ALMMA 104 Mrzeżyno

Puchar Pomorza MMA

Termin i lokalizacja:
02.04.2016, Mrzeżyńskie Centrum Sportu – Al. Tysiąclecia 32a, 72-330 Mrzeżyno

Organizator:
Bokserski Klub Sportowy ,,Knockout Gryfice,
ALMMA, Amatorska Liga MMA
Mrzeżyńskie Centrum Sportu
Łukasz Sokoliński

Klasyfikacja generalna

1. Przemol Boxing Team
2. Fightman 
3. No Limits Janikowo 
4. Checkmat Koch Team 
5. Checkmat Stargard 
5. MMAtaleo Słpusk 
5. Dragon Fight Club Sochaczew 

Ranking mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Kobiera Dawid (No Limits Janikowo)

2. Murzyn Józef (Fightman)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Dzinowagis Konrad (Przemol Boxing Team)

2. Narkiewicz Marcin (Berserker Szczecin )

3. Stachura Kamil (Brak klubu)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Rogowski Michał (MMAtaleo Słupsk)

2. Sowa Krzysztof (Berserkers Team Białogard)

3. Wilczyński Michał (Berserkers Team Stargard)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Góral Łukasz (Fightman)

2. Drabik Bartosz (Valiant Gold Team)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Pisarek Dragon Michał (Dragon Fight Club Sochaczew)

2. Depta Rafał (GŁD Team Piła)

3. Wiśniewski Patryk (CHECKMAT KOCH TEAM)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Szczepaniak Oskar (Brak klubu)

2. Kulbarsz Paweł (Fight Academy Stargard )

3. Katowicz Adrian (Przemol Boxing Team)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Kucharski Seweryn (Przemol Boxing Team)

2. Abu Louz Mateusz (Brak klubu)

3. Lewandowski Patryk (Przemol Boxing Team)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Jankowiak Krzysztof (KS Gwiazda Bydgoszcz) –

2. Szadowiak Jakub (Przemol Boxing Team)

3. Grudziński Bartłomiej (Fightman)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Majewski Sebastian (Przemol Boxing Team)

2. Karabowicz Tomasz (Przemol Boxing Team)

3. Miętus Tomasz (Przemol Boxing Team)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Wolański Michał (Checkmat Stargard)

2. Dobek Mateusz (Berserker Szczecin )

3. Bąk Dominik (GŁD Team Piła)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Kózka Joanna (Fightman)

2. Kuczyńska Eliza (Szczerek Fight Team Wolin)