Podsumowanie ALMMA 174 Borzęcin

Klasyfikacja generalna

1. Fightman 2 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
2. KOTWICA MMA TEAM 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. Octagon Team 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała 1 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
5. SHARK TOP TEAM 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x

Czytaj dalej

ALMMA 174 Borzęcin

Mistrzostwa Małopolski

Organizator:
Stowarzyszenie Amatorska Liga MMA

Fightman

Termin i miejsce zawodów

19 października 2019 r.

Zespół Szkół w Borzęcinie Górnym

Borzęcin 563, 32-825 Borzęcin k/Bochni

Czytaj dalej

ALMMA 173 Bydgoszcz i Akademickie Mistrzostwa Polski

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Amatorska Liga MMA

Golden Dragon Bydgoszcz

Termin i miejsce zawodów

5 października 2019 r.

Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 7 w Bydgoszczy

Ludwika Waryńskiego 1, 85-320 Bydgoszcz

Organizator:

Michał Grabarek Golden Dragon Gym Bydgoszcz

Amatorska Liga MMA

Czytaj dalej

Podsumowanie ALMMA 172 Lublin

Klasyfikacja generalna

1. Szkoła Walki Drwala 5 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
2. MKS Lubartów 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
2. Gladio 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. Gym MMA Lublin 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
5. Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki 0 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz

Czytaj dalej

ALMMA 172 Lublin

Bull Terror Challenge/Amatorska Liga Kick-boxingu

Organizator:
Stowarzyszenie Amatorska Liga MMA

BullTerror

Termin i miejsce zawodów
29 września 2019 r.

Hala sportowa Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Uniwersytetu Przyrodniczego

ul. Głęboka 31, 20-612 Lublin

Czytaj dalej

Podsumowanie ALMMA VIP

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 7 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
2. Akademia Sportów Walki Wilanów 4 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Shooters Konin 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. Academia Gorila Żyrardów 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Różal Team 0 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz

Czytaj dalej

ALMMA VIP

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Amatorska Liga MMA

UKS Dragon Fight Club

Termin i miejsce zawodów

24 sierpnia 2019 r.

Plaża miejska w Sochaczewie

ul. Podzamcze, 96-500 Sochaczew

Czytaj dalej

Podsumowanie ALMMA 171 Bytom

Klasyfikacja generalna

1. Fight Club Bytom . 4 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
2. Szkoła Walki Drwala 1 x złoto – 3 x srebro – 4 x brąz
3. Grappling Kraków 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
4. NEXT LEVEL BJJ Opole 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Octagon Team 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
6. Poznańska Akademia Linke Gold Team 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
6. Spartakus Team Zakopane 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

Czytaj dalej