Podsumowanie Pucharu Polski MMA 2019

Trzy octagony, 270 zawodników na Pucharze Polski MMA 2019

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom – zawodnikom, trenerom i ich ekipom za obecność i za świetną atmosferę, w której przebiegały całe zawody.

Serdecznie dziękujemy również wszystkim sponsorom, fundatorom nagród oraz wszystkim firmom i osobom zaangażowanym w organizację Pucharu Polski MMA 2019

  

 

Klasyfikacja generalna

1. Cross Fight Radom 3 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
2. Octagon Team 3 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
3. Vale Tudo Białystok 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
4. Fight Club Bytom . 1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
5. Fighter Giżycko 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
5. Copacabana Warszawa 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
5. Black Horse MMA Łomża 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
5. Aligatores Warszawa 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Łupiński Marcin (Vale Tudo Białystok)
2. Makowski Wojtek (Arrachion MMA Iława)

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Broncel Szymon (GKS Bełchatów)
2. Bąkowski Adam (MMA Devil Poznań)

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Bińkowski Paweł (Radomski Klub Taekwon-do)
2. Iwański Janusz (Brak klubu)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Olech Łukasz (NEXT LEVEL BJJ Opole)
2. Jędrzejewski Damian (Różal Team
3. Greń Damian (Octagon Team)
3. Gut Michał (Gladiator Ostrołęka)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Czyżuk Adrian (Aligatores Warszawa)
2. Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn)
3. Czerwonka Arkadiusz (Gladio)
3. Skiermański Sebastian (Fight Club Aleksandrów- Kujawski)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Dragański Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Żelazek Jan (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Rybczyński Adam (SHARK TOP TEAM)
3. Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Kobiałka Patryk (Berserkers Team Jelenia Góra)
2. Kaczmarski Kuba (OBAMMA Fight Team)
3. Nosek Krystian (Fight Club Łomża)
3. Kowalski Adam (Arrachion Olsztyn)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Le Tobiasz (Octagon Team)
2. Maleszewski Marcin (Spartan Knurów)
3. Grzeszczak Paweł (Gladio)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Kisiel Karol (Cross Fight Radom)
2. Machnacz Dariusz (Black Horse MMA Łomża)

Turniej Junior OPEN

1. Wiszowaty Dawid (Black Horse MMA Łomża)
2. Franco Michele (Cross Fight Radom)
3. Donner Aleksander (Klub Walki Grappler
3. Skierkowski Patryk (Bambero Team Wyszków)

Turniej Junior do 84 kg

1. Sochański Kasjan (Bebson Gold Team Bielawa)
2. Kharytonov Nikita (Adrenalina Fight Kluczbork)
3. Dobroszek Fabian (FIT.MASTER ZELÓW)
3. Liberadzki Igor (Fight Club Bytom)

Turniej Junior do 77 kg

1. Kozicki Kacper (Cross Fight Radom)
2. Piotrowski Kacper (KTJ MMA TEAM)
3. Kazimierczak Kacper (FIT.MASTER ZELÓW)
3. Żyłowski Piotr (MMA Team Ełk)

Turniej Junior do 70 kg

1. Kubeł Mateusz (Gladiator Ostrołęka)
2. Sarnecki Dominik (Fight Club Łódź)
3. Olszta Krystian (MKS Lubartów)
3. Rogalski Tymoteusz (Fit&Fun MMA Team)

Turniej Junior do 66 kg

1. Sławiczek Klaudiusz (Octagon Team)
2. Dorosiński Maciej (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Pyrdoł Szymon (Fight Club Bytom)
3. Pytlas Patryk (Czerwony Smok Poznań)

