Mistrzostwa Polski MMA 2015

ALMMA 99 Sochaczew

 

Organizatorzy:
Amatorska Liga MMA, Dragon Fight Club Sochaczew

Termin i miejsce zawodów :
19 grudnia 2015 r., Sochaczew Hala Sportowa ul.Olimpijska 3

 

 

 

 Ogromnie dziękujemy wszystkim zawodnikom i  trenerom za przybycie na Mistrzostwa Polski MMA 2015. Dziękujemy również Burmistrzowi Sochaczewa Piotrowi Osieckiemu za objęcie zawodów patronatem honorowym.

Klasyfikacja generalna

1. Spartakus Rzeszów 3 x – 2 x – 0 x

2. Dragon Fight Club Sochaczew 2 x – 4 x – 0 x

3. Arrachion Olsztyn 2 x – 1 x – 1 x

4. Black Horse MMA Łomża 2 x – 1 x – 0 x

5. GRACCIE BARRA RZESZÓW 2 x – 0 x – 0 x

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Zakrzewski Paweł (Nokaut)

2. Biegański Adam (Okniński Biała Podlaska)

3. Wesołowski Wojciech (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź)

2. Błeszyński Adrian (Sprortowe Zagłębie)

3. Petrusiewicz Krystian MMA WZ (MMA Wariors Zabrze)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn)

2. Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów)

3. Kubas Krzysztof (Gracie Barra Łódź)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Rutkowski Daniel (Radom )

2. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko)

3. Sokołowski Brunon (Akademia Holistyczna)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów)

2. Błażejewski Adrian (UKJ Millenium Rzeszów)

3. Czuj Paweł (Kaito Stalowa Wola)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Szczepański Sławomir (Hunter MMA)

2. Milczarek Sebastian (TNT Kobyłka)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew)

2. Orkowski Michał (Hunter MMA)

3. Juszczyk Cezary (GLKS Nadarzyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Skrzypiec Artur (Armia Dęblin)

2. Bielski Krystian (Grappling Team Mława)

3. Leśniczuk Jarosław (Akademia Walki)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Fankulewski Jan (Arrachion Olsztyn)

2. Lassota Sławomir (Spartakus Rzeszów)

3. Murawski Michał (Octagon Team )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Szczepaniak Kamil (Fight Fabric)

2. Nacewicz Patryk (ACT Warszawa)

3. Rogowski Michał (MMAtaleo Słupsk)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Hamdan Kamil (Spartakus Rzeszów)

2. Pień Tymoteusz (Gladio)

3. Żurowski Karol (Cross Fight Club)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Matuszek Daniel (Ryoku Dojo)

2. Wróbel Jarosław (GKS Górnik Łęczna – MMA)

3. Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Surdyn Patryk (Black Horse MMA Łomża )

2. Maliński Adrian (Pretorian Gorzów Wlkp)

3. Mospinek Dorian (Gracie Barra Łódź)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Górniak Denis (Fight Club Bytom)

2. Murawski Maksymilian (Sako Gdańsk)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom)

2. Makowski Kamil (Arrachion MMA Iława)

3. Bajor Krystian (Adrenalina Fight Częstochowa)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża )

2. Ziółko Nikodem (Fightman)

3. Zdunek Michał (Forca Dęblin)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Pawlik Artur (Forca Dęblin)

2. Wargocki Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew)

3. Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów)

2. Szymczak Jakub (Bone Breakers Kutno)

3. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Sulewski Hubert (Fight Club Łomża )

2. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew)

3. Hamerski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Lęcznar Jakub (GRACCIE BARRA RZESZÓW)

2. Olszewski Piotr S4 (S4 Fight&CrossGym)

3. Grzelczak Maciej BBK (Bone Breakers Kutno)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Wieder Wojciech (GLKS Nadarzyn)

2. Grażewicz Piotr AO (Arrachion Olsztyn)

3. Bojcow Cezary KSO (Kaiser Sports Olsztyn)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Izydorski Łukasz S4 (S4 Fight&CrossGym)

2. Modzelewski Paweł (Black Horse MMA Łomża)

3. Bielic Paweł (Dexters Team)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Machnicki Marcin (Bebson Gold Team Bielawa)

2. Lisiecki Jurand W (MMA Witkowo)

3. Fijołek Mateusz AD (Armia Dęblin)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Wronowski Łukasz GBR (GRACCIE BARRA RZESZÓW)

2. Grodzicki Dominik DFC (Dragon Fight Club Sochaczew)

3. Antkowiak Mikołaj (Panteon Mistrzów MMA Poznań)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kaźmierczak Kasjan (Szkoła Walki Drwala)

2. Nowocień Daniel (Cross Fight Radom)

3. Korniszuk Marcin (Gladio)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 71 kg

1. Krzysztopik Maria (Okniński Białystok)

2. Chodorkowska Patrycja (Copacabana Warszawa)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 66 kg

1. Zaczkiewicz Sylwia (WCA FIGHT TEAM)

2. Popczyk Joanna (Forca Brava Gold Team Polska)

3. Syguła Klaudia (United Gym)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Kózka Joanna (Fightman)

2. Borowska Katarzyna (Brak klubu)

3. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Biegajło Katarzyna (Dziki Wschód)

2. Szotkowska Katarzyna (Octagon Team )

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 71 kg

1. Fornal Lara (Viet Boxing Poland)

2. Jakubasik Julia (Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 52 kg

1. Bieńko Aleksandra (Dragon Fight Club Sochaczew)

2. Świtacz Aleksandra (MKS SAMBO CHEŁM )