Wyniki Young Dragons IV

 

 

 

Turnieje Gi

 

U8 do 22kg

1. Ciborowski Oliwier (Copacabana Warszawa)

2. Godala Pola (Copacabana Warszawa)

 

U10 Chłopcy do 27 kg

1. Doroziński Tymon (Dragons Den Team)

 

U10 Chłopcy do 30 kg

1. Nocuń Ignacy (Dragons Den Team)

2. Doroziński Tymon (Dragons Den Team)

3. Drab Mikołaj (Marga SFG Radom)

 

U10 Chłopcy do 34 kg

1. Baranowski Igor (Marga SFG Radom)

2. Gajewski Mariusz (Berserker’s Team Suwałki)

3. Banc Dariusz (Berserker’s Team Suwałki)

 

U10 Dziewczynki do 28 kg

1. Kozdrańska Eliza (Copacabana Warszawa)

2. Rozmysłowicz Gabriela (Berserker’s Team Suwałki)

 

U12 Chłopcy do 27 kg

1. Bałtrukanis Dawid (Berserker’s Team Suwałki)

2. Winckiewicz Hubert (Berserker’s Team Suwałki)

3. Perkowski Konstanty (Berserker’s Team Suwałki)

3. Siwek Dawid (Control Naczaj Team)

 

U12 Chłopcy do 34 kg

1. Kapuściński Nikodem (Berserker’s Team Suwałki)

2. Boruta Marcel (Marga SFG Radom)

 

U12 Chłopcy do 42 kg

1. Staniewski Krzysztof (Marga SFG Radom)

 

U12 Chłopcy do 46 kg

1. Rola Mikołaj (Marga SFG Radom)

2. Nowik Gabriel (Rosomak Białystok)

3. Staniewski Krzysztof (Marga SFG Radom)

 

U12 Dziewczynki do 44 kg

1. Wilczyńska Wiktoria (Berserker’s Team Suwałki)

 

U12 Dziewczynki do 48 kg

1. Wilczyńska Wiktoria (Berserker’s Team Suwałki)

2. Beczkowska Ashley (Berserker’s Team Suwałki)

 

U15 Chłopcy do 34 kg

1. Wolski Jakub (Dragons Den Team)

2. Koronkiewicz Szymon (Berserker’s Team Suwałki)

 

U15 Chłopcy do 38 kg

1. Wolski Maciej (Dragons Den Team)

 

U15 Chłopcy do 42 kg

1. Szymański Artur (Centrum Rozwoju Sportu/Octopus Pabianice)

2. Kowalski Aleks (Berserker’s Team Szczecin)

 

U15 Chłopcy do 46 kg

1. Szymański Artur (Centrum Rozwoju Sportu/Octopus Pabianice)

2. Kowalski Aleks ((Berserker’s Team Szczecin)

3. Rola Mikołaj (Marga SFG Radom)

 

U15 Chłopcy do 50 kg

1. Siara Mikołaj (Marga SFG Radom)

2. Brzeziński Michał (Academia Gorila Skierniewice)

3. Wróbel Wiktor (Academia Gorila Skierniewice)

 

U15 Chłopcy do 55 kg

1. Okniński Aleksander (Akademia Sportów Walki Wilanów))

2. Tadeusiak Paweł (United Gym)

 

U15 Chłopcy do 60 kg

1. Tadeusiak Antoni (United Gym)

 

U15 Chłopcy do 66 kg

1. Marcula Tymoteusz (Marga SFG Radom)

2. Tadeusiak Antoni (United Gym)

 

U15 Dziewczęta do 40 kg

1. Kowalska Zuzanna (Dragons Den Team)

2. Iunusovs Zheiran (Hac Ho Wołomin)

 

U18 Mężczyźni do 60 kg

1. Pruszkowski Maciej (Control Naczaj Team)

 

Extra Fight

1. Marcula Tymoteusz (Marga SFG Radom)

2. Pruszkowski Maciej (Control Naczaj Team)

 

 

Turnieje No Gi

 

U8

1. Ciborowski Oliwier (Copacabana Warszawa)

2. Antczak Borys (Tinh Long)

3. Godala Pola (Copacabana Warszawa)

 

U10 Dziewczynki do 28 kg

1. Kozdrańska Eliza (Copacabana Warszawa)

2. Janiszewska Magdalena (Dragon Fight Club Sochaczew)

3. Rozmysłowicz Gabriela (Berserker’s Team Suwałki)

 

U10 Chłopcy do 27 kg

1. Doroziński Tymon (Dragons Den Team)

 

