Podsumowanie ALMMA 130 Lublin

ALMMA 130 w Lublinie za nami

 

Chcieliśmy podziękować wszystkim zawodnikom za udział w zawodach, zostawiliście mnóstwo zdrowia i serca na macie podczas przygotowań oraz na polach walki podczas turnieju. Wielki szacunek za determinację .Dziękujemy trenerom za przybycie z podopiecznymi. Dziękujemy za to, że dostarczyliście tyle emocji wszystkim obecnym. Dziękujemy również wszystkim widzom za wsparcie zawodników i doping.
Dziękujemy naszym Wszystkim Sponsorom i Partnerom
Kuźnia MUSI SUSHI Fresh Dieta Odżywki Titanium Lublin Shatoon, Animusz Odżywki W Lublinie.

Dziękujemy za to, że byliście z nami i wspólnie mogliśmy stworzyć tak niesamowite wydarzenie.

Organizatorzy

 

Klasyfikacja generalna

1. Eko Różanka Pankration Team 3 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
2. Spartakus Rzeszów 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. MKS SAMBO CHEŁM 2 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
4. GKS Górnik Łęczna – MMA 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Dziki Wschód 0 x złoto – 4 x srebro – 0 x brąz

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Okoński Daniel (GKS Górnik Łęczna MMA)

2. Sosiński Łukasz (Dziki Wschód)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów)

2, Skrzypek Karol (S4Fight&CrossGym)

3. Bromblik Karol (Choy Lee Fut-Sanda)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Pień Tymoteusz (Gladio)

2. Bielecki Damian (Gladio)

3. Kulik Dominik (Factory Gym Fight)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Porada Robert (Cross Fight Radom)

2. Filipek Adam (Forca Dęblin)

3. Jakubowski Wiktor (Herkules Łęczna)

Turniej Kobiety Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Sobczuk Angelika (EkoRóżanka Pankration Team)

2. Tarsińska Anna (Dziki Wschód)

Turniej Junior do 84 kg

1. Mazur Jakub (MKS Sambo Chełm)

2. Szarpak Szymon (MMA Krosno)

3. Nestorowicz Mateusz (MKS Sambo Chełm)

Turniej Junior do 77 kg

1. Slabetskyi Vadym (MKS Sambo Chełm)

2. Hawryś Rafał (Club MMA Przemyśl)

3. Kolbusz Grzegorz (MMA Krosno)

Turniej Junior do 70 kg

1. Esiava Giorgi (MKS Kalina Lublin)

2. Ziaja Arek (Spartakus Rzeszów)

3. Mękal Kamil (MKS Sambo Chełm)

Turniej Junior do 66 kg

1. Decowski Sebastian (Spartakus Rzeszów)

2. Kuszneruk Kamil (Dziki Wschód)

3. Albrecht Adam (Eko Różanka Pankration Team)

Turniej Junior do 61 kg

1. Minicki Adrian (Eko Różanka Pankration Team)

2. Kleban Jakub (MKS Sambo Chełm)

3. Nożyński Jarek (Forca Dęblin)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Stockinger Artur (Grappling Ustrzyki)

2. Koniecko Łukasz (Sportowy Białystok Team)

3. Tryk Łukasz (Herkules Team Łęczna)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Guziejko Piotr (Sportowy Białystok Team)

2. Gałczyński Karol (Cross Fight Radom)

3. Gołda Tadeusz (Cross Fight Radom)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Jóźwiak Paweł (Academia Gorilla)

2. Dziwisz Kamil (Brak klubu)

3. Gałczyński Piotr (Cross Fight Radom)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Niewiadomski Sebastian (GKS Górnik Łęczna MMA)

2. Kutnik Sebastian (Dziki Wschód)

3. Masierak Adrian (Gladio)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Chuk Karol (Eko Różanka Pankration Team)

2. Stelmasiewicz Grzegorz (Eko Różanka Pankration Team)

3. Goral Kamil (Lublinianka MMA)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Grzeszczak Paweł (MKS Lubartów)

2. Porębny Jakub (Spartakus Rzeszów)

3. Piwoński Dawid (Cross Fight Radom)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Kisała Dominik (Gracie Barra Rzeszów)

2. Huzarek Mateusz (Brak klubu)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Dederko Mateusz (Sportowy Białystok Team)

2. Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów)

3. Dąbrowski Dominik (Eko Różanka Pankration Team)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Szymański Bartłomiej (Copacabana Lublin)

2. Dąbrowski Dominik (Eko Różanka Pankration Team)

3. Goral Kamil (Lublinianka MMA)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Szymański Bartek (Copacabana Lublin)

2. Chmielewski Przemek (Dziki Wschód)

3. Czerniec Daniel (MKS Kalina Lublin)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Kościuczyk Maciej (Eko Różanka Pankration Team)

2. Turski Dariusz (Gladio)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Weremczuk Kacper (Berserkers Lublin)

2. Rajchel Bogdan (MMA Krosno)

3. Buśko Maciej (Sportowy Białystok Team)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Lachowski Mateusz (Gladio)

2. Nowicki Rafał (Gladio)

3. Turski Dariusz (Gladio)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 66 kg

1. Mazurek Szymon (Gladio)

2. Grzeszczak Paweł (MKS Lubartów)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 70 kg

1. Gogol Mateusz (Sportowy Białystok Team)

2. Pietruszka Łukasz (Copacabana Lublin)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 77 kg

1. Krysa Daniel (Copacabana Lublin)

2. Lachowski Mateusz (Gladio)

Turniej BJJ Kolorowe Pasy do 70 kg

1. Pietruszka Łukasz (Copacabana Lublin)

2. Gogol Mateusz (Sportowy Białystok Team)

3. Hukaluk Michał (Dziki Wschód)