Kobiet OFS

1. Wojdat Marta (Golden Dragon)

2. Syguła Klaudia (United Gym)

 

 

Turniej BJJ No Gi 66 kg

1. Syguła Klaudia (United Gym)

2. Czapczyk Maria (Ankos Zapasy Poznań)

3. Stangrecka Agnieszka (Copacabana Bydgoszcz)

 

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 70 kg

1. Drążek Artur (Copacabana Bydgoszcz)

2. Wasilewski Oskar (Berserkers Team Wielkopolska)

 

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 77 kg

1. Rogowski Michał (Mmataleo Słupsk)

2. Sobczak Tomasz (Mmataleo Słupsk)

3. Leśnikowski Mateusz (Gracie Barra Wąbrzeżno)

 

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 93 kg

1. Skrzypek Tomasz (Mmataleo Słupsk)

2. Sztuba Fryderyk (Gracie Barra Poznań Team Draculino)

 

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy OPEN

1. Sztuba Fryderyk (Gracie Barra Poznań Team Draculino)

2. Drążek Artur (Copacabana Bydgoszcz)

3. Wójcik Krzysztof (Przemol Boxing Team)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Katowicz Adrian (Przemol Boxing Team)

2. Paprocki Dominik (Zenith Głuponie)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Skorzybót Kajetan (Przemol Boxing Team)

2. Lisiecki Bartek (Kohorta Poznań)

3. Prostak Marcin (12BZ Choszczno)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Grodowczyk Kryspin (12BZ Choszczno)

2. Malec Łukasz (12BZ Choszczno)

3. Sygitowicz Tomasz (MMA Devil Międzychód)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Chmura Sławomir (Przemol Boxing Team)

2. Majchrzak Mariusz (Samolewski Gym Poznań)

3. Maciąg Patryk (Zenith BJJ)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Stopa Maciej (Przemol Boxing Team)

2. Smoliński Paweł (Przemol Boxing Team)

3. Zienkiewicz Patryk (MMA Gerke Team Kwidzyn)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Wieczorek Marcin (Samolewski Gym Poznań)

2. Stańczyk Maciej (MMA Devil Poznań)

 

Turniej BJJ Białe Pasy do 70 kg

1. Skorzybót Kajetan (Przemol Boxing Team)

2. Katowicz Adrian (Przemol Boxing Team)

3. Smoliński Wojtek