ALMMA 100 Sochaczew

PUCHAR POLSKI MMA MŁODZIEŻOWIEC i KADET


Termin i miejsce zawodów
13 lutego 2015 (sobota), 96-500 Sochaczew, ul. Olimpijska 2.

 

 

 

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom i trenerom za przybycie na „jubileuszową”

ALMMA 100 w Sochaczewie.

Dziękujemy również Wójtowi Gminy Sochaczew p. Mirosławowi Orlińskiemu za objęcie zawodów patronatem honorowym.

Zgodnie z zapowiedziami podczas pierwszych w roku 2016 zawodów dokonaliśmy podsumowania całego minionego roku w Amatorskiej Lidze MMA – wyłoniliśmy wyróżniających się zawodników i kluby.

 

 

Najlepszy klub MMA 2015GKS Górnik Łęczna – MMA

najlepszy klub

Prowadzony przez trenera Konrada Płazę. Jego zawodnicy na przestrzeni całego roku wywalczyli aż 68 medali – 28 złotych, 20 srebrnych i 20 brązowych.

 

Najlepsza zawodniczka MMA 2015 – Aleksandra Rola

najlepsza zawodniczka

Zawodniczka najlepszego klubu MMA 2015 – GKS Górnik Łęczna – MMA, podopieczna trenera Konrada Płazy – w minionym roku zdobyła 10 medali: 5 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe.

 

Najlepszy zawodnik MMA 2015 – Łukasz Kozłowski

najlepszy zawodnik

Zawodnik Dragon Fight Club Sochaczew, podopieczny trenerów Piotra i Sławomira Cypel – w 2015 r. wywalczył 10 medali: 7 złotych i 3 srebrne.

 

Nagrody specjalne jak również  dla zwycięzców ufundowała firma

 

pit bull westcoast

 

Najszybsze KO zawodów

korecki

Korecki Rafał 0:06

 

Najszybsze poddanie

solecki

Sulewski Hubert

Duszenie Gilotynowe 0:47

 

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

fc61

  1. Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn)
  2. Abdullakh Salamov (Hunter MMA)
  3. Mayrasultanov Islam (Fight Club Łomża)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

ofsopen

  1. Szyszko Sebastian (Nastula Club)
  2. Giżyński Bartosz (Częstochowski Klub Walki „Horda”)
  3. Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

ofs93

  1. Leszczyński Mikołaj (Brak klubu)
  2. Wieder Wojciech (GLKS Nadarzyn)
  3. Jarmoszko Robert (Rosomak Białystok)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

ofs84

  1. Lipowicz Miłosz (Arrachion Olsztyn)
  2. Tołpa Benjamin (Arrachion Olsztyn)
  3. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

ofs77

  1. Piwowar Michał (Arrachion Morąg)
  2. Kutyła Adrian (Academia Gorilla)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

ofs70

  1. Kataev Turpal – Eli (Fight Club Łomża)
  2. Domin Michał (Octagon Żory)
  3. Zaniewicz Miłosz (MKS Lubartów)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

jopen

  1. Kutyła Piotr (Academia Gorilla)
  2. Rudzki Michał (GLKS Yakuza)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

j77

  1. Oraczewski Adrian (GKS Górnik Łęczna MMA)
  2. Kaczorowski Daniel (Black Horse MMA Łomża)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

j70

  1. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna MMA)
  2. Niewiadomski Jakub (GKS Górnik Łęczna MMA)
  3. Drożdżyński Adrian (Hunter MMA Błonie)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

j66

  1. Rakowicz Szymon (Octagon Żory)
  2. Szymczak Jakub (Bone Breakers Kutno)
  3. Duher Przemysław (Gladio)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

j61

  1. Sulewski Hubert (Fight Club Łomża)
  2. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew)
  3. Szyszka Jakub (GKS Górnik Łęczna MMA)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

pk84

  1. Dyjewski Marcin (Warszawskie Centrum Atletyki)
  2. Żuchnik Wojciech (Gladio)
  3. Szklarz Mateusz (Octagon Żory)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

pk77

  1. Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża)
  2. Przywoźny Bartosz (TNT Kobyłka)
  3. Nadolski Kamil (Katana Szczytno)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

pk70

  1. Smyk Tomasz (Nastula Club)
  2. Kaflik Mateusz (TNT Kobyłka)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

pk66

  1. Kurkaev Aliskham (brak klubu)
  2. Korecki Rafał (GKS Górnik Łęczna MMA)
  3. Żelechowski Łukasz (Alliance)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

m93

  1. Rodak Bartek (GKS Górnik Łęczna MMA)
  2. Jarmoszko Robert (Rosomak Białystok)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

m77

  1. Nacewicz Patryk (Fight Club Łomża)
  2. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża)
  3. Abramiuk Adrian (GKS Górnik Łęczna MMA)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

m66

  1. Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn)
  2. Kurkaev Aslavdi (Brak klubu)

Formuła Viet Boxing (VB) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

vb84

  1. Bielańczyk Łukasz (Viet Boxing Poland)
  2. Kiełkowski Sylwester (Czarny Orzeł)
  3. Markuszewski Krystian (Czarny Orzeł)

Turniej BJJ No Gi

 Turniej Mężczyzn do 66 kg
bjj66
1. Sulewski Hubert (Fight Club łomża)
 2. Mayrasultanov Islam (Fight Club Łomża)
 3. Żelechowski Łukasz (Alliance)

Turniej Mężczyzn do 70 kg

 bjj70
1. Kiełkowski Sylwester (UKS Czarny Orzeł)
 2. Szmyga Łukasz (Vale Tudo Białystok)

Turniej Mężczyzn do 77 kg

 bjj77
1. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża)
 2. Popławski Jacek (Vale Tudo Białystok)
 3. nacewicz Patryk (Fight Club Łomża)

 Turniej Mężczyzn do 84 kg

 bjj84
1. Jarosz Krystian (Okniński)
 2. Olchowik Michał (Vale Tudo Białystok)
 3. Wołoszyn Patryk (Academia Gorila)

Turniej Mężczyzn do 93 kg

 bjj93
1. Zakrzewski Paweł (Vale Tudo Białystok)
 2. Łapiński Tomasz (Vale Tudo Białystok)
 3. Kielich Mateusz (Sparta Pionki)

Turniej Kobiet

 bjj kobiety
1. Jędrysiak Natalia (Bambero Team Wyszków)
 2. Fornal Lara (Viet Boxing Poland)