Podsumowanie ALMMA 201 Sochaczew

Klasyfikacja generalna

1. XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
2. Aligatores Warszawa
3. Octopus Łódź
3. Gladio
 

Turniej  Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Przywoźny Bartosz (TNT Wołomin)
2. Krąż Sebastian ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
3. Niemiec Kacper  (Gladio)

Turniej  Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Błaziak Marcin  (Gladio)
2. Ciosek Patryk (Różal Team)
3. Wocial Wojtek (Klub Walki Grappler)

Turniej  Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Szymański Patryk (Aligatores Warszawa)
2. Piojda Mateusz (Zenith Vera Łódź)

Turniej  Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Grzeszczak Paweł (Gladio)
2. Knap Hubert (Fightman)
3. Karaszewski Filip ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)

Turniej  Ograniczona Formuła Senior do do 61 kg

1. Pervushyn Denys (FABRYKA SPORTU CHEŁM)
2. Jurko Eryk (Academia Gorila)
3. Krupa Damian (Gladio)

Turniej Junior do 93 kg

1. Woszczyński Szymon (Shooters Konin)
2. Gręda Dominik (Victoria Ostrołęka)
3. Motaska Ksawery (Fight Center Dobre Miasto)

Turniej Junior do 77 kg

1. Trepiński Paweł ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
2. Pyzel Tomasz (Aligatores Warszawa)
3. Jatczak Adrian (Octopus Łódź)

Turniej Junior do 70 kg

1. Początko Dominik (Fightman)
2. Leja Kamil (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Lewandowski Angelo ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)

Turniej Junior do 66 kg

1. Kruk Miłosz (Akademia Holistyczna)
2. Czerwiński Bartosz (Klub Walki Grappler)
3. Nowicki Bartosz (Octopus Łódź)

Turniej Junior do 61 kg

1. Borettini Jakub (Octopus Łódź)
2. Rojewski Dawid (Grappling Kraków)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Włodarczyk Marek (Octopus Łódź)
2. Kozioł Michał (SK Kickboxing Kielce)
3. Dolata Damian (Zenith Vera Łódź)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Piwowarek Cezary (DAR No Excuse)
2. Szurko Mateusz (CRS Pabianice)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Haiduk Stepan (Ares Fight Club Warszawa)
2. Kownacki Wojtek ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
3. Andraszczyk Arkadiusz ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Czamara Cezary (Aligatores Warszawa)
2. Dubaczyński Patryk (FABRYKA SPORTU CHEŁM)
3. Tatarynowicz Maciej (Ankos Zapasy Poznań )

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Sakowski Robert (Academia Gorila )
2. Puławski Dorian (Arrachion Morąg)
3. Krawczun Mirek ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Rakowski Michał (MMA Czarni Słupsk )
2. Alimjanov Nodir (Copacabana Kielce)
3. Ostrowicz Krystian (Puncher Wrocław)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Kmiecik Przemysław (SK Kickboxing Kielce)
2. Krzpiet Mateusz (Horda MMA Wałbrzych)

Turniej Kobiet Ograniczona Formuła Senior do 57 kg

1. Frąszczak-Graja Weronika (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Zykowa Vira (Ankos Zapasy Poznań )
3. Weitz Monika ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)

Turnieje BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi U12 44 kg

1. Dopierała Filip (Shooters Konin)
2. Kabat Oliwier (Kabat Academy)

Turniej BJJ No Gi U14 44 kg

1. Małczak Adam (Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Kabat Oliwier (Kabat Academy)
3. Pawlak Przemek (Dragon Fight Club Sochaczew)

Turniej BJJ No Gi U16 66 kg

1. Łęgowski Cezary (Freestyle Fight)
2. Jastalski Antek (Dragon Fighter)
3. Popiel Łukasz (Control Naczaj Team)

Turniej BJJ No Gi U16 Dziewczęta +57 kg

1. Rzeszotko Kinga (FreeStyle Fight)
2. Błońska Amelia (Dragon Fighter)
 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy U18 + Senior do 66 kg

1. Romańczuk Damian (Fight Center Dobre Miasto)
2. Walczak Antek (Dragon Fighter)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy U18 + Senior do 70 kg

1. Nowosad Jakub (Fabryka Sportu Chełm)
2. Pruszkowski Maciej (Control Naczaj Team)
3. Piojda Mateusz (Zenith Vera Łódź)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy U18 + Senior do 77 kg

1. Akhmadov Baysangur (Fabryka Sportu Chełm)
2. Podybajło Oliwier (Dragon Fighter)
3. Jabłoński Krzysztof (FreeStyle Fight)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy U18 + Senior do 84 kg

1. Wrzochol Krystian (Be Fit MMA Skierdy)
2. Somov Dmytro (Ares Fight Club Warszawa)
3. Szulc Szymon (ŁKS Łódź Boks)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy U18 + Senior do 93 kg

1. Podgórski Dawid (Dragon Fighter)
2. Bojko Jurij (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sztuk Walki)
3. Marucha Mateusz (Rio Grappling Ostrów Wielkopolski)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *