Podsumowanie Mistrzostw Polski MMA 2021 Młodzieżowców oraz ALMMA 197 Oborniki Śląskie

Klasyfikacja generalna Mistrzostw Polski MMA Młodzieżowców

1. Ankos Zapasy Poznań 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
2. MMA Solo Team Namysłów 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. BONZAI MMA Wrocław 0 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
 

Klasyfikacja generalna ALMMA 197 Oborniki Śląskie

1. BONZAI MMA Wrocław 4 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
2. FightLab Wrocław 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. Rio Grappling Club Oława 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
4. MMA Solo Team Namysłów 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x
 
 
 
 

 
 
 
 

Wyniki Mistrzostw Polski MMA Młodzieżowców

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Młodzieżowiec OPEN

1. Dreczkowski Michał (Ankos Zapasy Poznań )
2. Kucharski Dawid (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM)

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Młodzieżowiec do 93 kg

1. Zabijak Marcel (Saiyan Gold Team)
2. Cegła Wktor (Tornado Kalisz MMA)

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Młodzieżowiec do 84 kg

1. Michalski Jakub (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock)
2. Krępa Gabriel (Iron Dragon Mielec)
3. Pastuszek Mateusz (BONZAI MMA Wrocław)

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Młodzieżowiec do 77 kg

1. Przybylak Oskar (Ankos Zapasy Poznań )
2. Mikołajczyk Bartłomiej (MMA Solo Team Namysłów)
3. Contessa Christopher (BONZAI MMA Wrocław)

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Młodzieżowiec do 70 kg

1. Ogoński Nikodem (Forma Fight Team Częstochowa)
2. Kruszelnicki Kacper (MMA Solo Team Namysłów)

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Młodzieżowiec do 66 kg

1. Illich Karol (MMA Solo Team Namysłów)
2. Krzyżak Wojciech (BONZAI MMA Wrocław)

Mistrzostwa Polski MMA 2021 Młodzieżowiec do 61 kg

1. Miastkowski Nikodem (MMA Czarni Słupsk )
2. Schulte-Nolle Wiktor (BONZAI MMA Wrocław)

 

 

Wyniki ALMMA 197 Oborniki Śląskie

1. BONZAI MMA Wrocław 4 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
2. FightLab Wrocław 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. Rio Grappling Club Oława 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
4. MMA Solo Team Namysłów 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Sołogub Paweł (FightLab Wrocław)
2. Czop Oskar (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Januszkiewicz Sebastian (Rio Grappling Club Oława )
2. Wdowiak Bartłomiej (MMA Solo Team Namysłów)

Turniej Full Contact do 70 kg

1. Kazieczko Wojciech (Pepe MMA Zielona Góra)
2. Bartoszewicki Maksymilian (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM) 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Kupczyk Jarosław (BONZAI MMA Wrocław)
2. Chramęga Krystian (FightLab Wrocław)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Wojciechowski Filip (Gold Team Polska)
2. Ciechanowski Damian (MMA Solo Team Namysłów)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Janiszewski Paweł (FightLab Wrocław)
2. Czarnuch Michał (Contender Kamienna Góra )

Turniej Junior do 84 kg

1. Piwko Damian (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego )
2. Siepa Kacper (Ankos Zapasy Poznań )

Turniej Junior do 77 kg

1. Rutkowski Daniel (MMA Solo Team Namysłów)
2. Leśko Piotr (MMA Czarni Słupsk )
3. Matys Krzysztof (Saiyan Gold Team)

Turniej Junior do 70 kg

1. Fornalski Kacper (Streffa Fight Team Lubin)
2. Mroczek Hubert (Forma Fight Team Częstochowa)
3. Skobel Piotr (Streffa Fight Team Lubin)

Turniej Junior do 66 kg

1. Stachura Oskar (Bebson Bielawa)
2. Czerny Nikita (Ronin Świętochłowice)
3. Kisialeuski Danil (BONZAI MMA Wrocław)

Turniej Junior do 61 kg

1. Wiśniowski Piotr (BONZAI MMA Wrocław)
2. Watuszko Dominik (Bebson Bielawa)
3. Strzelczyk Oskar (MMA Czarni Słupsk )

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Kałmuk Dawid (BONZAI MMA Wrocław)
2. Komarnicki Tomasz (FightLab Wrocław)
3. Piędel Damian (Rio Grappling Club Oława )

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Borys Wiktor (Rio Grappling Club Oława )
2. Budziłek Aleksander (BONZAI MMA Wrocław)
3. Nowicki Kamil (Saiyan Gold Team)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Zając Dominik (BONZAI MMA Wrocław)
2. Czarniecki Daniel (BONZAI MMA Wrocław)
3. Sołek Jonatan (Saiyan Gold Team)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Miastkowski Nikodem (MMA Czarni Słupsk )
2. Kucypera Adrian (OLIMPUS FIGHT CLUB)
 
 
 

Turnieje BJJ i BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Cwek Emil (Franky Ząbkowice Śląskie)
2. Kołcz Wiktor (MMA Solo Team Namysłów)
 
 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Lipiński Dawid (Invictus BJJ Oborniki Śląskie)
2. Posuniak Grzegorz (Streffa Fight Team Lubin)
3. Michałkiewicz Marcel (Franky Ząbkowice Śląskie)
 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Kostrzewski Adam (Torfiorze Team Bełchatów)
2. Kaczmarek Kamil (Junior Dzierżoniów)
 
 

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 77 kg

1. Taraszkiewicz Krystian (Invictus Zielona Góra)
2. Szyba Adrian (Contender Kamienna Góra)
3. Hryniszak Paweł (Bebson Bielawa)
3. Turkiewicz Błażej (Invictus Zielona Góra)
 
 

Turniej BJJ No Gi OPEN

1. Goeschel Justus (Academia Gorila)
2. Chmura Radosław (Invictus BJJ)
3. Bienia Karol
3. Wittek Ariel (MMA Solo Team Namysłów)
 
 
 

Turniej BJJ OPEN

1. Momot Michał (Torfiorze Team Bełchatów)
2. Kostrzewski Adam (Torfiorze Team Bełchatów)
3. Taraszkiewicz Krystian (Invictus Zielona Góra)
3. Mzyk Marcin
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *