Podsumowanie Pucharu Polski MMA 2021

Puchar Polski MMA 2021 przeszedł już do historii

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym zawodnikom i trenerom za rewelacyjną atmosferę, którą mogliśmy się cieszyć przez całe zawody.

 

Gorące podziękowania kierujemy do naszych partnerów, sponsorów, fundatorów nagród oraz wszystkich osób i instytucji, bez których wsparcia nie byłoby możliwe zorganizowanie zawodów na takim poziomie. Szczególne podziękowania kierujemy do:

FAME MMA

Extreme Hobby

 
 
 
 
Storm Cloud
 
 
 
MMAniak.pl
 
 
Fast Service
 
 
 
 
 
 
 
 

Najlepszym zawodnikiem Pucharu Polski MMA 2021 został Mateusz Mitko z klubu Octagon Team Cieszyn. Startujący w kategorii Ograniczona Formuła Senior do 70 kg, w drodze po złoto stoczył cztery walki – wszystkie zakończył poddając swoich rywali. Nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł – ufundowana przez Fast Service Group Agencja Pracy Tymczasowej – trafiła najzupełniej zasłużenie do jego rąk. Gratulujemy !

Serdecznie dziękujemy raz jeszcze Fast Service Group Agencja Pracy Tymczasowej

 
 

Klasyfikacja generalna

 
1. Octagon Team 3 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
2. Aligatores Warszawa 2 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
3. Vale Tudo Białystok 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
4. ASW Black Panther Bydgoszcz 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
5. GŁD Team Piła . 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
6. Fight Club Bytom 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
 
 
 

Puchar Polski MMA 2021 Full Contact do 84 kg

1. Łuczaj Kamil – VTB (Vale Tudo Białystok)
2. Łupiński Marcin (Vale Tudo Białystok)
 
 

Puchar Polski MMA 2021 Full Contact do 77 kg

1. Tsiak Serhii (Vale Tudo Białystok)
2. Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża )
 
 

Puchar Polski MMA 2021 Full Contact do 70 kg

1. Irlik Roger (KOTWICA MMA TEAM)
2. Bartoszewicki Maksymilian (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM)
 
 

Puchar Polski MMA 2021 Full Contact do 66 kg

1. Martynik Patryk (Octagon Team )
2. Bieniek Krzysztof (Fightman)
3. Hadała Kamil (KOTWICA MMA TEAM)
3. Musiał Michał (Silesian Cage Club)
 
 

Puchar Polski MMA 2021 Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Baraniewski Iwo (Aligatores Warszawa)
2. Kowalczyk Przemysław (Sportowe Puławy)
3. Szot Maciej (ANIMMALS)
3. Olech Mateusz (Ankos Zapasy Poznań )

 

Puchar Polski MMA 2021 Ograniczona Formuła Senior

do 93 kg

1. Szalast Kacper (Aligatores Warszawa)
2. Olszewski Kacper (Mighty Bulls Gdynia)
3. Zaręba Mariusz (MMA Nowe Miasto)
3. Zając Sergiusz (Spartakus Rzeszów)

 

Puchar Polski MMA 2021 Ograniczona Formuła Senior

do 84 kg

1. Stasiewicz Karol (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)
2. Borowiec Karol (Gladio)
3. Karpiński Krystian (Fight Team MMA Brodnica)
3. Szczepaniak Mateusz (MKS Lubartów)

 

Puchar Polski MMA 2021 Ograniczona Formuła Senior

do 77 kg

1. Skowyra Bartłomiej (Głd Team Piła)
2. Błaziak Marcin (Gladio)
3. Goljasz Patryk (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Nowakowski Jakub (Shooters Konin)

 

Puchar Polski MMA 2021 Ograniczona Formuła Senior

do 70 kg

1. Mitko Mateusz (Octagon Team)
2. Krzyżaniak Kamil (Espandon Bydgoszcz)
3. Jabłoński Antoni (Vale Tudo Białystok)
3. Grosicki Krzysztof (Akademia Sportów Walki Wilanów)

 

