ALMMA 108 Świętochłowice

Puchar Śląska


Organizatorzy
UKS RONIN & Dragon Fight Club & OSiR SKAŁKA, Centrum Kultury Śląskiej oraz Urząd Miasta Świętochłowice

 

Termin i miejsce zawodów
23.04.2016 Świętochłowice
Miejsce zawodów:
Świętochłowice ul. Franciszka Zubrzyckiego 1

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team  6 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
2. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała  3 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
3. Atleta Fight Club  2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
4. Szkoła Walki Drwala  2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5.  Veto Team Bielsko Biała 1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Ząbek Dariusz (Szkoła Walki Drwala)

2. Lepiarski Tomasz (Adrenalina Fight Częstochowa)

3. Pożoga Tomasz (UKS Ronin )

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Żabiński Michał (Fight Club Bytom)

2. Dąbal Fryderyk (Berserkers Venganza Racibórz)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Murawski Michał (Octagon Team)

2. Golda Dawid (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

3. Bajor Krystian (Adrenalina Fight Częstochowa)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Bielecki Kamil (Natal Gold Team)

2. Kapias Sebastian (Veto Team Bielsko-Biała)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Oprządek Michał (Fight Club Niepokorni Orzesze)

2. Borys Maciej (Natal Gold Team)

3. Misiak Sylwester (Brak klubu)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Malinowski Daniel (Octagon Team )

2. Witkowski Adam (Spartan Knurów )

3. Figura Mariusz (Supergym Proksa)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Wojciechowski Kamil (Spartakus Team Zakopane)

2. Burkat Krzysztof (Atleta Fight Club)

3. Baranowski Piotr (Atleta Fight Club)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Rzyman Daniel B (Veto Team Bielsko-Biała )

2. Jarczyk Jakub (Orzesze Niepokorni)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Rzemieniewski Remigiusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

2. Miodoński Patryk (Supergym Proksa)

3. Wełnicki Przemysław (Spartan Chorzów)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Herman Piotr (Arrachion Olsztyn)

2. Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne)

3. Grzemski Patryk (RONIN Łaziska Górne)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Lamparski Filip (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

2. Kleinert Jakub (Spartan Chorzów)

3. Zontek Marek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Chrobak Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

2. Bąkowicz Piotr (Copacabana Łódź )

3. Stępiński Łukasz (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Kieliszczyk Aleksander (Atleta Fight Club)

2. Kita Piotr (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle)

3. Marciniak Tomasz (Silesian Cage Club)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Pawlak Rafał (Atleta Fight Club)

2. Piechota Łukasz (Spartan Chorzów)

3. Kuchta Michał (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Jonderko Daniel (Rio Grappling Club Monster-Rybnik )

2. Bonar Kamil RŚ (UKS Ronin )

3. Cerajewski Adrian (Veto Team Bielsko-Biała)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Pukowiec Szymon (Octagon Team)

2. Dąbrowski Wojciech (RAPAX MMA Siemianowice)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Martynik Dawid (Octagon Team) –

2. Pukowiec Szymon (Octagon Team)

3. Gajecki Wojciech (Spartan Chorzów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Martynik Patryk (Octagon Team)

2. Dąbrowski Kamil (RAPAX MMA Siemianowice)

3. Czopka Rafał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 71 kg

1. Włodarczyk Kornelia (Boi Team)

2. Majchrewicz Patrycja (UKS Ronin )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Wojtusiak Ola (Octagon Team )

2. Więcek Agnieszka Silesian (Silesian Cage Club)

3. Jędrzejczyk Edyta (Veto Team Bielsko-Biała )