ALMMA 107 Oborniki Śląskie

PUCHAR DOLNEGO ŚLĄSKA

 

Organizator:
Elitarni Mma Oborniki Slaskie
Łukasz Borowski
ALMMA
Miasto i Gmina Obornik Śl.

Lokalizacja: Oborniki Śląskie
ul. Poniatowskiego 22, 55-120 Oborniki Śląskie ( hala osiru)
Termin:  16 kwietnia 2016

 

Klasyfikacja generalna

1. TS Wisła Kraków 1 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
1. FightLab Wrocław  1 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
1. Contender Kamienna Góra  1 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
4. KEMPO Bushido – KTJMMA TEAM R. Śląska   2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
4. Rio Grappling Club Wrocław  2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
6. Fight Club Bytom  2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
6. Fighters Factory 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Strzała Bartosz (Fighters Factory)

2. Molka Patryk (MMA Rawicz)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Żabiński Michał (Fight Club Bytom)

2. Jędrzejczak Marek (Boi Team)

3. Pogorzelski Michał (Boi Team)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Żernowski Sebastian (Cyklon Zielona Góra)

2. Dybski Mateusz (FightLab Wrocław)

3. Kowalski Tomasz (Contender Kamienna Góra )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Jadowski Maciej (FightLab Wrocław)

2. Laszuk Damian (Akademia Walki Lewin Brzeski)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Bober Adrian (Emers Team)

2. Gałka Mateusz (Brak klubu)

3. Gil Marcin (FightLab Wrocław)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Rudnicki Mateusz (Rio Grappling Wrocław)

2. Rzepa Eryk (FightLab Wrocław)

3. Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Rzeźnicki Kacper (Rio Grappling Club Wrocław)

2. Michalczyk Robert (MKS Rokita Brzeg Dolny)

3. Oprządek Michał (Fight Club Niepokorni Orzesze)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kraska Kamil (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

2. Sroka Dawid (Contender Kamienna Góra )

3. Skowron Marek (Legion Fight Team Brzeg)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kitliński Patryk (Contender Kamienna Góra )

2. Gulbiński Kacper (Solo Team Namysłów)

3. Fąfara Mateusz (Szkoła Walki Drwala)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Gajda Sebastian (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska)

2. Koczan Michał (Contender Kamienna Góra )

3. Sokołowski Patryk (Solo Team Namysłów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Świtoń Patryk (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska)

2. Kopeć Mateusz (Brak klubu)

3. Lewiński Dominik (FightLab Wrocław)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kosmalski Damian (Rio Grappling Club Wrocław)

2. Ziemski Maciej (TS Wisła Kraków)

3. Goj Piotr (Legion Fight Team Brzeg)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Pilak Grzegorz (Fighters Factory)

2. Januszkiewicz Sebastian (Rio Grappling Club Oława )

3. Stec Mateusz (TS Wisła Kraków)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Prorok Maksymilian (Only Fighting KK Głuszyca )

2. Piwowarski Jakub (Streffa Fight Team Lubin)

3. Jeżowski Kamil (Szkoła Walki Drwala)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Motyka Jakub (TS Wisła Kraków)

2. Matejko Szymon (TS Wisła Kraków)

3. Rodzyn Łukasz (Contender Kamienna Góra )

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom)

2. Ciaskowska Martyna (Boi Team Strzelin)

3. Szwed Marzena (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska)