Podsumowanie ALMMA 165 Poznań

Klasyfikacja generalna

1. Jamniuk Gorzów 1 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
2. Tornado Kalisz MMA 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. MMA Witkowo 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
4. Rio Grappling Club Wrocław 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
5. OBAMMA Fight Team 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
5. Malinowski Team 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
5. Team Fighting Zielona Góra 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

Turniej Full Contact do 93 kg

1. Rybak Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski)
2. Kędzierski Mateusz (Smok Poznań)
3. Mruk Arkadiusz (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Wyroślak Gracjan (GŁD Team Piła)
2. Sadowski Filip (Czerwony Smok Poznań)

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Szewczyk Rafał (Aligatores Warszawa)
2. Dudkowiak Jędrzej (Ankos Zapasy Poznań)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Kaczmarek Dominik (23 Evolution Fight Academy)
2. Sołogub Paweł (FightLab Wrocław)
3. Krukowski Mikołaj (Sihasapa Gold Team)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Markowski Piotr (Rio Grappling Club Wrocław)
2. Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław)
3. Kataev Turpal-Eli (Berserkers Team Stargard)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Szczepaniak Oskar (Jatubaht Szczecin)
2. Kaczmarski Kuba (OBAMMA Fight Team)
3. Jędrzejewski Łukasz (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Kaczmarski Konrad (OBAMMA Fight Team)
2. Stabach Grzegorz (MLA – Marcin Łazarz Academy)
3. Kucharczyk Tomasz (Gold Team Polska)

Turniej Junior do 93 kg

1. Cegła Wktor (Tornado Kalisz MMA)
2. Sztandera Piotr (Malinowski Team)

Turniej Junior do 84 kg

1. Sobków Szymon (MMA Solo Team Namysłów)
2. Nowak Michał (Poznańska Akademia Linke Gold Team)
3. Nahorniy Nazar (Czerwony Smok Poznań)

Turniej Junior do 77 kg

1. Bugdalski Adam (Gracie Barra Toruń)
2. Gozdowski Łukasz (Jamniuk Gorzów)
3. Jacykowski Jan (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski)

Turniej Junior do 70 kg

1. Borowski Michał (ELITARNI MMA TEAM )
2. Rogoziński Michał (Pretorium Poznań)
3. Chorążyczewski Eryk (ELITARNI MMA TEAM)

Turniej Junior do 66 kg

1. Monarcha Wojciech (MMA Witkowo )
2. Kobylecki Filip (Przemol Boxing Team)

Turniej Junior do 61 kg

1. Dworak Dawid (Jamniuk Gorzów)
2. Falbiychuk Vladyslav (Czerwony Smok Poznań)
3. Lubowicz Konrad (Gracie Barra Toruń)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Paluszczak Robert (Tornado Kalisz MMA)
2. Nowicki Michał (MMA Witkowo )
3. Cydzik Dawid (Hunter Gym Bydgoszcz)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Jabłoński Norbert (Apogeum MMA Rogoźno)
2. Jóskowiak Mateusz (Brak klubu)
3. Matcharashvili Irakli (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Jurasik Mariusz (Team Fighting Zielona Góra)
2. Zientek Hubert (Przemol Boxing Team)
3. Emche Michał (Jamniuk Gorzów)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Janikowski Dominik (Centrum Sztuk Walki Chojnice)
2. Barański Przemysław (Strefa Sztuk Walki Mogilno)
3. Rybak Kacper (Żarski Klub Sportów Walki)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Jarocki Filip (Malinowski Team)
2. Dziurla Bartek (Team Fighting Zielona Góra)
3. Krych Filip (Strefa Sztuk Walki Mogilno)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Jakob Norbert (Pankration Poznań)
2. Szymański Dominik (Jamniuk Gorzów)
3. Mirabelli Nico (Gym-Fight Wrocław)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Kujawski Kacper (Berserker Szczecin)
2. Kaczmarek Marcin (MMA Witkowo)
3. Saganowski Paweł (Hunter Gym Bydgoszcz)

Turniej Kobiet Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Szczekutowicz Agnieszka (Gym-Fight Wrocław)
2. Derbin Aneta (Otwarte Serca Zaciśnięte Pięści)
3. Rzemyszkiewicz Kinga (Shooters Konin)

Turniej Kobiet Ograniczona Formuła Senior do 57 kg

1. Michalska Olga (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Jałocha Anna (Przemol Boxing Team)
3. Wróblewska Katarzyna (Berserker Szczecin)

Turnieje BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Rataj Dawid (MMA Devil Poznań)
2. Minkiewicz Damian (Gold Team Polska)
3.  Kądziołka Łukasz (Impact Team Bielsko – Biała)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Samol Jakub (Gold Team Polska)
2.  Maliszewski Krzysztof (Gold Team Polska)
3.  Juskowiak Tomasz (Zenith Głuponie)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Matuszak Adam (MMA Witkowo)
2.  Maćkowiak Mateusz (Linke Gold Team)
3.

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Lisiecki Jurand (Strefa Sztuk Walki Mogilno)
2. Sznigir Mikołaj (Kliasen Team)
3. Sobków Szymon (MMA Solo Team Namysłów)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Karyś Bartłomiej (Puncher Wrocław)
2.  Baran Patryk (MMA Devil Świebodzin)
3.  Rybczyński Mateusz (Puncher Wrocław)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 77 kg

1. Goździewicz Michał (Linke Gold Team)
2. Maćkowiak Michał (Linke Gold Team)
3. Kucharczyk Tomasz (Gold Team Polska)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *