ALMMA 102 Dzierżoniów

Termin i lokalizacja:
13 marzec 2016, Dzierżoniów, ul. Strumykowa 1 (hala im J. Klemepla – OSiR)

 

Organizator:
Urząd Miasta Dzierżoniów, Starostwo Powiatowe,
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie
MULKS JUNIOR Dzierżoniów
Amatorska Liga MMA

Zawody organizowane były wspólnie przez OSiR Dzierżoniów, Starostwo Powiatowe Dzierżoniów, ALMMA oraz MULKS JUNIOR Dzierżoniów.

Zarząd Klubu MULKS JUNIOR Dzierżoniów chciałby podziękować wszystkim osobom, które wsparły historyczne działania naszego Klubu.

Głównym sponsorem zawodów była Firma DRG Agro Group z Tuszyna.

Sponsorzy: Grzegorz Fiks – Fix You Health, Pit Bull Lublin.

Zadanie współfinansowane było ze środków Starostwa Powiatowego.

Norbert Warchoł

 

 Klasyfikacja Generalna:

1. Szkoła Walki Drwala 3 x złoto – 3 x srebro – 5 x brąz
2. Octagon Team  3 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. FightLab Wrocław  2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. Boi Team  2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Halny Nowy Sącz  1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Dziedzic Bartłomiej (BJJ NEXT LEVEL)

2. Grabowski Kamil (Lutadores Opole)

 

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Awrycewicz Emil (Boi Team)

2. Malcher Michał (Forca Brava Gold Team Polska)

 

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Pogorzelski Michał (Boi Team)

2. Batko Bartek (Junior Dzerżoniów)

3. Ivkov Mykola (Szkoła Walki Drwala)

 

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kareta Dawid (Octagon Team)

2. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team)

3. Czuj Paweł (Szkoła Walki Drwala)

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Klag Wojciech (Lutadores Opole)

2. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew)

3. Drelich Paweł (Scorpion Krępice )

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Jadowski Maciej (FightLab Wrocław)

2. Stec Łukasz (Junior Dzerżoniów)

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Gałka Mateusz(Brak klubu) –

2. Synowiec Adrian(Szkoła Walki Drwala)

3. Mozdyniewicz Tomasz(Szkoła Walki Drwala)

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Rzepa Eryk (FightLab Wrocław)

2. Pawełczyk Marcin (BJJ NEXT LEVEL)

3. Sakowicz Paweł (Junior Dzerżoniów)

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Michalczyk Robert Rudzki Tomodahi (Rudzki Tomodahi)

2. Prokop Mateusz (Rio Grappling Club Oława)

3. Gałecki Artur (Junior Dzerżoniów)

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Grzywacz Łukasz (Octagon Team )

2. Kaźmierczak Kasjan (Szkoła Walki Drwala)

 

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Kraska Kamil (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

2. Paszyński Kacper (MMA Rawicz)

3. Dobrowolski Krzysztof (Szkoła Walki Drwala)

 

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala)

2. Szec Martin (Klub Sportowy Sparta Jaworzno)

3. Sroka Dawid (Contender Kamienna Góra )

 

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Herman Piotr (Szkoła Walki Drwala)

2. Zylla Alan (Atleta Fight Club)

3. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz)

 

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Szczepaniak Maciej (Halny Nowy Sącz/Sekcja)

2. Rakowicz Szymon (Octagon ŻORY)

3. Klęsk Karol (Szkoła Walki Drwala)

 

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Oleksy Michał (Contender Kamienna Góra )

2. Koczan Michał (Contender Kamienna Góra )

3. Nowak Piotr (Gladiatores Krapkowice )

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Burkat Krzysztof (Atleta Fight Club)

2. Lewiński Dominik (FightLab Wrocław)

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Karaś Rafał (Combat Nowa Huta) –

2. Lorek Kamil (Gladiatores Krapkowice )

3. Pawlak Rafał -(Atleta Fight Club)

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kosowski Krystian (Szkoła Walki Drwala)

2. Lechowicz Daniel (Scorpion Krępice )

3. Gojdź Dorian (OLIMPUS FIGHT CLUB)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Gałka Grzegorz (Brak klubu)

2. Mikołajczyk Konrad (Halny Nowy Sącz/Sekcja )

3. Wielosik Rafał (Halny Nowy Sącz/Sekcja )

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Niechciał Mateusz (Sambo-combat)

2. Moskała Łukasz (Junior Dzerżoniów)

3. Sas Dawid (Streffa Fight Team )

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Joniak Mariusz (Bebson Gold Team Bielawa)

2. Martinik Dawid (Octagon Team)

3. Podobiński Rafał (Halny Nowy Sącz/Sekcja)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Martinik Patryk (Octagon Team )

2. Morgiel Patryk(Rio Grappling Ostrów Wlkp)

3. Glinka Przemysław(Klub Sportowy Sparta Jaworzno)

 Turniej BJJ No Gi

 Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 61 kg
 1. Joniak Grzegorz (Bebson Gold Team Bielawa)
2. Dudek Sebastian (Junior Dzierżoniów)
 Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg
 1. Łapka Maciej (Zenith BJJ)
2. Jankowski Maciej (Elitarni MMA Team)
Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg
 1. Wywioł Jakub (Octagon Team)
2. Kopczyński Kai (Berserkers Venganza Racibórz)
3. Salamon MIchał (Berserkers Team)
Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg
 1. Dąbal Fryderyk (Berserkers Venganza Racibórz)
2. Kondrat Jakub (Bebson Gold Team Bielawa)
3. Terenzani Maksym (Forca Brava Gold Team)
Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg
 1. Siomiak Przemysław (Contender Kamienna Góra)
2. Harmanza Sylwester (Atleta Fight Club)
3. Wenc Krzysztof (Junior Dzierżoniów)
Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg
 1. Kuczkowski Piotr (Elitarni MMA Team)
2. Roznerski Mateusz (FightLab Wrocław)
3. Kita Piotr (Saints Gold Team)
Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN
 1. Sawlewicz Sebastian (Elitarni MMA Team)
2. Bury Paweł (Junior Dzierżoniów)
 Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 70 kg
 1. Krawczyński Tomasz (Rio Grappling Team Oława)
2. Pawlaczek Krzysztof (Rio Grapplin Team Oława)
3. Maj Eryk (BOI TEAM)
Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 84 kg
 1. Dołgowski Kamil (BOI TEAM)
2. Paduch Patryk (BOI TEAM)
3. Pawlak Patryk (Berserkers Team Wrocław)
Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 93 kg
 1. Chmielewski Mateusz (B- Zone MMA Kędzierzyn Koźle)
 2. Woźniak Damian (Forca Brava Gold Team)
Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 77 kg
 1. Borowczyk Adrian (Bebson Gold Team Polska)
2. Czop Oskar (Bebson Gold Team Polska)
Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 93 kg
 1. Tomalik Paweł (Next Level BJJ Opole)
2. Murias Paweł (Rio Grappling Club)
 Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy OPEN
 1. Kaszuba Grzegorz (brak klubu)
2. Łopaczyk Tymoteusz (Gold Team Polska)
3. Gudz Marcin (Junior Dzierżoniów)
 Turniej BJJ No Gi OPEN
 1. Tomalik Paweł (Next Level BJJ Opole)
2. Bobrowski Michał (Szkoła Walki Drwala)
3. Czochra Kamil (Rio Grappling Club Wrocław)
Turniej BJJ No Gi Kobiety
1. Wojtusiak Ola (Octagon Team)
2. Popczyk Joanna (Forca Brava Gold Team)