ALMMA 101 Sochaczew

V Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

 

Termin i miejsce zawodów:
6 marca 2016
Hala Sportowo-Widowiskowa
96-500 Sochaczew, ul.Olimpijska 3

 

 

 

Klasyfikacja generalna

  1. Cross Figth Radom 3 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
  2. Radomski Klub Taekwon-do 3 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
  3. Dziki Wschód 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
  4. S4 Fight&Cross Gym 2 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
  5. Adrenalina Fight Częstochowa 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Lepiarski Tomasz(Adrenalina Fight Częstochowa)

2. Pożoga Tomasz (UKS Ronin)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Myronenko Oleksandr (Nastula Club)

2. Walczak Maciej (Sparta Gym Warszawska Szkoła Walki)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Żurowski Karol (Cross Fight Radom)

2. Trofimiuk Jacek (Copacabana Warszawa)

3. Nowik Damian (Gracie Barra Łódź)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do)

2. Szmigielski Dominik (Gracie Barra Łódź)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Wiśniewska Monika (Brak klubu)

2. Szular Sonia (SK Kickboxing Kielce)

3. Koźlik Anna (UKS Ronin )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Lęcznar Jakub (GRACIE BARRA RZESZÓW) –

2. Orkowski Michał (Hunter MMA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Izydorski Łukasz (S4 Fight&CrossGym)

2. Kamiński Jakub (SK Kickboxing Kielce)

3. Grabowski Patryk (Brak klubu)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Floriańczyk Damian -(S4 Fight&CrossGym)

2. Hirszler Jan (Hunter MMA)

3. Mochocki Piotr (Cross Fight Radom)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Romaneczko Michał (Dziki Wschód)

2. Bąk Gerard (Brawler Końskie)

3. Kułak Artur (S4 Fight&CrossGym)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Kruszniewski Cezary (Radomski Klub Taekwon-do)

2. Krawczyk Artur (Brawler Końskie)

3. Dziewięcki Jacek (SK Kickboxing Kielce)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Śpiewak Dawid (Radomski Klub Taekwon-do)

2. Pawlukowski Eliasz (Dziki Wschód)

3. Budniewski Patryk (Arrachion MMA Iława)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Just Kacper (Dziki Wschód)

2. Bądkowski Marcin (Arrachion MMA Iława )

3. Kielanowski Patryk (Marky Mark)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Judt Michał (KRAV MAGA WOLSZTYN)

2. Skarżyński Kacper (Hunter MMA Błonie)

3. Grzeżółkowski Mateusz (UKS Ronin)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Jędryszczak Brajan (Cross Fight Radom)

2. Wargocki Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew)

3. Bilski Adrian (Hunter MMA)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Bąkowicz Piotr Copacabana Łódź )

2. Jakubowski Mateusz (SK Kickboxing Kielce)

3. Szymczak Jakub (Bone Breakers Zgierz )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Sobczyk Damian (Cross Fight Radom)

2. Duraj Patryk (Cross Fight Radom)

3. Choiński Michał (Warszawskie Centrum Atletyki)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Wacławski Łukasz (MMA Nowe Miasto)

2. Gładkowicz Bartłomiej (Fighting Division Bydgoszcz)

3. Kaźmierczak Jan (Tornado Kalisz MMA)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Ciotucha Maciej (Marky Mark)

2. Baczyński Łukasz (Copacabana Warszawa)

3. Pożoga Tomasz (UKS Ronin )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Wiszyński Piotr (Brak klubu)

2. Dopieralski Grzegorz (Tornado Kalisz MMA)

3. Biały Alan (GRACIE BARRA RZESZÓW)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Kadis Zdzisław (Brak klubu)

2. Stradczuk Daniel (Nastula Club)

3. Żelazek Jan (S4 Fight&CrossGym)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Porada Robert (Cross Fight Radom)

2. Pękala Mateusz (GRACIE BARRA RZESZÓW)

3. Zholobko Roman (Bellator Warszawa)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Zych Kamil (Adrenalina Fight Częstochowa)

2. Bociarski Robert (KRAV MAGA WOLSZTYN)

3. Karolczyk Tomasz (Brak klubu)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 52 kg

1. Koźlik Anna (UKS Ronin )

2. Szelest Iza (Marky Mark)