U10 Chłopcy do 30 kg

1. Nocuń Ignacy (Dragons Den Team)

2. Doroziński Tymon (Dragons Den Team)

3. Guberski Kacper (Dragon Fight Club Sochaczew)

3. Drab Mikołaj (Marga SFG Radom)

 

U10 Chłopcy do 34 kg

1. Banc Dariusz (Berserker’s Team Suwałki)

2. Kabat Oliwier (Tinh Long)

3. Gajewski Mariusz (Berserker’s Team Suwałki)

3. Baranowski Igor (Marga SFG Radom)

 

U12 Chłopcy do 27 kg

1. Bałtrukanis Dawid (Berserker’s Team Suwałki)

2. Perkowski Konstanty (Berserker’s Team Suwałki)

3. Siwek Dawid (Control Naczaj Team)

 

U12 Chłopcy do 34 kg

1. Kapuściński Nikodem (Berserker’s Team Suwałki)

2. Winckiewicz Hubert (Berserker’s Team Suwałki)

3. Boruta Marcel (Marga SFG Radom)

 

U12 Chłopcy do 42 kg

1. Staniewski Krzysztof (Marga SFG Radom)

 

U12 Chłopcy do 46 kg

1. Rola Mikołaj (Marga SFG Radom)

2. Nowik Gabriel (Rosomak Białystok)

3. Staniewski Krzysztof (Marga SFG Radom)

 

U12 Dziewczynki do 32 kg

1. Kozłowska Gabriela (Berserker’s Team Suwałki)

2. Górski Bianca (Berserker’s Team Suwałki)

 

U12 Dziewczynki do 44 kg

1. Bartosiewicz Natalia (Dragon Fight Club Sochaczew)

2. Wilczyńska Wiktoria (Berserker’s Team Suwałki)

 

U12 Dziewczynki do 48 kg

1. Budziarek Wiktoria (Dragon Fight Club Sochaczew)

2. Beczkowska Ashley (Berserker’s Team Suwałki)

 

U15 Chłopcy do 34 kg

1. Wolski Jakub (Dragons Den Team)

2. Wojciechowski Maciej (Dragon Fight Club Sochaczew)

3. Koronkiewicz Szymon (Berserker’s Team Suwałki)

 

U15 Chłopcy do 38 kg

1. Wolski Maciej (Dragons Den Team)

2. Opłatek Maciej (Hac Ho Wołomin)

 

U15 Chłopcy do 50 kg

1. Kowalski Aleks (Berseker’s Team Szczecin)

2. Siara Michał (Marga SFG Radom)

3. Szymański Artur (Centrum Rozwoju Sportu/Octopus Pabianice)

 

U15 Chłopcy do 55 kg

1. Okniński Aleksander (Akademia Sportów Walki Wilanów)

2. Balcerak Aleksander (Dragon Fight Club Sochaczew)

3. Tadeusiak Paweł (United Gym)

 

U15 Chłopcy do 60 kg

1. Tadeusiak Antoni (United Gym)

 

U15 Chłopcy do 66 kg

1. Marcula Tymoteusz (Marga SFG Radom)

2. Tadeusiak Antoni (United Gym)

 

U15 Dziewczęta do 40 kg

1. Kowalska Zuzanna (Dragons Den Team)

2. Iunusova Zheiran (Hac Ho Wołomin)

3. Balcerak Amelia (Dragon Fight Club Sochaczew)

 

U15 Dziewczęta do 60 kg

1. Pałyska Maria (Dragon Fight Club Sochaczew)

 

U18 Mężczyźni do 60 kg

1. Pruszkowski Maciej (Control Naczaj Team)

2. Magmurziev Ishadzhi (Hac Ho Wołomin)

 

U18 Mężczyźni do 70 kg

1. Pabianek Maksymilian (Shark Top Team Łódź)

 

U18 Mężczyźni do 81 kg

1. Ozdobiński Paskal (Dragon Fight Club Sochaczew)

2. Pabianek Maksymilian (Shark Top Team Łódź)

3. Magmurziev Vishadzhi (Hac Ho Wołomin)

 

U18 Kobiety do 48 kg

1. Kupczyk Paulina (Dragon Fight Club Sochaczew)

 

U18 Kobiety do 60 kg

1. Czyżewska Wiktoria (Brawler FC Końskie)

2. Pałyska Maria (Dragon Fight Club Sochaczew)

 

Extra Fight

1. Marcula Tymoteusz (Marga SFG Radom)

2. Pruszkowski Maciej (Control Naczaj Team)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *