Podsumowanie ALMMA 128 Dzierżoniów

W dniu 2 kwietnia w Dzierżoniowie odbyła się Amatorska Liga MMA Edycja 128, w ramach której blisko 200 zawodników z całej Polski walczyło w formule MMA oraz BJJ NO GI i GI.

Zawodnicy i zawodnicy przez blisko 5 godzin zmagali się na 4 polach walki.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Robert Henek Academia Gorilla Wodzisław Śląski, który zwyciężył w 4 kategoriach: Elita NO GI 84kg, NO GI Open, BJJ GI 84kg oraz BJJ GI Open.

Cieszę się, że wraz grupą ludzi po raz kolejny możemy organizować tak wielkie widowisko sportowe. Chciałbym podziękować wszystkim sponsorom, patronom medialnym oraz Starostwu Powiatowemu w Dzierżoniowie którzy wsparli naszą imprezę

Norbert Warchoł.

 

Sponsorami zawodów byli:

DRG Agro Group Rafał Gogolewski oraz Daniel Gogolewski

Profesjonalne Centrum Odżywek Sportowych Arkadiusz Rogowski

Restauracja „ Tam gdzie zawsze „ Dariusz Tomkowiak

„ Czekolada Music Club” Paweł Wilk

Fix Your Health – Grzegorz Fiks

Organizatorzy: MULKS JUNIOR Dzierżoniów, Amatorska Liga MMA, Norbert Warchoł

Współorganizatorzy: Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie, Urząd Miasta Dzierżoniów, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie

 

Klasyfikacja generalna

1. Contender Kamienna Góra 2 x złoto – 2 x srebro – 3 x brąz
2. Rio Grappling Ostrów Wlkp. 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
3. Fighters Factory 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. Streffa Fight Team Lubin 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
4. B-Zone MMA Kędzierzyn Koźle 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
6. Junior Dzierżoniów 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Kraska Kamil (Rio Grappling Ostrów Wlkp.)

2. Chrzan Wojciech (Szkoła Walki Drwala)

Turniej Full Contact do 70 kg

1. Michalczuk Mariusz (Fighters Factory)

2. Gałecki Artur (Junior Dzierżoniów)

3. Pilch Rafał (Contender Kamienna Góra)

Turniej Full Contact do 66 kg

1. Kulesza Patryk (Solo Team Namysłów)

2. Sakowicz Paweł (K.O. Gym Świebodzin)

Turniej OFS do 84 kg

1. Cichoń Michał (Spartan Chorzów)

2. Ostapowicz Mariusz (Sportowe Zagłębie)

Turniej OFS do 77 kg

1. Pogorzelski Michał (BOI TEAM)

2. Różański Dariusz (B-Zone MMA Kędzierzyn Koźle)

3. Rzepa Eryk (FightLab Wrocław)

Turniej OFS do 70 kg

1. Maligranda Jakub (Fighters Factory)

2. Michalczyk Robert (MKS Rokita Brzeg Dolny)

3. Prokop Mateusz (Rio Grappling Club Oława)

Turniej OFS do 66 kg

1. Krzyżanowski Łukasz (Streffa Fight Team)

2. Robak Dawid (Rio Grappling Club Oława)

Turniej OFS do 61 kg

1. Gajda Mateusz (B-Zone MMA Kędzierzyn Koźle)

2. Kiereś Damian (Gladiators Kick-boxing)

Turniej Junior do 93 kg

1. Maciejewski Jakub (Rio Grappling Ostrów Wlkp.)

2. Szwed Sebastian (Centrum Sportów Walki „Hodana” Legnica)

3. Bednarek Filip (Junior Dzierżoniów)

Turniej Junior do 77 kg

1. Dziubecki Aleksander (Copacabana Łódź)

2. Osmulski Dawid (Saiyan Team Bełchatów)

3. Dziwak Piotr (Contender Kamienna Góra)

Turniej Junior do 70 kg

1. Gajda Ignacy (Forca Brava Gold Team)

2. Wiewiórka Maksymilian (BOI TEAM)

3. Mokras Mateusz (Rio Grappling Ostrów Wlkp.)

Turniej Junior do 66 kg

1. Nowicki Michał (FightLab Wrocław)

2. Miś Gracjan (Sterffa Fight Team)

3. Ślebioda Konrad (Gwardia Tychy)

Turniej Junior do 61 kg

1. Koczan Michał (Contender Kamienna Góra)

2. Mazan Patryk (Olimpus Fight Club)

3. Obłoza Adrian (OBAMMA Fight Club)

Turniej Pierwszego Kroku OPEN

1. Rożenko Robert (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego)

2. Zieliński Damian (Tyberian Team)

3. Bachusz Kamil (Centrum Sportów Walki „Hodana” Legnica)

Turniej Pierwszego Kroku do 93 kg

1.Kosmalski Adrian (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego)

2. Kurzydlak Krystian (Brak klubu)

3. Chruszcz Robert (Centrum Sportów Walki „Hodana” Legnica)

Turniej Pierwszego Kroku do 84 kg

1. Brzezicki Jacek (Niedźwiedzie Stronie Śląskie)

2. Szczecina Adam (B-Zone MMA Kędzierzyn Koźle)

3. Nowak Kamil (Berserkers Venganza Racibórz)

Turniej Pierwszego Kroku do 77 kg

1. Rybiński Radosław (Tyberian Team)

2. Pelc Paweł (Streffa Fight Team)

3. Dowgiało Damian (Gwardia Tychy)

Turniej Pierwszego Kroku do 70 kg

1. Kitliński Patryk (Contender Kamienna Góra)

2. Bryg Kacper (Niedźwiedzie Stronie Śląskie)

3. Michalak Kuba (Brak klubu)

Turniej Pierwszego Kroku do 66 kg

1. Bączek Tomasz (Ikizama MMA Radzionów)

2. Gomułka Mariusz (Contender Kamienna Góra)

3. Księżopolski Krystian (Contender Kamienna Góra)

Turniej Pierwszego Kroku do 61 kg

1. Dudek Sebastian (Junior Dzierżoniów)

2. Sochacki Michał (Contender Kamienna Góra)

4 Comments

  1. Witam, w kategorii 93kg OFS byla jedna osoba i dostała zloty medal, niestety nie miala przeciwnikow, ale czemu nie jest uwzgledniona ? To zmienia postac klasyfikacji druzynowej.

    Maciej Jadowski FightLab Wrocław

    • Witamy, aby medal z danej kategorii został uwzględniony, kategoria ta musi zostać rozegrana, tj. musi być przynajmniej dwóch zawodników, którzy stoczą walkę. Medale osób, które były same w swojej kategorii, nie są wliczane w rankingi. Pozdrawiamy

    • W walce finałowej zawodnicy zamienili się kaskami. Prosimy, aby zawodnicy zakładali kaski we właściwych kolorach, dzięki temu unikniemy pomyłek.

Comments are closed.