Podsumowanie ALMMA 195 Puławy

Klasyfikacja generalna

1. Sportowe Puławy
2. Ares Fight Club Warszawa
3. Spartakus Rzeszów
4. MMA Krosno
4. KS Pretorian Gorzów Wlkp.
6. Gladio
7. FABRYKA SPORTU CHEŁM

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Gawryjołek Kamil (Sportowe Puławy)
2. Kaźmieruk Wojciech (Dziki Wschód)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Szalast Kacper (Aligatores Warszawa)
2. Strzelecki Maciej (Gladio)
3. Gajewski Kamil (Różal Team)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Nowak Łukasz (Sportowe Puławy)
2. Grobel Maciej (Sportowe Puławy)
3. Łukaszuk Grzegorz (Dziki Wschód)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Błaziak Marcin (Gladio)
2. Olszta Krystian (MKS Lubartów)
3. Maik Jakub (Sportowe Puławy)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Ivashchuk Vadym (Spartakus Rzeszów)
2. Cholewa Kacper (Sportowe Puławy)
3. Czachor Adrian (Akademia Sportów Walki Wilanów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Rewera Bartosz (Spartakus Rzeszów)
2. Grzeszczak Paweł (Gladio)
3. Prus Vadym (Ares Fight Club Warszawa)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Lizakowski Piotr (Akademia Sportów Walki Wilanów)
2. Wojciechowski Jan (Fight Gym Lublin)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Drzewiecki Kacper (KS Pretorian Gorzów Wlkp.)
2. Ofianewski Kacper (Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom)
3. Tomasiak Wiktor (Klub Sportowy Workout)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Godłoza Łukasz (Walhalla Fight Club Mińsk Maz.)
2. Selwa Paweł (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów)
3. Matyka Kamil (Kaito Stalowa Wola)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Smurzyński Krystian (Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom)
2. Szewczyk Arkadiusz (UKS Anakonda Podciernie)
3. Sztejnert Jan (Warszawskie Centrum Atletyki)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Shavanov Adam (Gladiator Siedlce)
2. Trela Wiliam (Spartakus Rzeszów)
3. Astafiev Marko (Klincz Kielce)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

1. Pezda Kamil (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów)
2. Chistjakov Oleksandr (Ares Fight Club Warszawa)
3. Rejmak Kamil (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Grzeszczuk Paweł (MKS SAMBO CHEŁM )
2. Myrtazaliev Dzamalytdin (Ares Fight Club Warszawa)
3. Wikło Dominik (Sportowe Puławy)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Haiduk Stepan (Ares Fight Club Warszawa)
2. Pietrzak Patryk (Klincz Kielce)
3. Sokołowski Michał (FABRYKA SPORTU CHEŁM)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Noworyta Krzysztof (Kaito Stalowa Wola)
2. Horobets Oleksii (Ares Fight Club Warszawa)
3. Ryczko Jakub (Klincz Kielce)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Drzewiecki Michał (KS Pretorian Gorzów Wlkp.)
2. Siedlec Albert (Sportowe Puławy)
3. Trojan Andrzej (Klincz Kielce)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Ścibak Mateusz (FABRYKA SPORTU CHEŁM)
2. Kwietniewski Tomasz (FABRYKA SPORTU CHEŁM)
3. Kaimov Salah (Gladiator Siedlce)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety +66 kg

1. Sząbara Marlena (MMA Krosno)
2. Chrzyptowicz Dominika (Walhalla Fight Club Mińsk Maz.)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Wolanin Sara  (MMA Krosno)
2. Madej Dominika (Grappling Kraków)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1.Nasylan Arsen (Kaito Stalowa Wola)
2. Podkański Paweł (Spartakus Rzeszów)
3. Dudzik Patryk (Klub Sportowy Workout)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Nowosad Jakub (Fabryka Sportu Chełm)
2. Cholewa Kacper (Sportowe Puławy)
3. Siedlec Albert (Sportowe Puławy)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Maik Jakub (Sportowe Puławy)
2. Zubrzycki Kacper (Sportowe Puławy)
3. Wieczorek Patryk (Sportowe Puławy)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Grobel Maciej (Sportowe Puławy)
2. Nowak Łukasz (Sportowe Puławy)
3. Gudzała Jakub (Klub Sportowy Workout)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Drwal Łukasz (Motor Lublin)
2. Pajdo Kuba (Klincz Kielce)
3. Herda Aleks (Motor Lublin)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *