Podsumowanie ALMMA 133 w Bielawie

Klasyfikacja generalna

1. BJJ NEXT LEVEL 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
2. Streffa Fight Team Lubin 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. FightLab Wrocław 1 x złoto – 1 x srebro – 3 x brąz
4. Solo Team Namysłów 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
5. Bastion Tychy 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
5. Rio Grappling Club Wrocław 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz

Ranking

Turniej Full Contact do 70 kg

1. Czop Oskar (Rio Grappling Club Wrocław)

2. Gałecki Artur (Contender Kamienna Góra)

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Januszkiewicz Sebastian (Rio Grappling Club Oława)

2. Karpiński Jakub (Next Level BJJ Opole)

3. Olko Sławomir (FightLab Wrocław)

 

Turniej Junior do 84 kg

1. Olech Łukasz (Next Level BJJ Opole)

2. Bednarek Filip (JUNIOR Dzierżoniów)

 

Turniej Junior do 77 kg

1. Dutkowski Alan (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki)

2. Kopyciński Tomasz (Steffa Fight Team)

 

Turniej Junior do 70 kg

1. Bartoszewicki Filip (Rio Grappling Club Ostrów Wlkp.)

2. Kaczmarski Kuba (OBAMMA Fight Team)

3. Czajkowski Gabriel (FightLab Wrocław)

 

Turniej Junior do 66 kg

1. Nowicki Michał (FightLab Wrocław)

2. Miś Gracjan (Streffa Fight Team)

3. Wójcik Damian (Rio Grappling Club Wrocław)

 

Turniej Kobiety OFS do 66 kg

1. Popczyk Joanna (Klub Sportowy Muay Thai „Sagat”)

2. Kosakowska Paulina (Underground MMA Elbląg)

 

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Oleksy Michał (Bastion Tychy)

2. Lewiński Dominik (FightLab Wrocław)

3. Obłoza Jakub (OBAMMA Fight Team)

 

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Bociąga Łukasz (Next Level BJJ Opole)

2. Bronkowski Konrad (MMA Solo Team Namysłów)

3. Litwinczuk Oskar (Bastion Tychy)

 

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Pelc Paweł (Streffa Fight Team)

2. Waryszyn Bartłomiej (Brak klubu)

3. Boruc Kamil (FightLab Wrocław)

 

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Ciura Arkadiusz (MMA Solo Team Namysłów)

2. Obłoza Artur (OBAMMA Fight Team)

3. Tomasik Michał (Only Fighting KK Gluszyca)

 

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Kucharzyk Tomasz (Gold Team Polska)

2. Księżopolski Krystian (Contender Kamienna Góra)

3. Bandziak Krzysztof (MMA Solo Team Namysłów)

 

 

Turnieje BJJ

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Frydrych Michał (Horda MMA Wałbrzych)

2. Stefański Jakub (Steffa Fight Team)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Onyszko Mariusz (Gwardia Tychy)

2. Jurek Kacper (Streffa Fight Team)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Majewski Sebastian (Gwardia Tychy)

2. Rzepa Eryk (FightLab Wrocław)

3. Michalczyk Robert (MKS Rokita Brzeg Dolny)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Pernej Kamil (Horda MMA Wałbrzych)

2. Królak Aleksy (Bebson Gold Team Bielawa)

3. Urban Mariusz (Gwardia Tychy)

 

Turniej BJJ No Gi Białe OPEN

1. Dzwoniarek Przemysław (Next Level BJJ Opole)

2. Kuterba Bartosz (MMA Solo Team Namysłów)

3. Mikołajski Piotr (Gwardia Tychy)

 

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 70 kg

1. Wdowiak Bartłomiej (MMA Solo Team Namysłów)

2. Staniec Patryk (Boi Team Strzelin)

3. Frydrych Michał (Horda MMA Wałbrzych)

 

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 77 kg

1. Kruszewski Maciej (Streffa Fight Team)

2. Bajtek Szczepan (Boi Team Strzelin)

3. Latarowski Andrzej (FightLab Wrocław)

 

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy OPEN

1. Victoriano Livo (Forca Brava Opole)

2. Dzwoniarek Przemysław (Next Level BJJ Opole)

3. Górnicki Jakub (Boi Team Strzelin)

 

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 84 kg

1. Kaczmarek Dominik (Checkmat Wrocław)

2. Gądziak Miłosz (Strzelec Gold Team)

3. Raczyński Dawid (Checkmat Wrocław)

 

Turniej BJJ Niebieskie Pasy do 77 kg

1. Schnitzer Artur (Checkmat Wrocław)

2. Zamorski Adrian (Wroxgym)

3. Staniec Patryk (Boi Team Strzelin)

 

Turniej BJJ Kolorowe Pasy do 84 kg

1. Gądziak Miłosz (Strzelec Gold Team)

2. Wargin Łukasz (Checkmat Wrocław)

 

Turniej BJJ No Gi OPEN

1. Victoriano Livo (Forca Brava Opole)

2. Kaczmarek Dominik (Checkmat Wrocław)

3. Gądziak Miłosz (Strzelec Gold Team)

One Comment

Comments are closed.