Podsumowanie ALMMA 170 Lublin

Klasyfikacja generalna

1. Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm 3 x złoto – 5 x srebro – 0 x brąz
2. Gladio 2 x złoto – 2 x srebro – 3 x brąz
3. Spartakus Rzeszów 3 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
4. MKS Lubartów 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. Dziki Wschód 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
6. Shootfighters Lublin 0 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Borowiec Karol (Gladio)
2. Sprawka Karol (Shootfighters Lublin)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Dragański Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Masierak Adrian (Gladio)
3. Piątkowski Łukasz (MMA & BOXING „BULDOG” TEAM)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Tronina Jakub  (Spartakus Rzeszów)
2. Śliwiński Robert (Gladio)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Grzeszczak Paweł (Gladio)
2. Albrecht Adam (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)

Turniej Junior do 84 kg

1. Chorąży Jakub (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)
2. Dudek Marcin (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)

Turniej Junior do 77 kg

1. Więcek Wiktor (Szkoła Walki Drwala)
2. Szczepaniak Mateusz (MKS Lubartów)
3. Piesta Kamil (K1 Fighting Center)

Turniej Junior do 70 kg

1. Olszta Krystian (MKS Lubartów)
2. Nowosad Jakub (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)
3. Steć Jakub (Gladio)

Turniej Junior do 61 kg

1. Pervushyn Denys (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)
2. Wojciechowski Jan (Shootfighters Lublin)
3. Bednarczyk Patryk (K1 Fighting Center)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Szewczyk Bartosz (Akademia Sportów Walki Wilanów)
2. Moros Michał (Shootfighters Lublin)
3. Niemiec Kacper (Gladio)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Ożga Wojciech (Spartakus Rzeszów)
2. Baron Grzegorz (X-Fight Piaseczno)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Grodzicki Dariusz (MMA Siedlce)
2. Kaliszyk Karol (Gladio Niemce)
3. Dybowski Bartłomiej (Gladio)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Curzytek Kacper (Pankration Team Rzeszów)
2. Sobczuk Przemysław (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)
3. Kasperek Krystian (Gladio Niemce)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Ivashchuk Vadym (Spartakus Rzeszów)
2. Olszak Krystian (Forca Dęblin)
3. Cieśliński Paweł (Spartakus Rzeszów)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Bernacki Wojciech (Dziki Wschód)
2. Lepiarz Paweł (Dziki Wschód)
3. Polit Bartosz (Spartakus Rzeszów)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet +66 kg

1. Sobczuk Angelika (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)
2. Forysiuk Dominika (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm)

Turnieje BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Braszko Krzysztof (MKS Lubartów)
2. Urban Maksymilian (MKS Lubartów)
3. Woźniak Jakub (MKS Lubartów)
3. Rusinek Cezary (MKS Lubartów)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Pawlak Przemysław (Marga SFG Radom)
2. Dyjakiewicz Jakub (MKS Lubartów)
3. Dejnecki Dawid (MKS Lubartów)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Sędkowski Jakub (Gladio)
2. Król Jakub (Fabryka Sportu Chełm)
3. Brzozowski Daniel (Gladio Niemce)
3. Miękinia Maciej (MKS Lubartów)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Polit Damian (MKS Lubartów)
2. Kuźnicki Mateusz (Fabryka Sportu Chełm)
3. Szewczyk Tomasz (Fabryka Sportu Chełm)
3. Barczak Mateusz (MKS Lubartów)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Aszurkiewicz Marcin (Stowarzyszenie Strefa Mocy)
2. Golszewski Adam (Gladio)