Turniej Junior do 61 kg

1. Drozdowski Jakub (ASW Black Panther Bydgoszcz) – z nagrodą od sponsora, firmy DBX Bushido dla zwycięzcy najliczniej obsadzonej kategorii wagowej
2. Balko Mateusz (Fight Club Bytom)
3. Knap Hubert (Fightman)
3. Jabłoński Paweł (Vale Tudo Białystok)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Kowalczyk Przemysław (Madness Marga Puławy)
2. Petka Szymon (Szkoła Walki Drwala)
3. Micka Rafał (Arrachion MMA Iława)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Janicki Cezary (Cross Fight Radom)
2. Kabara Kacper (Natal Gold Team)
3. Orzeł Tomasz (Dexters Team)
3. Kopyściński Marcin (Academia Gorila Ostrów Maz.)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Kurembski Karol (Marga SFG Radom)
2. Lachowicz Rafał (Cross Fight Radom)
3. Kozicki Patryk (Academy Martial Arts Włocławek)
3. Sobolewski Przemysław (Bambero Team Wyszków)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Hoduń Piotr (Copacabana Warszawa)
2. Grymuza Bartosz (Gladio)
3. Szemis Arkadiusz (Fight Academy Ostrołęka)
3. Świerzbiński Michał (MMA Team Ełk)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Głażewski Krystian (Vale Tudo Białystok)
2. Jackiewicz Oskar (Aligatores Warszawa)
3. Tronina Jakub(Spartakus Rzeszów)
3. Soliwoda Paweł (Bambero Team Wyszków)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Walczak Bartosz (Fit&Fun MMA Team)
2. Wasilewicz Dorian (Vale Tudo Białystok)
3. Cichy Rafał (Fit&Fun MMA Team)
3. Grąbczewski Jan (ASW Black Panther Bydgoszcz)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Mikuła Mariusz (Fighter Giżycko)
2. Szarpak Norbert (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Lasota Kacper (Klub Walki Grappler)
3. Sztymon Nikodem (Octagon Team)

Turniej Master do 84 kg

1. Bortkiewicz Andrzej (Arrachion Morąg)
2. Bortkiewicz Paweł (Fighter Giżycko)

Turniej Kadet +66 kg

1. Woszczyński Szymon (Shooters Konin)
2. Lech Patryk (brak klubu)
3. Wocial Dominik (Klub Walki Grappler)
3. Rutkowski Mateusz (Fight Club Łomża)

Turniej Kadet do 66 kg

1. Poprawa Krystian (United Gym)
2. Yangulbiev Movsar (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Truszkowski Kewin (MMA Team Ełk)
3. Początko Dominik (Fightman)

Turniej Kadet do 61 kg

1. Fornalski Kacper (Streffa Fight Team Lubin)
2. Kozłowski Hubert (Black Horse MMA Łomża)
3. Adamyan Arik (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Moryń Aleksander (Fit&Fun MMA Team)

Turniej Kadet do 55 kg

1. Frasz Jakub (ASW Black Panther)
2. Kozik Mateusz (ASW Black Panther)
3. Bennour Karim (ASW Black Panther)
3. Knopik Stanisław (ASW Black Panther)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet +66 kg

1. Fornal Lara (Academia Gorila Żyrardów)
2. Kurasz Dominika (Copacabana Warszawa)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 66 kg

1. Sobek Karolina (Spartakus Rzeszów)
2. Rzemyszkiewicz Kinga (Shooters Konin)
3. Małecka Dominika (Bebson Gold Team Bielawa)
3. Tichanov Natalia (Lynx MMA Augustów)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 57 kg

1. Giemza Paulina (Octagon Team)
2. Cichoń Klaudia (Dexters Team)
3. Rodzik Marta (MKS Lubartów)
3. Kokoszka Aleksandra (Fighter Club Częstochowa)

Turniej Junior Kobiet +57 kg

1. Urbanik Martyna (Fight Club Bytom)
2. Steczkowska Dominika (Fight Club Łomża)
3. Żelazek Julia (Fighters Team Mrągowo)
3. Paździoch Julia (Klub Walki Grappler)

Turniej Kadet Dziewcząt do 57 kg

1. Kwasek Natalia (Academia Gorila Żyrardów)
2. Zadros Delfina (Adrenalina Fight Kluczbork)

Turnieje BJJ No Gi – ALMMA 166 Sochaczew

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Gnatkowski Rafał (Fight Academy Ostrołęka)
2.  Górski Mateusz (MMA Piaseczno)
3.  Braszko Krzysztof (MKS Lubartów)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Drzewiecki Krystian (Octopus Łódź)
2.  Pawlak Przemysław (Marga SFG Radom)
3.  Podgórski Maksymilian (Bambero Team Wyszków)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1.  Kurzydlak Krystian (Abrat Team MMA)
2.  Kanar Kamil (K1 Lublin)
3.  Bońkowski Krzysztof (Legia Fight Club)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1.  Dąbrowski Sebastian (Hunter MMA)
2.  Sobolewski Artur (Hunter MMA)
3.  Majkut Marek (Hunter MMA)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Kaliński Kacper (MMA Piaseczno)
2.  Matuszewski Adrian (Academy Martial Arts Włocławek)
3.  Olech Mateusz (Next Level BJJ Opole)