Podsumowanie ALMMA 127 Sochaczew

VI Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Dziękujemy wszystkim, którzy wraz z nami uczcili ten szczególny Dzień Pamięci Wyklętych.

 

Serdeczne podziękowania dla sponsorów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sędziowie i organizatorzy

Nagroda specjalna dla Lecha Szcześniaka – trenera klubu MMA Czarni Słupsk, który spontanicznie podjął decyzję o starcie w Turnieju No Gi Kolorowe Pasy. Walka finałowa, którą stoczył z 20 lat młodszym od siebie zawodnikiem, trwała łącznie niemal 18 minut i została przerwana przez sędziego, który zadecydował o remisie.

Ranking mężczyzn

 

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Jezierski Michał (Okniński MMA Grudziądz )

2. Wieder Wojciech (GLKS Nadarzyn)

3. Gradecki Maciek (Bone Breakers Kutno)

 

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

 

 

 

 

 

 

1. Renkowski Piotr (Kaiser Sports Olsztyn)

2. Janur Mateusz (Streffa Fight Team Lubin)

3. Perkowski Szymon (Vale Tudo Białystok)

 

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Miłek Michał (Streffa Fight Team Lubin)

2. Halych Vasyl (Gracie Barra Łódź)

3. Małecki Mateusz (MMA Czarni Słupsk )

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Mochocki Piotr (Cross Fight Radom)

2. Szklarczyk Jakub (GLKS Nadarzyn)

3. Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica)

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Pach Michał (Cross Fight Radom)

2. Bąk Gerard (Brawler Końskie)

3. Noczyński Tomasz (Budokan Gdańsk)

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Skorodziłło Tomasz (Warszawskie Centrum Atletyki)

2. Broncel Szymon (Gladiators Kick-boxing)

3. Opaliński Piotr (GLKS Nadarzyn)

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Krawczyk Artur (Brawler Końskie)

2. Dziewięcki Jacek (SK Kickboxing Kielce)

3. Osmałek Krzysztof (MMA Czarni Słupsk )

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Porada Robert (Cross Fight Radom)

2. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew)

3. Dederko Mateusz (Sportowy Białystok Team)

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Ładziński Dawid (LKSW Tajfun)

2. Kiereś Damian (Gladiators Kick-boxing)

 

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Depta Rafał (GŁD Team Piła)

2. Kozłowski Piotr (SportHaus Łomża)

3. Wasilewski Mateusz (Berserkers Team Olsztyn)

 

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Czyrka Piotr (Rawski Klub Karate Kyokushin)

2. Klasztorny Jakub (Rawski Klub Karate Kyokushin)

3. Snowacki Radosław (Arrachion MMA Iława )

 

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Berkieta Maciej (MMA Czarni Słupsk )

2. Zalewski Wiktor (Impact Płock)

3. Roszkowski Paweł (Sportowy Białystok Team)

 

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Kamiński Szymon (Gracie Barra Łódź)

2. Ciechanowski Michał (GŁD Team Piła)

3. Semenenko Daniel (Cross Fight Radom)

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

 

 

 

 

 

 

 

1. Przytulski Jakub (Brak klubu)

2. Kowalski Maciej (LKSW Tajfun)

3. Żabicki Mirosław (Bambero Team Wyszków)

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Gałczyński Karol (Nastula Club)

2. Zaręba Mariusz (MMA Nowe Miasto)

3. Tulin Jakub (Copacabana Łódź )

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Szkiłądź Paweł (Sportowy Białystok Team)

2. Klimek Jakub (Hunter MMA)

3. Defiński Daniel (Cross Fight Radom)

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Dobrzycki Adrian (Nastula Club)

2. Skobyranda Dawid (Tornado Kalisz MMA)

3. Malinowski Cezary (Pride Złotoria)

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Krakotnik Mark (Gracie Barra Łódź)

2. Sobczyński Dawid (Brawler Końskie)

3. Śliwiński Robert (Gladio)

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Paszkowski Dawid (Grappling Team Mława )

2. Piwoński Dawid (Cross Fight Radom)

3. Tyborowski Dorian (ASW Black Panther Bydgoszcz)

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Jabłoński Michał (Berserkers Team Olsztyn)

2. Kisiel Karol (Cross Fight Radom)

3. Gruszka Michał (Cross Fight Radom)

 

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Jędrysiak Natalia (Bambero Team Wyszków)

2. Majsak Joanna (Academia Gorilla)

 

 

 

 

Turniej BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Zakrevski Yauhhen (Vale Tudo Białystok)

2. Klonowski Bartłomiej (Grappling Team Mława)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Rzepka Konrad (Bone Breakers Kutno)

2. Dziwięcki Jacek (SK Kick Boxing Kielce)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Ludwiński Mateusz (Grappling Team Mława)

2. Skobyranda Dawid (Tornado Kalisz MMA)

3. Kubicki Robert (K.O. Fight Team Gostynin)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Czarnecki Patryk (WCA)

2. Lendzion Kamil (Arrachion MMA Iława)

3. Nikel Tomasz (Gracie Barra Łódź)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

 

 

 

 

 

 

 

1. Maciaszek Dawid (Dragon Fight Club Sochaczew)

2. Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn)

3. Haładyn Maciej (Tornado Kalisz MMA)

 

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 77 kg

 

 

 

 

 

 

 

1. Kruszewski Maciej (Streffa Fight Team)

2. Duński Patryk (Arrachion MMA Iława)

3. Peda Henryk (Bone Breakers Kutno)

 

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 84 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Szcześniak Lech (MMA Czarni Słupsk)

2. Staśkiewicz Miłosz (Berserkers Team Olsztyn)