Podsumowanie ALMMA 199 Bytom – Mistrzostwa Śląska – XVIII Hadaka Waza

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team
2. Fight Club Bytom .
3. Tornado Team Świętochłowice
4. Silesian Cage Club
5. Grappling Kraków
6. Fightman
 
 
 

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Maciulewicz Marcin (Grizzly Martial Arts Ruda Śl.)
2. Senkowski Remigiusz (Oświęcimski Klub MMA)
3. Bojar Sebastian (Kame House Kędzierzyn Koźle)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Maj Szymon (Tornado Team Świętochłowice)
2. Burda Jonasz (Draculino Oświęcim)
3. Carbol Damian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Kampa Przemysław (Grizzly Martial Arts Ruda Śl.)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Kowalski Jakub (Tornado Team Świętochłowice)
2. Mika Krzysztof (Grizzly Martial Arts Ruda Śl.)
3. Pachny Sławomir (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Zatoński Krzysztof (Adrenalina Fight Częstochowa)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Knap Hubert (Fightman)
2. Walaszczyński Szymon (Tornado Team Świętochłowice)
3. Piszczek Arkadiusz (BONZAI MMA Wrocław)
3. Jachyra Jakub (Streffa Fight Team Lubin)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Klocek Michał (Octagon Team )
2. Panna Krzysztof (Fightman)
3. Wiśniewski Igor (Tornado Team Świętochłowice)
3. Firlejczyk Robert (Tornado Team Świętochłowice)

Turniej Junior do 77 kg

1. Olszewski Bartosz (Monster Akademia Rybnik )
2. Zwoliński Tomasz (Kodokan Gliwice )
3. Romankiewicz Maciej (Draculino Oświęcim)

Turniej Junior do 70 kg

1. Pyrdoł Szymon (Fight Club Bytom .)
2. Fornalski Kacper (Streffa Fight Team Lubin)
3. Jaworek Mateusz (Grappling Kraków)
3. Początko Dominik (Fightman)

Turniej Junior do 66 kg

1. Balko Mateusz (Fight Club Bytom .)
2. Czerny Nikita (Ronin Świętochłowice)
3. Komada Jakub (Ronin Świętochłowice)

Turniej Junior do 61 kg

1. Dziasek Paweł (Fight Club Bytom .)
2. Leśniewski Jakub (Fight Club Bytom .)
3. Wiśniowski Piotr (BONZAI MMA Wrocław) 
3. Schlifka Maciej (Kodokan Gliwice )

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Drabik Tomasz (Fight Club Bytom .)
2. Andrzejewski Maciej – KG (Kodokan Gliwice )

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Gulewaty Patryk (Shark Top Team Bytom)
2. Kolańczyk Sebastian (Grizzly Martial Arts Ruda Śl.)
3. Lorenowicz Wojciech (MMAsakra Gym)
3. Pilch Bartłomiej (BOOM BOXING STUDIO)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Białas Robert (Octagon Team )
2. Gorgolik Kacper (Kame House Kędzierzyn Koźle)
3. Mazur Dawid (Shark Top Team Bytom)
3. Szupiany Szymon (BOOM BOXING STUDIO)

 

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Śmiatek Eryk (Tornado Team Świętochłowice)
2. Vajgl Samuel (Octagon Team )
3. Skowronek Tomasz (Rybnicki Ośrodek Walk)
3. Słaby Dominik (Rybnicki Ośrodek Walk)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Pluciński Maciej (Grappling Kraków)
2. Kadzimierz Wojciech (Silesian Cage Club)
3. Barteczko Filip (Grizzly Martial Arts Ruda Śl.)
3. Czyż Krystian (Octagon Team )

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Data Dawid (Fightman)
2. Kaczorek Filip (Silesian Cage Club)
3. Jasica Grzegorz (Tornado Team Świętochłowice)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Gołdyn Mariusz (Kodokan Gliwice )
2. Kucypera Adrian (OLIMPUS FIGHT CLUB)
3. Gajecki Dominik (Adrenalina Fight Częstochowa)
3. Jamrozik Damian (BOOM BOXING STUDIO)

Turniej Junior Pierwszy Krok do 84 kg

1. Zniszczoł Arek (Monster Akademia Rybnik )
2. Sobolewski Przemysław (Bambero Team Wyszków)
3. Korzec Nikodem (Kong Sao)
3. Machalica Dominik (Kong Sao)

Turniej Junior Pierwszy Krok do 77 kg

1. Krzewski Mateusz (Grappling Kraków)
2. Mrowiec Igor (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Bacik Sebastian (Shark Top Team Bytom)
3. Nowak Bartosz (Silesian Cage Club)

Turniej Junior Pierwszy Krok do 70 kg

1. Feja Kajetan (MMA Solo Team Namysłów)
2. Świeży Jakub (Grappling Kraków)
3. Chmielewski Maciej (Grappling Kraków)
3. Posmyk Marcel (Adrenalina Fight Częstochowa)

Turniej Junior Pierwszy Krok do 66 kg

1. Gomółka Dominik(Silesian Cage Club)
2. Łaba Patryk (BONZAI MMA Wrocław)
3. Babel Michał (Bastion Tychy)
3. Kozieł Kacper (Kong Sao)

Turniej Junior Pierwszy Krok do 61 kg

1. Sęk Kacper (Silesian Cage Club)
2. Szudrowicz Dawid (Silesian Cage Club)
3. Gołąb Gracjan (Silesian Cage Club)
3. Chrobot Sebastian (Draculino Oświęcim)

Turniej Junior Kobiet +66 kg

1. Roik Martyna (Octagon Team )
2. Galwas Magda (Shark Top Team Bytom)

Turniej Junior Kobiet do 57 kg

1. Stępień Blanka (Octagon Team )
2. Popowicz Małgorzata (Streffa Fight Team Lubin)
3. Doniecka-Bedlińska Tatiana (Fight Club Bytom .)
3. Krawiec Sandra (Octagon Team )
 
 

Turniej Kadet +70 kg

1. Tomaszewski Kacper (Fightman)
2. Cojg Rafał (Silesian Sanda Club)
 

Turniej Kadet do 70 kg

1. Drobina Szymon (MMA Solo Team Namysłów)
2.  Bandrowczak Julian (Grappling Kraków)
 

Turniej Kadet do 61 kg

1. Żyrek Nicolas (Octagon Team)
2. Urbański Oskar (Fight Club Bytom)
3. Wichniewicz Oliwier (Olimpus Fight Club)
3. Strzondala Mariusz (Klub Sportowy Tornado Team Świętochłowice)