Podsumowanie Pucharu Polski MMA 2017

Dziękujemy serdecznie wszystkim zawodnikom oraz ich trenerom za tak liczne przybycie na Puchar Polski MMA 2017. Dziękujemy zawodnikom za czyste, sportowe walki, dzięki którym zawody były pięknym, sportowym widowiskiem. Po raz pierwszy w Sochaczewie walki toczyły się jednocześnie w trzech octagonach, a transmisję prowadzoną na żywo w internecie śledziło ponad sto tysięcy widzów.

 

 

 

 

Serdecznie dziękujemy również wszystkim sponsorom, fundatorom nagród oraz wszystkim firmom i osobom zaangażowanym w organizację Pucharu Polski MMA 2017:

 

 

 

 Klasyfikacja generalna

1. Cross Fight Radom 2 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
2. Bambero Team Wyszków 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
2. Arrachion Olsztyn 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. Spartakus Rzeszów 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
6. Grappler Grudziądz 1 x złoto – 1 x srebro – 3 x brąz

 

 

Puchar Polski MMA 2017

Turniej Full Contact do 66 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Miąsko Kacper (Grappler Grudziądz)

2. Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn)

3. Błoński Adrian (MMA Team Ostróda)

 

Turniej Full Contact do 70 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Żurowski Karol (Cross Fight Radom)

2. Vardanyan Gevorg (Copacabana Piotrków Trybunalski)

3. Małecki Mateusz (MMA Czarni Słupsk)

 

Turniej Full Contact do 77 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Perzanowski Dominik (MMA Devil Poznań)

2. Halych Vasyl (Shark Łódź)

3. Stachowski Remek (Grappler Grudziądz)

 

Turniej Full Contact do 84 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Perzanowski Piotr (Brak klubu)

2. Podwojski Dawid (Grappler Grudziądz)

3. Makowski Tomasz (Arrachion MMA Iława)

 

Turniej Full Contact do 93 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Grabowski Patryk (Copacabana Piotrków Trybunalski)

2. Wojdat Michał (Cross Fight Radom)

 

Turniej Full Contact OPEN

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Domachowski Łukasz (Golden Dragon Bydgoszcz)

2. Choiński Michał (WCA)

3. Kamecki Bartosz (Grappler Grudziądz)

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Kiereś Damian (Gladiators Kick – boxing)

2. Gnatkowski Rafał (Fight Academy Ostrołęka)

3. Stańczak Jakub (Jatubaht Szczecin)

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz)

2. Wojtczuk Mateusz (Gladio)

3. Temirbiev Ramzan (WCA)

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Krzewina Kamil (Kempo Bushido KTJMMA Ruda Śl.)

2. Krawczyk Artur (Brawler FC Końskie)

3. Porada Robert (Cross Fight Radom)

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Farjaszewski Rafał (Ronin Gold Team Koszalin)

2. Ułanowicz Mateusz (MMA Team Ełk)

3. Kułak Artur (S4Fight&CrossGym)

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Bąk Gerard (Brawler FC Końskie)

2. Bartosiński Adrian (Rawski Klub Karate Kyokushin)

3. Rabiec Kamil (Ronin Gold Team Koszalin)

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Grażewicz Piotr (Arrachion Olsztyn)

2. Sosnowski Mateusz (Copacabana Warszawa)

3. Fąfara Tomasz (Brak klubu)

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Świtoń Patryk (Kempo Bushido KTJMMA Ruda Śl.)

2. Stolarek Krzysztof (Pretorian Gorzów Wlkp.)

3. Strzelczyk Damian (Husaria Pajęczno)

 

Turniej Kobiet OFS do 57 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Wypych Aleksandra (Gracie Barra Łódź)

2. Jędraczka Adrianna (Nastula Club)

3. Wojdat Marta (Golden Dragon Bydgoszcz)

 

Turniej Kobiet OFS +66 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Stańczak Urszula (UKS Hac Ho Wołomin)

2. Borkowska Paulina (Bambero Team Wyszków)

3. Syguła Klaudia (United Gym)

 

Turniej Junior do 61 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Kuchmacz Kacper (Arrachion Olsztyn)

2. Jaroszyński Robert (MKS Kalina Lublin)

3. Phatian Nodar (Grappler Grudziądz)

 

Turniej Junior do 66 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Decowski Sebastian (Spartakus Rzesżów)

2. Berkieta Maciej (MMA Czarni Słupsk)

3. Davidov Shakhaban (Vale Tudo Białystok)

 

Turniej Junior do 70 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Żochowski Hubert (Fight Club Łomża)

2. Jędryszczak Brajan (Cross Fight Radom)

3. Nosek Krystian (Fight Club Łomża)

 

Turniej Junior do 77 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Niewiadomski Natan (Berserkers Team Kołobrzeg)

2. Niewiadomski Jakub (GKS Górnik Łęczna – MMA)

3. Robótka Krystian (Golden Dragon Bydgoszcz)

 

Turniej Junior do 84 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Marszałek Patryk (Cross Fight Radom)

2. Dziki Artur (MMA Team Ostróda)

3. Oleksy Wojciech (Forca Dęblin)

 

Turniej Junior OPEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Biernat Paweł (Spartakus Rzeszów)

2. Nowak Bartek (S4Fight&CrossGym)

 

Turniej Junior Dziewczęta do 57 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Jędrysiak Natalia (Bambero Team Wyszków)

2. Michalik Kaja (Arrachion Morąg)

 

Turniej Junior Dziewczęta + 57 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Borkowska Patrycja ( Bambero Team Wyszków)

2. Kabacińska Zosia (Fight Team MMA Brodnica)

 

Turniej Kadet do 61 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Niedźwiedzki Dawid (MMA Team Ełk)

2. Wasilewski Przemysław (Arrachion Olsztyn)

3. Wieryszko Patryk (Black Horse MMA Łomża)

 

Turniej Kadet do 66 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Plaskota Maciej (Shark Łódź)

2. Capała Kacper (Forca Dęblin)

 

Turniej Kadet +66 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Jaszczuk Maksymilian (ADSW Jissenkan)

2. Czarniecki Jakub (Scorpion Krępice)

 

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Keller Arkadiusz (Husaria MMA)

2. Machnacz Dariusz (Black Horse MMA Łomża)

3. Nalewajko Adrian (Golden Dragon Bydgoszcz)

 

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Grzeszczak Paweł (MKS Lubartów)

2. Piwoński Dawid (Cross Fight Radom)

3. Tyborowski Dorian (ASW Black Panther)

 

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Kuriata Jan (XYZ Fight Academy Bydgoszcz)

2. Włodarczyk Michał (WCA)

3. Korolewicz Kamil (Invictus Wrocław)

 

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Skonieczny Dariusz (Vale Tudo Płock)

2. Ryś Sebastian (Academia Gorila)

3. Sieklucki Kamil (Kaiser Sport Olsztyn)

 

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Szwajkowski Patryk (Dziki Wschód)

2. Wyrwa Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wlkp.)

3. Zakrzewski Sebastian (Mighty Bulls Gdynia)

 

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Podurgiel Jan (Berserkers Team Olsztyn)

2. Cimek Paweł (Gladio)

3. Samociuk Marek (Dziki Wschód)

 

Turniej Pierwszy Krok OPEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Kerschke Daniel (Mighty Bulls Gdynia)

2. Kostuch Michał (Fighter Lębork)

3. Chmielewski Kacper (Berserkers Team Olsztyn)

 

 

Turnieje BJJ No Gi

 

Turniej BJJ No Gi Kobiety do 57 kg

1. Korneluk Małgorzata (United Gym/Heros Team)

2. Jędraczka Adrianna (Nastula Club)

 

Turniej BJJ No Gi Kobiety do 66 kg

1. Biegajło Katarzyna (Dziki Wschód)

2. Syguła Klaudia (United Gym)

 

Turniej BJJ No Gi Kobiety Kadet Junior do 57 kg

1. Janicka Kamila (Dragon Fight Club)

2. Paździoch Julka (Klub Walki Grappler)

3. Gołębiewska Wiktoria (K.O. Fight Team Gostynin)

 

Turniej BJJ No Gi Kobiety Kadet Junior + 57 kg

1. Białogłowa Karolina (Dragon Fight Club)

2. Szymanek Weronika (TNT)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Zakrevski Yauhen (Vale Tudo Białystok)

2. Ptaszyński Michał (K.O. Fight Team Gostynin)

3. Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Khachatryan Hovhannes (Okniński MMA Grudziądz)

2. Rosa Krystian (Bone Breakers Kutno)

3. Vardanyan Gevorg (Copacabana Piotrków Trybunalski)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Elgert Tomasz (Brak klubu)

2. Mleczko Dawid (TNT)

3. Worowski Krzysztof (TNT)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Lendzion Kamil (Arrachion MMA Iława)

2. Pasik Bartosz (Gimnazjon Apin)

3. Potoczny Dawid (ASW Black Panther)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Rogowski Michał

2. Wilk Kamil (Brak klubu)

3. Kwaśniewski Jacek (Bambero Team Wyszków)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Tomaszewski Radosław (Okniński MMA Grudziądz)

2. Kamieński Dariusz (Zenith BJJ)

3, Suchcicki Michał (TNT)

 

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 77 kg

1. Farjaszewski Rafał (Ronin Gold Team Koszalin)

2. Peda Henryk (Bone Breakers Kutno)

3. Gradek Piotr

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Rabiec Kamil (Ronin Gold Team Koszalin)

2. Zajączkowski Michał (Kaiser Sport Olsztyn)

3. Staśkiewicz Miłosz (Berserkers Team Olsztyn)