ALMMA 106 Jarosław

PUCHAR PODKARPACIA

Termin i lokalizacja:  10.04.2016(NIEDZIELA) , Jarosław, hala MOSiR
ul. Gen. Wł. Sikorskiego 5 37-500 Jarosław

 

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Polska Federacja Mieszanych Sztuk Walki
Spartakus MMA
MMARzeszow.pl
ALMMA

 

Klasyfikacja generalna

1. Spartakus Rzeszów 9 x złoto – 4 x srebro – 3 x brąz
2. Kaito Stalowa Wola 2 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
3. Harnaś Group Sandomierz 1 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
4. Fightman 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. Emers Shidokan 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. Fight Jubkies Kielce  1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

 

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Sudoł Bartłomiej (Kaito Stalowa Wola)

2. Kolcun Tomasz (Spartakus Rzeszów)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Bolanowski Paweł (Fight Junkies Kielce)

2. Bednarczyk Marcin (Spartakus Rzeszów)

3. Jagiełłowicz Artur (Brak klubu)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów)

2. Sulich Adrian (Kaito Stalowa Wola)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Delimat Marcin (Spartakus Rzeszów) –

2. Pietras Kamil (Iron Dragon Mielec)

3. Krztoń Maciej (Spartakus Rzeszów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Góral Łukasz (Fightman)

2. Biłas Szymon (Spartakus Rzeszów)

3. Rybak Krzysztof (Kaito Stalowa Wola)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Zając Sergiusz (Spartakus Rzeszów)

2. Biernat Paweł (Spartakus Rzeszów)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Jedziniak Krzysztof (Spartakus Rzeszów) –

2. Kaczorowski Damian (Harnaś Group Sandomierz)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów)

2. Olszowy Sebastian (Iron Dragon Mielec)

3. Szczęch Jakub (Kaito Stalowa Wola)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Decowski Sebastian (Spartakus Rzeszów)

2. Ferro Giuseppe (Combat Team Dębica)

3. Oślizło Dominik (Legion Team Tarnów)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Filip Witold (Spartakus Rzeszów)

2. Sudoł Julian (Kaito Stalowa Wola)

3. Fechner Krystian (Harnaś Group Sandomierz)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Szałankiewicz Paweł (Spartakus Rzeszów)

2. Dult Adrian (Harnaś Group Sandomierz )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Fechner Sebastian (Harnaś Group Sandomierz )

2. Karaś Rafał (Dragon Fight Club Sochaczew)

3. Jurewicz Aleksander (Spartakus Rzeszów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Bal Marek (Spartakus Rzeszów)

2. Sówka Jakub (Spartakus Rzeszów)

3. Frolich Karol (Spartakus Rzeszów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Pistor Krzysztof (Kaito Stalowa Wola)

2. Dobek Maksymilian – (Spartakus Rzeszów)

3. Piotrowski Kamil (GRACIE BARRA RZESZÓW)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Lenart Bartłomiej (Spartakus Rzeszów)

2. Nalepka Daniel (Legion Team Tarnów)

3. Pruchnik Damian (GRACIE BARRA RZESZÓW)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kłosiński Karol (Emers Shidokan )

2. Kuczma Maciej (GRACIE BARRA RZESZÓW)