ALMMA 98 Wrocław

Mistrzostwa Polski Zachodniej

Organizator:
K.S. WROXGYM WROCŁAW
TOMASZ SKÓRKOWSKI
ALMMA

 

Lokalizacja:
Wrocław , ul. Paderewskiego 35 (Stadion Olimpijski)

Termin:  29.11.2015 Niedziela

 

 

 Klasyfikacja Generalna MMA

1. Rio Grappling Kraków  2 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
2. Lutadores Opole  2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
3. Gold Team Polska  2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. Legion Team Tarnów 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria OPEN

1. Kutreba Bartosz (MMA Orzeł Namysłów)

2. Dziedzic Bartłomiej (BJJ NEXT LEVEL)

 

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Baran Łukasz (BOI TEAM WROCŁAW)

2. Awrycewicz Emil (Boi Team)

3. Konopielko Rafał (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

 

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Bartoszewicki Maksymilian (MMA Ostrów Wielkopolski)

2. Baszczyj Marcin (Gold Team Polska)

3. Pogorzelski Michał (Halny Nowy Sącz/Sekcja )

 

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Fidkowski Adam (Lutadores Opole)

2. Jędrzejczak Marek (Wrox Gym)

3. Głąb Mateusz (Wrox Gym)

 

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Wdowiak Bartłomiej(MMASolo Namysłów)

2. Czuj Paweł(Kaito Stalowa Wola)

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Kozłowski Łukasz( Dragon Fight Club Sochaczew)

2. Woźniak Adrian (Gracie Barra Łódź)

3. Kojka Damian (Lutadores Kluczbork)

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Klag Wojciech (Puncher Wrocław)

2. Stelmach Nitaj (UKS Taekwon-do Gryf )

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Gałka Mateusz (Brak klubu)

2. Szajniuk Marcin (Lutadores Kluczbork)

3. Bartczak Tomasz (Copacabana Łódź )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kozicz Adrian (Gold Team Polska)

2. Pacuła Maciej(Rio Grappling Wrocław)

3. Jakuszewski Natan (Lutadores Opole)

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Rzeźnicki Kacper (Rio Grappling)

2. Knop Krystian (Lutadores Opole)

3. Psiuk Dawid (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Rybak Dawid (Wydra Gym)

2. Słoniewicz Adrian (Copacabana Łódź )

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Maliński Adrian (Pretorian Gorzów Wlkp)

2. Kulesza Patrick (MMASolo Namysłów)

3. Kuczeński Jakub (MTS ”Płomień” Milowice)

 

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Walasek Krzysztof(Lutadores Opole)

2. Tomczyk Mikołaj(Tornado Kalisz MMA)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Zając Krzysztof LTT (Legion Team Tarnów)

2. Kraska Kamil (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

3. Rzemieniewski Remigiusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

 

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Szpajda Bartosz (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

2. Kałmuk Dawid (CSW)

3. Januszkiewicz Sebastian (Rio Grappling Club Oława )

 

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź)

2. Wargocki Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew)

3. Kitliński Patryk (Contender Kamienna Góra )

 

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Rakowicz Szymon(Octagon Team)

2. Oślizło Dominik(Legion Team Tarnów)

3. Danyluk Wojciech(RGC Oława)

 

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Wabno Grzegorz (Rio Grappling Club Zielona Góra)

2. Koczan Dominik (Contender Kamienna Góra)

3. Oleksy Michał (Contender Kamienna Góra)

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

1. Gąsiorek Maciej (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

2. Miernik Adrian (SOZO Żory)

3. Burkat Krzysztof (Atleta Fight Club)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Jasnos Martin (SOZO Żory)

2. Serafin Bartłomiej (Contender Kamienna Góra)

3. Koziorzębski Łukasz (Rio Grappling Club Wrocław)

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Komorowski Adam (Fight Junkies Kielce)

2. Kapias Artur (Veto Team Bielsko-Biała)

3. Leszczyński Piotr (SPARTAN Myślenice)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Brzostowski Karol (Gold Team Polska)

2. Wrona Dawid (Legion Team Tarnów)

3. Poor Dawid (Fighters Factory)

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Grudziński Aleksander (Rio Grappling Club Wrocław)

2. Prokop Mateusz (Rio Grappling Club Oława )

3. Saraczewski Łukasz (Emers Shidokan )

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Frąszczak Patryk (Brak klubu)

2. Domin Michał (Octagon Team)

3. Robak Dawid (RGC Oława)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 66 kg

1. Popczyk Joanna (Forca Brava Gold Team Polska)

2. Nastaszyc Katarzyna (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

3. Włodarczyk Kornelia (Puncher Wrocław)

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Ciasowska Martyna (Brak klubu)

2. Nowakowska Julia (Wrox Gym)

BJJ Senior Białe pasy

 66kg
1. Pawlaczek Krzysztof
2. Żybul Krzysztof
3. Czachura Jakub
7okg
1.Pantak Aleksander
2. Krawczyński Tomasz
3. Wiśniewski Bartosz
77kg
1. Wysmoliński Krzysztof
2. Milczarek Karol
3. Schnitzer Artur
93kg
1. Bruliński Michał
2. Białek Michał
3. Kuc Paweł
OPEN
1. Gąsiorek Maciej
2. Tatarek Tomasz

BJJ SENIOR NIEBIESKIE PASY

 77kg
1.Bajserowicz Mikołaj
2.Milczarek Karol
3. Karolewicz Kamil
84kg
1. Kaczmarek Dominik
2. Pawlak Patryk
OPEN
1. Pawlak Patryk
2. Krawczyk Aleksy

BJJ SENIOR KOLOROWE PASY

 1.Bańczyk Paweł
2. Szczypyński Mateusz

JUNIOR NE WAZA

 55 kg
 1. Grys Wojciech
2. Jander Radosław
3. Binek Jakub
60 kg
 1.Osiak Mateusz
2. Popławski Przemysław
66kg
1.Ścigała Marceli
2. Flasz Mateusz
3. Jander Remigiusz
73kg
1. Mazur Aleksy
2. Karaczun Daniel
3. Grześkowiak Kamil