ALMMA 97 Białystok

Podlaska Amatorska Liga MMA „Stop dla alkoholu Start dla sportu”

 

TERMIN: 28 listopad 2015 roku.

MIEJSCE: Hala Sportowa Uniwersytetu Medycznego , ul. Wołodyjowskiego 1, 15-287 Białystok

 

Klasyfikacja generalna

1.  MKS Sambo Chełm  4 x złoto – 4 x srebro – 3 x brąz
2. MMA Team Ełk 4 x złoto – 4 x srebro – 2 x brąz
3. Fighter Giżycko 2 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
4. Black Horse MMA Łomża 3 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz

 

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Rakowski Piotr (Legia Fight Club)

2. Stańkowski Adrian (MKS SAMBO CHEŁM)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Minda Kamil (MMA Team Ełk)

2. Ponder Tomasz (Berserkers Team Kętrzyn)

3. Korowaj Mariusz (Valetudo Białystok)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Kijańczuk Rafał (MKS SAMBO CHEŁM )

2. Marianowski Kacper (Legia Fight Club)

3. Zaczeniuk Bartosz (Valetudo Białystok)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kozłowski Adrian (Black Horse MMA Łomża)

2. Olchowik Michał (Valetudo Białystok)

3. Poliszczuk Kostia (MKS SAMBO CHEŁM)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Stańkowski Adrian (MKS SAMBO CHEŁM)

2. Popławski Jacek (Valetudo Białystok)

3. Wyszumirski Nazar (MKS SAMBO CHEŁM)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Surdyn Patryk (Black Horse MMA Łomża)

2. Gleba Szymon (MMA Team Ełk)

3. Gnieżdżiło Kamil (MKS SAMBO CHEŁM)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża)

2. Bujnowski Arkadiusz (MMA Team Ełk)

3. Kozikowski Adrian (MMA Team Ełk)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Cieślukowski Natan (Valetudo Białystok)

2. Klimas Paweł (MMA Team Ełk)

3. Bieńkowski Michał (MMA Team Ełk)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kozikowski Kacper (MMA Team Ełk)

2. Mękal Kamil (MKS SAMBO CHEŁM)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Klonowski Dawid (MMA Team Ełk)

2. Myszczyński Michał (MMA Team Ełk)

3. Podolewski Paweł (”Shirokuma” MMA Suwałki )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Łukomski Mateusz (Brak klubu)

2. Pietryńczyk Daniel (Legia Fight Club)

3. Poreda Dawid (Black Horse MMA Łomża )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Wyszumirski Nazar (MKS SAMBO CHEŁM)

2. Kucharek Mikołaj (Legia Fight Club)

3. Matejko Krzysztof (Fighter Giżycko)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Ejsmont Paweł (Fighter Giżycko)

2. Figura Paweł (MKS SAMBO CHEŁM )

3. Gregorczyk Rafał (Fighter Giżycko)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Szaruga Paweł (MKS SAMBO CHEŁM )

2. Gnieżdżiło Kamil (MKS SAMBO CHEŁM )

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Wrzosek Aleksandra (Fighter Giżycko)

2. Kachniarz Alicja (Fighter Giżycko)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Olchanowska Klaudia (MMA Team Ełk)

2. Kachniarz Alicja (Fighter Giżycko)