Kategoria: 2021

Podsumowanie ALMMA 194 VIP Sochaczew

Klasyfikacja generalna 1. Ares Fight Club Warszawa 2. Copacabana Warszawa 3. Rio Grappling Ostrów Wlkp 3. CNT Wołomin 5. Vale Tudo Białystok

Komunikat – SportZona

Szanowni Zawodnicy i Trenerzy, dzięki znacznemu wsparciu finansowemu ze strony organizacji FAME MMA mamy dla Was świetną informację: już za chwilę nasze zawody będą przebiegać jeszcze sprawniej, a to za sprawą portalu SportZona, za pomocą którego będzie obsługiwana każda edycja ALMMA począwszy od ALMMA 194 VIP Sochaczew – 21 sierpnia 2021. Od tego czasu zgłoszeń…
Czytaj dalej

ALMMA 194 VIP Sochaczew

Organizatorzy:Stowarzyszenie Amatorska Liga MMA Polski Związek MMAUKS Dragon Fight Club Termin i miejsce: 21 sierpnia 2021 r. Bulwary nad Bzurą ul. Podzamcze, 96-500 Sochaczew

Podsumowanie ALMMA 201 Sochaczew

Klasyfikacja generalna 1. XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz 2. Aligatores Warszawa 3. Octopus Łódź 3. Gladio  

ALMMA 201 VIP

Organizatorzy: Stowarzyszenie Amatorska Liga MMA Polski Związek MMA UKS Dragon Fight Club Termin i miejsce: 17 lipca 2021 r. Hala MOSiR ul. Olimpijska 3, 96-500 Sochaczew

Podsumowanie ALMMA 200 Ustka

  Klasyfikacja generalna 1. BJJ Academy Zgorzelec 2. Gladio 3. Bushido Kowale 3. Top Team Rzeszów 5. Kodokan Gliwice

ALMMA 200 Ustka

Puchar Burmistrza Miasta Ustka Organizatorzy: Stowarzyszenie Amatorska Liga MMA Polski Związek MMA Uczniowski Klub Sportowy Ju-Jitsu „Gepard” Ustka Termin i miejsce zawodów 4 lipca 2021 r. Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Jagiellońska 1, Ustka Blok Sportowy

Podsumowanie ALMMA 195 Puławy

Klasyfikacja generalna 1. Sportowe Puławy 2. Ares Fight Club Warszawa 3. Spartakus Rzeszów 4. MMA Krosno 4. KS Pretorian Gorzów Wlkp. 6. Gladio 7. FABRYKA SPORTU CHEŁM

ALMMA 195 Puławy

Organizatorzy: Stowarzyszenie Amatorska Liga MMA Polski Związek MMA Klub Sportowy „Sportowe Puławy” Termin i miejsce: 26 czerwca 2021 r. Hala sportowa MOSiR Al. Partyzantów 11, 24-100 Puławy

Podsumowanie ALMMA 199 Bytom – Mistrzostwa Śląska – XVIII Hadaka Waza

Klasyfikacja generalna 1. Octagon Team 2. Fight Club Bytom . 3. Tornado Team Świętochłowice 4. Silesian Cage Club 5. Grappling Kraków 6. Fightman