ALMMA 105 Poznań

Puchar Wielkopolski

 

Termin i miejsce zawodów: 09.04.2016 w Luboniu k.Poznania ul.Kołłątaja 2 sala OSiR

 

Organizatorzy:
Pankration Poznań i ALMMA Polska

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Ankos Zapasy Poznań 5 x złoto – 5 x srebro – 3 x brąz
2. Pretorian Gorzów Wlkp.  4 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
3. Vera Fight Club  1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
3. Gold Team Polska  1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
5. Black Seven Śrem  1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
5. Czerwony Smok Poznań  1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Bułajewski Piotr (Black Seven Śrem)

2. Orlicki Mateusz (Ankos Zapasy Poznań )

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Rybak Mateusz (K.O.zak Gorzów Wielkopolski)

2. Herrmann Szymon (Ankos Zapasy Poznań )

3. Bartosiński Kamil (Ankos Zapasy Poznań )

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Szpakowski Anatolii (Pretorian Gorzów Wlkp)

2. Dziudzia Łukasz (Ankos Zapasy Poznań )

3. Królczyk Jacek (MMA Devil Poznań)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Węgrzyn Norbert (Juggernaut Gold Team)

2. Stolarek Krzysztof (Pretorian Gorzów Wlkp)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kozicz Adrian (Gold Team Polska)

2. Mroczkowski Jakub (Czerwony Smok Poznań)

3. Rogacki Dawid (Gold Team Polska)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Schleemann Sebastian (Kohorta Poznań)

2. Stasiak Adrian (ŁKS Łódź boks)

3. Kubiak Michał (Vera Fight Club)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Statkiewicz Rafał (Ankos Zapasy Poznań )

2. Roźniakowski Patryk (Vera Fight Club)

3. Kotowski Adrian (Rio Grappling)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Pawlik Krystian (Pretorian Gorzów Wlkp)

2. Smolarczyk Aleks (Pretorian Gorzów Wlkp)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Borzykowski Patryk (Ankos Zapasy Poznań )

2. Cisłowski Błażej (Gorillas Koszalin)

3. Judt Michał (KRAV MAGA WOLSZTYN)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Stelmaszyk Denis (Ankos Zapasy Poznań )

2. Bilicki Piotr (MMA Witkowo)

3. Walowski Szymon (Walka Gniezno)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Lotta Hubert (Ankos Zapasy Poznań)

2. Rusin Mateusz (Ronin Gold Team Koszalin)

3. Szymczak Jakub (Bone Breakers Zgierz )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Osendowski Kamil (Bone Breakers Zgierz )

2. Lewandowski Mateusz (MMA Devil Świebodzin) –

3. Kaska Cezary (Berserkers Team Łódź)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Celka Arkadiusz (Czerwony Smok Poznań)

2. Cholewiński Mateusz (Ankos Zapasy Poznań )

3. Dominikowski Marcin (Walka Gniezno)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kostrzewa Sebastian (Vera Fight Club)

2. Radkiewicz Robert (Walka Gniezno)

3. Kiźło Bartosz (MMA Devil Poznań)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Buczkowski Patryk (Pretorian Gorzów Wlkp)

2. Paciej Dominik (Gold Team Polska)

3. Pawlak Dawid (Pretorian Gorzów Wlkp)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Woźniak Artur (Ankos Zapasy Poznań )

2. Ortega Daniel (Ankos Zapasy Poznań )

3. Podejma Rafał (Ankos Zapasy Poznań)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Pająk Wojciech (Pretorian Gorzów Wlkp)

2. Pewiński Dawid (Black Seven Śrem)

3. Frankowski Radosław (Ankos Zapasy Poznań )