Podsumowanie ALMMA 169 Oborniki Śląskie

Klasyfikacja generalna

1. Gym-Fight Wrocław 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
2. Junior Dzerżoniów 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Rio Grappling Ostrów Wlkp 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
3. Streffa Fight Team Lubin 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
5. MMA Solo Team Namysłów 1 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz

Turniej Full Contact do 93 kg

1. Strzała Bartosz (Fighters Factory Oleśnica)
2. Kaczorowski Kamil (Saiyan Gold Team)

Turniej Full Contact do 70 kg

1. Wdowiak Bartłomiej (MMA Solo Team Namysłów)
2. Michalczuk Mariusz (Fighters Factory Oleśnica)

Turniej Full Contact do 66 kg

1. Gajda Mateusz (Lutadores Nysa)
2. Pielaszkiewicz Patryk (Niedźwiedzie Stronie Śląskie)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Wasiela Kamil (Strzelec Gold Team Ostrów Wlkp.)
2. Przysiwek Brajan (Fighters Factory Oleśnica)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Gorczyca Marek (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle)
2. Jackowiec Michał (KTJ MMA TEAM)
3. Janik Maciej (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Rybczyński Adam (United Gym)
2. Zakrzewski Filip (judo Miejska Górka)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Pelc Paweł (Streffa Fight Team Lubin)
2. Kaczmarski Kuba (OBAMMA Fight Team)
3. Michalczyk Robert (MKS Rokita Brzeg Dolny)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Bartoszewicki Filip (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Kaczmarski Konrad (OBAMMA Fight Team)
3. Nowicki Michał (FightLab Wrocław)

Turniej Junior do 84 kg

1. Brylewski Filip (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Staniszewski Dawid (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego)

Turniej Junior do 77 kg

1. Bednarek Filip (Junior Dzerżoniów)
2. Siepak Hubert (MMA Solo Team Namysłów)
3. Krakowiak Tymoteusz (Adrenalina Fight Kluczbork)

Turniej Junior do 70 kg

1. Karadag Deniz (Szkoła Walki Drwala)
2. Wróbel Michał (FightLab Wrocław)
3. Opala Miłosz (MMA Solo Team Namysłów)

Turniej Junior do 66 kg

1. Wieczorek Cyprian (UKS Ronin)
2. Poprawa Krystian (United Gym)
3. Likus Patryk (MMATADORES Katowice)

Turniej Junior do 61 kg

1. Feduniewicz Szymon (Adrenalina Fight Kluczbork)
2. Illich Karol (MMA Solo Team Namysłów)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Myc Dawid (K.O. Gym Świebodzice)
2. Szymański Marcin (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Chmielewski Marcin (Junior Dzerżoniów)
2. Mazur Michał (Junior Dzerżoniów)
3. Jóskowiak Mateusz (Armia Polkowice)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Jurasik Mariusz (Team Fighting Zielona Góra)
2. Krot Kamil (Rio Grappling Club Wrocław)
3. Markiewicz Piotr (Saiyan Gold Team)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Grubiak Michał (Gym-Fight Wrocław)
2. Bogdan Patryk (Puncher Wrocław)
3. Poranek Kamil (Adrenalina Fight Kluczbork)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Sygnat Kamil (Streffa Fight Team Lubin)
2. Stebel Sebastian (Szkoła Walki Drwala)
3. Kaczmarek Przemysław (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Wójcik Karol (Saiyan Gold Team)
2. Mirabelli Nico (Gym-Fight Wrocław )
3. Psonak Damian (Streffa Fight Team Lubin)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Singm Ashoh (Gym-Fight Wrocław)
2. Piersiak Szymon (Tyberian Team)
3. Bać Wojciech (Contender Kamienna Góra)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 66 kg

1. Eszer Weronika (Puncher Wrocław)
2. Pilawka Agata (NEXT LEVEL BJJ Opole)
3. Szczekutowicz Agnieszka (Gym-Fight Wrocław)

Turnieje BJJ i BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe do 66 kg

1. Palasik Jakub (Streffa Fight Team Lubin)
2. Reszka Sebastian (Wrox Gym)
3. Illich Karol (MMA Solo Team Namysłów)
3. Szczypiński Jakub (Saiyan Gold Team)

Turniej BJJ No Gi Białe do 70 kg

1. Krzyżanowski Łukasz (Streffa Fight Team Lubin)
2. Trawiński Bartosz (Wrox Gym)
3. Baczyński Daniel (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego)

Turniej BJJ No Gi Białe do 77 kg

1. Sibora Bartosz (Wrox Gym)
2. Kłosowski Krzysztof (Rio Grappling Club Wrocław)
3. Lechowicz Michał (Wrox Gym)
3. Pocałuj Paweł (Wrox Gym)

Turniej BJJ No Gi Białe do 93 kg

1. Salomon Adrian (MMA Solo Team Namysłów)
2. Kita Albert (MMA Solo Team Namysłów)
3. Kasprzyk Radosław (Saiyan Gold Team)

Turniej BJJ No Gi Białe OPEN

1. Kuterba Bartosz (MMA Solo Team Namysłów)
2. Joel Michał (MMA Solo Team Namysłów)
3. Kostrzewa Krzysztof (GKS Bełchatów)

Turniej BJJ No Gi Niebieskie do 70 kg

1. Taraszkiewicz Krystian (Brak klubu)
2. Sudoł Miłosz (Rio Grappling Club Wrocław)
 

Turniej BJJ No Gi Niebieskie do 77 kg

1. Maligranda Jakub (Fighters Factory)
2. Cieśla Szymon (Forca Brava)
3. Rudzki Patryk (Saiyan Gold Team)
3. Szpociński Marcin (Brak klubu)

Turniej BJJ No Gi Niebieskie do 84 kg

1.Nahrebny Paweł (MMA Solo Team Namysłów)
2. Dalidowicz Wojtek (Streffa Fight Team Lubin)

Turniej BJJ Białe do 66 kg

1. Stachera Mirosław (Adrenalina Fight Częstochowa)
2. Reszka Sebastian (Wrox Gym)
3. Motylski Daniel (GKS Bełchatów)

Turniej BJJ Białe do 77 kg

1. Tiuchty Mateusz (Invictus Oborniki Śląskie)
2. Nowacki Marcin (Porrada Fight Gym Leszno)