ALMMA 103 Lublin

PUCHAR LUBELSKIEGO

 


Termin i miejsce zawodów
19 marca 2016 (sobota)

Centrum Sportu Akademos ul.Symfoniczna 1

20-853 Lublin

 

Klasyfikacja generalna

1. Eko Różanka Pankration Team  2 x złoto – 5 x srebro – 1 x brąz
2. MKS Sambo Chełm 4 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
3. MKS Kalina Lublin  3 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
4. Spartakus Rzeszów  2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Gladio 0 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów)

2. Kuna Konrad (Gladio)

3. Marcinek Damian (MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Kowalczyk Marcin (Brak klubu)

2. Grzeluk Marceli (MKS Kalina Lublin )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kurylowicz Karol (Eko Różanka Pankration Team)

2. Litwiniuk Rafał (Eko Różanka Pankration Team)

3. Robak Marek (Alfa)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Jedziniak Krzysztof (Spartakus Rzeszów)

2. Kosciuczyk Maciej (Eko Różanka Pankration Team)

3. Mazur Jakub (MKS SAMBO CHEŁM) –

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Mękal Kamil (MKS SAMBO CHEŁM)

2. Duher Przemysław (Gladio)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Stańkowski Karol (MKS SAMBO CHEŁM)

2. Sobczuk Przemysław (Eko Różanka Pankration Team)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Albrecht Adam (Eko Różanka Pankration Team)

2. Krupa Kamil (Eko Różanka Pankration Team)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Marcinek Damian (MKS SAMBO CHEŁM )

2. Żerebecki Marcin (Eko Różanka Pankration Team)

3. Marciniuk Sebastian (MKS Kalina Lublin )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Libuszewski Patryk (MMA Krosno)

2. Pasiecznik Krystian (GRACIE BARRA RZESZÓW)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Soroian Arman (MKS Kalina Lublin)

2. Delimat Marcin (Spartakus Rzeszów)

3. Kowalczyk Marcin (Brak klubu)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Marczuk Radosław (MKS Kalina Lublin)

2. Kupczak Wojciech (Gladio)

3. Wojtczuk Mateusz (Gladio)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 71 kg

1. Stańkowska Adrianna (MKS SAMBO CHEŁM)

2. Judin Barbara (MKS Kalina Lublin)

3. Staniuk Aneta (Eko Różanka Pankration Team)