ALMMA 104 Mrzeżyno

Puchar Pomorza MMA

 

Termin i lokalizacja:
02.04.2016, Mrzeżyńskie Centrum Sportu – Al. Tysiąclecia 32a, 72-330 Mrzeżyno

Organizator:
Bokserski Klub Sportowy ,,Knockout Gryfice,
ALMMA, Amatorska Liga MMA
Mrzeżyńskie Centrum Sportu
Łukasz Sokoliński

 

Klasyfikacja generalna

1. Przemol Boxing Team 3 x złoto – 2 x srebro – 3 x brąz
2. Fightman  2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
3. No Limits Janikowo  2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. Checkmat Koch Team  1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
5. Checkmat Stargard  1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. MMAtaleo Słpusk  1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Dragon Fight Club Sochaczew  1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Kobiera Dawid (No Limits Janikowo)

2. Murzyn Józef (Fightman)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Dzinowagis Konrad (Przemol Boxing Team)

2. Narkiewicz Marcin (Berserker Szczecin )

3. Stachura Kamil (Brak klubu)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Rogowski Michał (MMAtaleo Słupsk)

2. Sowa Krzysztof (Berserkers Team Białogard)

3. Wilczyński Michał (Berserkers Team Stargard)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Góral Łukasz (Fightman)

2. Drabik Bartosz (Valiant Gold Team)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Pisarek Dragon Michał (Dragon Fight Club Sochaczew)

2. Depta Rafał (GŁD Team Piła)

3. Wiśniewski Patryk (CHECKMAT KOCH TEAM)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Szczepaniak Oskar (Brak klubu)

2. Kulbarsz Paweł (Fight Academy Stargard )

3. Katowicz Adrian (Przemol Boxing Team)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Kucharski Seweryn (Przemol Boxing Team)

2. Abu Louz Mateusz (Brak klubu)

3. Lewandowski Patryk (Przemol Boxing Team)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Jankowiak Krzysztof (KS Gwiazda Bydgoszcz) –

2. Szadowiak Jakub (Przemol Boxing Team)

3. Grudziński Bartłomiej (Fightman)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Majewski Sebastian (Przemol Boxing Team)

2. Karabowicz Tomasz (Przemol Boxing Team)

3. Miętus Tomasz (Przemol Boxing Team)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Wolański Michał (Checkmat Stargard)

2. Dobek Mateusz (Berserker Szczecin )

3. Bąk Dominik (GŁD Team Piła)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Kózka Joanna (Fightman)

2. Kuczyńska Eliza (Szczerek Fight Team Wolin)