Podsumowanie ALMMA 164

VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych przeszedł do historii. Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami oddali hołd Żołnierzom Niezłomnym.

Dziękujemy serdecznie sponsorom

Sponsor główny Extreme Hobby TM

Klasyfikacja generalna

1. Cross Fight Radom 3 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
2. Black Horse MMA Łomża 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Radomski Klub Taekwon-do 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. Arrachion Olsztyn 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
5. Fighters Team Mrągowo 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

Turniej Full Contact OPEN

1. Iwański Janusz (Brak klubu)
2. Grabowski Patryk (ŁKS Łódź boks)

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Łuczaj Kamil (Vale Tudo Białystok)
2. Zhymanov Sviatoslaw (Czerwony Smok Poznań)

Turniej Full Contact do 70 kg

1. Ambroź Kamil (Klub Walki Grappler)
2. Marczak Łukasz (MMA Team Ełk)

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Bińkowski Paweł (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Juszczyk Cezary (GLKS Nadarzyn)
3. Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Dąbrowski Przemysław (Bone Breakers Kutno)
2. Szklarczyk Jakub (GLKS Nadarzyn)
3. Maksimiuk Krzysztof – SBT (Vale Tudo Białystok)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Rudnik Hubert (Cross Fight Radom)
2. Marszałek Patryk (Cross Fight Radom)
3. Malinowski Adrian (Sportowy Białystok Team)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Sobotka Olaf (Grappling Team Mława )
2. Jakubiak Sebastian (Classic BJJ Academy Płock)
3. Dragański Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Porada Robert (Cross Fight Radom)
2. Irlik Roger (Szkoła Walki Drwala)
3. Bielicki Arkadiusz (Classic BJJ Academy Płock)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Machnacz Dariusz (Black Horse MMA Łomża )
2. Przyborowski Filip (Arrachion Olsztyn)

Turniej Junior do 84 kg

1. Zalewski Kamil – BH (Black Horse MMA Łomża )
2. Jaskólski Adrian – WCA (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Rejniak Dawid – LŻ (Ludus Żuromin)

Turniej Junior do 77 kg

1. Kozicki Kacper – CFR (Cross Fight Radom)
2. Kiczyński Piotr – BH (Black Horse MMA Łomża )
3. Żyłowski Piotr – MMA_E (MMA Team Ełk)

Turniej Junior do 70 kg

1. Wójtowicz Mikołaj – RKT (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Sakowski Norbert – FCŁ (Fight Club Łomża )
3. Rogalski Tymoteusz – F&F (Fit&Fun MMA Team)

Turniej Junior do 66 kg

1. Wieczorek Cyprian (UKS Ronin )
2. Dorosiński Maciej (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Wielgosz Dominik (Piękna i Bestia Fitness Club)

Turniej Junior do 61 kg

1. Włodarczyk Igor (Arrachion Olsztyn)
2. Niedźwiedzki Dawid (MMA Team Ełk)
3. Ślązak Kuba (Klub Walki Grappler)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Kabara Kacper (Natal Gold Team)
2. Zaręba Mariusz (MMA Nowe Miasto)
3. Karpiński Adam Karim (Klub Sportów Walki KARIM)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Olech Mateusz (NEXT LEVEL BJJ Opole)
2. Bałdyga Adrian (Fighters Team Mrągowo)
3. Janicki Cezary (Cross Fight Radom)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Kurembski Karol (Marga SFG Radom )
2. Gładysz Jakub (Bushido Centrum Bemowo)
3. Lachowicz Rafał (Cross Fight Radom)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Galin Piotr (Fighters Team Mrągowo)
2. Wiśniewski Kuba (Fight Club Łomża )
3. Braha Yevhen (Arrachion Olsztyn)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Olczyk Jakub (Fight Club Łódź )
2. Walczak Jarosław (Bushido Centrum Bemowo)
3. Jasiocha Szymon (Forca Dęblin)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Walczak Bartosz  (Fit&Fun MMA Team)
2. Aleksandrowicz Kacper (Gracie Barra Łódź)
3. Kowalczyk Filip (Brak klubu)

Extra Fight Kobiety do 57 kg

1. Konik Paulina (Copacabana Łódź)
2. Żelazek Julia (Fighters Team Mrągowo)
 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Krężel Karol (Marga SFG Radom)
2. Rutkowski Bartłomiej (Hunter MMA)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Drzewiecki Krystian (Octopus Łódź)
2. Marczak Łukasz (MMA Team Ełk)
3. Pawlak Przemek (Marga SFG Radom)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Roszkowski Paweł (Sportowy Białystok Team)
2. Timofeer Arseni (Stowarzyszenie Strefa Mocy)
3. Radwański Bartek (Marga SFG Radom)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Wychryst Kamil (Fighters Team Mrągowo)
2. Sobolewski Arutr (Hunter MMA)
3. Sienkiewicz Artur (Octopus Łódź)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Olech Mateusz (Next Level BJJ Opole)
2. Wiszowaty Dawid (Black Horse MMA Łomża)
3. Masłowski Szymon (Stowarzyszenie Strefa Mocy)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Wrzochol Krystian (Be Fit MMA Skierdy)
2. Anioł Mateusz (Marga SFG Radom)