Puchar Polski MMA 2016

ALMMA 109 Sochaczew

pod honorowym patronatem
Burmistrza Miasta Sochaczewa Piotra Osieckiego

Termin i miejsce zawodów:
15 maja 2016 niedziela
96-500 Sochaczew, hala sportowa MOSiR, ul. Olimpijska 3

Organizator:
Amatorska Liga MMA
Dragon Fight Club Sochaczew

Klasyfikacja generalna

1. Arrachion Olsztyn 
2. Fight Club Bytom  
3. Gracie Barra Łódź 
4. Dragon Fight Club Sochaczew 
5. Cross Fight Radom 

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Kaczyński Piotr (Dragon Fight Club Sochaczew)

2. Dziczek Konrad (Arrachion Olsztyn)

3. Orkowski Michał (Hunter MMA)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Biegański Adam (Vale Tudo Białystok)

2. Szpotowski Paweł (Legnicki Klub Oyama Karate)

3. Szyszka Przemysław (Fight Fabric)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Fankulewski Jan (Arrachion Olsztyn)

2. Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn)

3. Makowski Kamil (Arrachion MMA Iława)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Dziudzia Łukasz (Ankos Zapasy Poznań)

2. Żabiński Michał (Fight Club Bytom)

3. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Rutkowski Daniel (Cross Fight Radom)

2. Żurowski Karol (Cross Fight Radom)

3. Wieczorek Mateusz (Ankos Zapasy Poznań)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn)

2. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew)

2. Korowaj Mariusz (Valetudo Białystok)

3. Chmielewski Adam (S4 Fight&CrossGym)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Kania Adrian (Emers Shidokan )

2. Więcławski Piotr (Okniński MMA Grudziądz )

3. Smardzewski Robert (Fighting Division Bydgoszcz)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Głodkowski Michał (Hunter MMA)

2. Szczodrowski Piotr (Gracie Barra Łódź)

3. Pezda Michał (Octagon Team)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Bąk Gerard (Brawler Końskie)

2. Legierski Mateusz (Octagon Team )

3. Mroczkowski Jakub (Czerwony Smok Poznań)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Jusis Dominik (MMA Team Ostróda)

2. Kołtunowski Damian (Team Janiak )

3. Schleemann Sebastian (Kohorta Poznań)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Góral Łukasz (Fightman)

2. Wróbel Jarosław (GKS Górnik Łęczna – MMA)

3. Karczewski Tomasz (Fight Club Bytom)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Martynik Dawid (Octagon Team )

2. Stępień Kamil (Fight Club Bytom)

3. Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Kwaśnik Grzegorz (Eko Różanka Pankration Team)

2. Kutyła Piotr (Stalker Team Kozienice)

3. Rudzki Michał (GLKS Yakuza)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom)

2. Domański Krzysztof (Gwardia Warszawa)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom)

2. Nosek Maciej (Arrachion Olsztyn)

3. Bądkowski Marcin (Arrachion MMA Iława )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź)

2. Shevchuk Serhii (Fight Academy Bydgoszcz)

3. Janczyk Konrad (Shark Łódź)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Tokarski Piotr (Arrachion Olsztyn)

2. Wargocki Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew)

3. Stelmaszyk Denis (Ankos Zapasy Poznań )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Lotta Hubert (Ankos Zapasy Poznań)

2. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew)

3. Rakowicz Szymon (Octagon ŻORY)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Kaska Cezary (Berserkers Team Łódź)

2. Kowalski Michał (Hunter MMA)

3. Avetisyan Arytom (MMA Iwicka)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Długosz Rafał (Cross Fight Radom)

2. Baranowski Piotr (Atleta Fight Club)

3. Szałankiewicz Paweł (Spartakus Rzeszów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Grażewicz Piotr (Arrachion Olsztyn)

2. Filipczak Marcin (Octopus Pabianice Team Draculino)

3. Bielawski Paweł (Legnicki Klub Oyama Karate )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Bartosiński Adrian (Rawski Klub Karate Kyokushin)

2. Skrzypek Karol (S4 Fight&CrossGym)

3. Kosmalski Damian (Rio Grappling Club Wrocław)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Dopieralski Grzegorz (Tornado Kalisz MMA)

2. Gołuński Damian (Underground MMA Elbląg)

3. Szczęsny Michał (Cross Fight Radom)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Szcześniak Krzysztof (Gracie Barra Łódź)

2. Kopaniarz Szymon (Kohorta Poznań)

3. Smyk Tomasz (Nastula Club)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Łowczyński Szymon (MMA Team Ełk)

2. Nicpoń Michał (Legnicki Klub Oyama Karate )

3. Tarach Maciej (Underground MMA Elbląg)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Róźnicki Remigiusz (Brak klubu)

2. Tersa Mateusz (Brawler Końskie)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 kg

1. Kózka Joanna (Fightman)

2. Wawrzyniak Jarosława (Gracie Barra Łódź)

3. Rytter Hanna (Adamusik Team)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 66 kg

1. Borkowska Paulina (Bambero Team Wyszków)

2. Kiełbus Justyna (S4 Fight&CrossGym)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna – MMA)

2. Szular Sonia (SK Kickboxing Kielce)

3. Wypych Aleksandra (Gracie Barra Łódź)

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom)

2. Jędrysiak Natalia (Bambero Team Wyszków)

3. Wojtusiak Ola (Octagon Team )