Puchar Polski MMA 2021 Ograniczona Formuła Senior

do 66 kg

1. Ivashchuk Vadym (Spartakus Rzeszów)
2. Przybył Tomasz (Muay-thai Jarocin )
3. Caban Sebastian (Academia Gorila Tomaszów Maz.)
3. Makowiecki Kamil (Akademia Sportów Walki Wilanów)

 

Puchar Polski MMA 2021 Ograniczona Formuła Senior

do 61 kg

1. Oracki Sebastian (ASW Black Panther Bydgoszcz)
2. Drozdowski Jakub (ASW Black Panther Bydgoszcz)
3. Kowalczyk Krystian (Fight Club Łomża )
3. Lizakowski Piotr (Akademia Sportów Walki Wilanów)
 
 
 

Puchar Polski MMA 2021 Junior Mężczyźni do 93 kg

1. Woszczyński Szymon (Shooters Konin)
2. Pajdo Kuba (Klincz Kielce)

 

Puchar Polski MMA 2021 Junior Mężczyźni do 84 kg

1. Gręda Dominik (Victoria Ostrołęka)
2. Pyzel Tomasz (Aligatores Warszawa)
3. Chmiel Oliwier (Academia Gorila Tomaszów Maz.)
3. Bocoń Dawid (Podkarpackie Stowarzyszenie Sportów Obronnych Defender)
 
 

Puchar Polski MMA 2021 Junior Mężczyźni do 77 kg

1. Nowaczenko Daniel (Dziki Wschód)
2. Rutowicz Adam (Copacabana Piotrków Trybunalski)
3. Kowalczyk Kacper (Fight Club Łomża )
3. Andrzejczak Mikołaj (Muay-thai Jarocin )

 

Puchar Polski MMA 2021 Junior Mężczyźni do 70 kg

1. Fornalski Kacper (Streffa Fight Team Lubin)
2. Gierczak Filip (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Grzesik Wojciech (UKS Anakonda Podciernie)
3. Skobel Piotr (Streffa Fight Team Lubin)

 

Puchar Polski MMA 2021 Junior Mężczyźni do 66 kg

1. Balko Mateusz (Fight Club Bytom .)
2. Kruk Miłosz (Akademia Holistyczna)
3. Waszak Kamil (Shooters Konin)
3. Stachura Oskar (Bebson Gold Team Bielawa)

 

Puchar Polski MMA 2021 Junior Mężczyźni do 61 kg

1. Dziasek Paweł (Fight Club Bytom)
2. Fedokha Vladyslav (Eagle Gym Łódź)
3. Watuszko Dominik (Bebson Gold Team Bielawa)
3. Podkański Paweł (Spartakus Rzeszów)

 

Puchar Polski MMA 2021 Pierwszy Krok OPEN

1. Makosz Mariusz (Monster Akademia Rybnik )
2. Polak Szymon (Nastula Club)
3. Zagórski Daniel (Aligatores Warszawa)
3. Kucharski Dawid (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM)

 

Puchar Polski MMA 2021 Pierwszy Krok do 93 kg

1. Babayan Vanush (Nastula Club)
2. Parpulov Vlad (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Rożej Darek (Cross Fight Radom)
3. Walenda Marcin (Judo-MMA Suwałki)

 

Puchar Polski MMA 2021 Pierwszy Krok do 84 kg

1. Kopcza Marcin (GŁD Team Piła)
2. Janas Oskar (Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom)
3. Piłat Marcin (Centrum Sportów Walki „Champion” Lubawa)
3. Zajkowski Kamil (Aligatores Warszawa)
 
 

Puchar Polski MMA 2021 Pierwszy Krok do 77 kg

1. Kurkiewicz Marcin (Gladio)
2.  Osmonov Iadgar (Warszawskie Centrum Atletyki)
3.  Sakowski Norbert (Fight Club Łomża)
3.  Bogdan Michał (Głd Team Piła)
 
 

Puchar Polski MMA 2021 Pierwszy Krok do 70 kg

1. Siedlec Albert (Stowarzyszenie Sportowe Puławy)
2.  Maroń Kacper (Annimals)
3.  Podolski Adrian (Academy Martial Arts Włocławek)
3.  Łępicki Bartłomiej

Puchar Polski MMA 2021 Pierwszy Krok do 66 kg

1. Miastkowski Nikodem (MMA Czarni Słupsk )
2. Jacewicz Cezary (SK Kickboxing Kielce)
3. Data Dawid (Fightman)
3. Szeremeta Janusz (Spartakus Rzeszów)

 

Puchar Polski MMA 2021 Pierwszy Krok do 61 kg

1. Adamski Mateusz (Free Style Fight)
2. Wojciechowski Marcin (GLKS Nadarzyn)

 

Puchar Polski MMA 2021 Master OPEN

1. Witkowski Mariusz (Dragon Fighter)
2. Kurkus Piotr (GLKS Nadarzyn)
 
 
 

Puchar Polski MMA 2021 Kadet Chłopcy do 66 kg

1. Wiśniewski Kacper (MMAtaleo Słupsk)
2.  Ostrowski Wiktor (Freestyle Fight)
3.  Konopka Karol (Fight Club Łomża)
 
 
 

Puchar Polski MMA 2021 Kadet Chłopcy do 61 kg

1. Jędrzejak Dawid (Silesian Cage Club)
2. Rosiak Aleks (Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom)
3.  Żyrek Nicolas (Octagon Team)
3. Szemfeld Jacek (Shooters Konin)
 
 

Puchar Polski MMA 2021 Kadet Chłopcy do 55 kg

1. Urbański Oskar (Fight Club Bytom)
2. Macura Piotr (Octagon Team)
3.  Jastalski Antek (Dragon Fighter)
3. Szmaj Aleksander (Streffa Fight Team Lubin)
 

Puchar Polski MMA 2021 Ograniczona Formuła Senior Kobiet +70 kg

1. Fornal Lara (MMA & Boxing „Buldog” Team)
2. Barańska Weronika (Brawler Końskie)
3. Gojko Aneta  (Black Horse MMA Łomża )
3. Koszela Karolina (MMA Witkowo )
 
 

Puchar Polski MMA 2021 Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 66 kg

1. Derbin Aneta (Otwarte Serca Zaciśnięte Pięści)
2. Steczkowska Dominika (Fight Club Łomża )
3. Wawiórko Monika (Copacabana)
3. Rodzik Marta (MKS Lubartów)
 

Puchar Polski MMA 2021 Ograniczona Formuła Senior Kobiet

 do 57 kg

1. Zykowa Vira (Ankos Zapasy Poznań )
2. Michno Sandra (Silesian Cage Club)
3. Rybicka Zofia (Mighty Bulls Gdynia)
 
 

Puchar Polski MMA 2021 Junior Kobiety +66 kg

1. Roik Martyna (Octagon Team )
2. Gruchalska Izabela (Bambero Team Wyszków)
3. Klasińska Anna (Fightman)
 

Puchar Polski MMA 2021 Junior Kobiety do 66 kg

1. Czyżewska Wiktoria (Brawler Końskie)
2. Lisiak Julia (Shooters Konin)
3. Przygodzka Natalia (Cross Fight Radom)
3. Szpera Joanna (Muay-thai Jarocin )
 
 

Puchar Polski MMA 2021 Junior Kobiety do 57 kg

1. Brzozowska Daria (ASW Black Panther Bydgoszcz)
2. Jabłońska Zuzanna (Fight Club Łomża )
3. Krawiec Sandra (Octagon Team )
3. Stępień Blanka (Octagon Team )
 
 

Puchar Polski MMA 2021 Kadet Kobiety do 66 kg

1. Mołodecka Maja (Legion Głogów)
2. Kubiak Amelia (Viet Boxing Poland)
3. Rzeszotko Kinga (Freestyle Fight)
 
 

Puchar Polski MMA 2021 Kadet Kobiety do 57 kg

1. Karczewska Paulina (Fight Club Bytom)
2. Antoszewska Wiktoria (Octagon Team)
3. Błońska Amelia (Dragon Fighter)
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *