Podsumowanie ALMMA 167 Lublin

Klasyfikacja generalna

1. Spartakus Rzeszów 5 x złoto – 1 x srebro – 5 x brąz
2. Gladio 3 x złoto – 4 x srebro – 3 x brąz
3. Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm 3 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
4. Combat Team Dębica 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
5. K1 Fighting Center 1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Kornasiewicz Miłosz (MMA Krosno)
2. Siwiec Daniel (MARGA SFG Puławy)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Piechota Tomasz (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów)
2. Szarpak Szymon (MMA Krosno)
3. Borowiec Karol (Gladio)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Masierak Adrian (Gladio)
2. Dragański Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Pytel Piotr (Combat Team Dębica)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Jakubowski Wiktor (Herkules Łęczna)
2. Mądro Karol (Brak klubu)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Rewera Bartosz (Spartakus Rzeszów)
2. Grzeszczak Paweł  (Gladio)
3. Wąsik Miłosz (MMA Krosno)

Turniej Junior OPEN

1. Mydel Jakub (Combat Team Dębica)
2. Kuchta Michał (Brak klubu)

Turniej Junior do 84 kg

1. Chorąży Jakub  (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)
2. Dudek Marcin (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)
3. Czado Patryk (Spartakus Rzeszów)

Turniej Junior do 77 kg

1. Wolanin Jakub (Spartakus Rzeszów)
2. Adamczyk Jakub (Madness Marga Puławy)

Turniej Junior do 70 kg

1. Nowosad Jakub (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)
2. Dobrzyński Krzysztof (K1 Fighting Center)
3. Steć Jakub  (Gladio)

Turniej Junior do 66 kg

1. Poprawa Krystian  (United Gym)
2. Hawryluk Piotr (MKS SAMBO CHEŁM)
3. Kwietniewski Tomasz (K1 Fighting Center)

Turniej Junior do 61 kg

1. Pervushyn Denys (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)
2. Wojciechowski Jan (Shootfighters Lublin)
3. Blinowski Mateusz (MKS SAMBO CHEŁM)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Pitaś Mateusz (Spartakus Rzeszów)
2. Janiszek Daniel  (Gladio)
3. Cieślik Jakub (brak klubu)
3. Roszkowski Janusz (Sportowy Białystok Team)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Wodzień Szymon (Combat Team Dębica)
2. Tabeński Grzegorz (Spartakus Cyców)
3. Zawiślak Łukasz  (Kimbo MMA)
3. Zebzda Patryk (Spartakus Rzeszów)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Spasowicz Adrian (Gladio)
2. Banak Michał (Gladio)
3. Czerwonka Arkadiusz (Gladio)
3. Graczyk Bartosz (K1 Fighting Center)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Grymuza Bartosz (Gladio)
2. Kaliszyk Karol (Gladio)
3. Chobotow Patryk (Forca Dęblin)
3. Samoszuk Patryk (Dziki Wschód)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Brygoła Kacper (Dziki Wschód)
2. Tronina Jakub (Spartakus Rzeszów)
3. Marcisz Szymon (Spartakus Rzeszów)
3. Ivashchuk Vadym (Spartakus Rzeszów)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Rzepka Roland (Spartakus Rzeszów)
2. Alimjanov Nodir (Copacabana Kielce)
3. Capik Patryk (Long Kiem Parczew)
3. Zebzda Daniel (Spartakus Rzeszów)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Olszak Krystian (Forca Dęblin)
2. Laskowski Jakub (MARGA SFG Puławy)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet +66 kg

1. Sobek Karolina (Spartakus Rzeszów)
2. Tarsińska Anna (Dziki Wschód)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 66 kg

1. Rodzik Marta (MKS Lubartów)
2. Skiba Agnieszka (MKS SAMBO CHEŁM)
3. Żołnacz Patrycja (MKS SAMBO CHEŁM)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 57 kg

1. Krępecka Aleksandra (K1 Fighting Center)
2. Forysiuk Dominika (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)
3. Zykowa Vira (Harnaś Group Sandomierz)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Kopeć Ernest (Gladio)
2. Pietryka Maciej (MMA Krosno)
3. Braszko Krzysztof (MKS Lubartów)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Pietryka Maciej (MMA Krosno)
2. Olszta Krystian (MKS Lubartów)
3. Osiak Kacper (Madness Marga Puławy)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Akhmadov Sheykh-Nurani (MKS Sambo Chełm)
2. Polit Damian (MKS Lubartów)
3. Galczewski Adam (Gladio)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Król Rafał (Eko Różanka Pankration Team)
2. Szarpak Szymon (MMA Krosno)
3. Szczepaniak Mateusz (MKS Lubartów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *