ALMMA 96 Łęczna

MISTRZOSTWA POLSKI WSCHODNIEJ


TERMIN:
21 listopad 2015 roku.

MIEJSCE:
Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Jaśminowa 6, 21-010 Łęczna

 

 

 

Klasyfikacja generalna

1. GKS Górnik Łęczna MMA  4 x złoto – 3 x srebro – 6 x brąz
2. Eko Różanka Pankration Team 3 x złoto – 4 x srebro – 1 x brąz
3. Spartakus Rzeszów  3 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
4. Dexters Team 2 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
5. Cross Fight Club  2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Mielniczuk Krzysztof (Eko Różanka Pankration Team)

2. Załomski Roman (Brak klubu)

3. Kozak Patryk (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Błażejewski Adrian (UKJ Millenium Rzeszów)

2. Bieniek Rafał (Herkules Łęczna)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew)

2. Łuczka Kamil (MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Abramiuk Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA)

2. Mróz Radosław (GKS Górnik Łęczna – MMA)

3. Trus Konrad (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Skrzek Marcin (Cross Fight Radom)

2. Świder Sebastian (Grappling Kraków)

3. Abramiuk Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Szozda Grzegorz (Dexters Team)

2. Zaniewicz Miłosz (MKS Lubartów)

3. Grzeluk Marceli (MKS Kalina Lublin )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Jaskot Marcin (Eko Różanka Pankration Team)

2. Matuszek Daniel (Ryoku Dojo)

3. Wróbel Jarosław (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 57 kg

1. Ignatios Filip (Spartakus Rzeszów)

2. Mróz Dominik (Eko Różanka Pankration Team)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Litwiniuk Rafał (Eko Różanka Pankration Team)

2. Kurylowicz Karol (Eko Różanka Pankration Team)

3. Marciniuk Sebastian (MKS Kalina Lublin )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Czaja Kamil (Dexters Team)

2. Oraczewski Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA)

3. Kosciuczyk Maciej (Eko Różanka Pankration Team)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna – MMA)

2. Mach Maciej (Dexters Team)

3. Duher Przemysław (Gladio)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów)

2. Poprawski Krzysztof (Spartakus Rzeszów)

3. Jędryszczak Brajan (Cross Fight Radom)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Danyło Lapin (Spartakus Rzeszów)

2. Pas Patryk (Spartakus Rzeszów)

3. Szyszka Jakub (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Skrzypiec Artur (Armia Dęblin)

2. Mika Piotr (Herkules Łęczna)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Lipski Jakub (Alfa)

2. Król Paweł (Eko Różanka Pankration Team)

3. Mróz Radosław (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Romanowski Daniel (Cross Fight Radom)

2. Owczarek Michał (Cross Fight Radom)

3. Czernik Igor (Dexters Team)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Szyszka Marcin (GKS Górnik Łęczna – MMA)

2. Rybaczuk Michał (Eko Różanka Pankration Team)

3. Gardziel Rafał (Spartakus Rzeszów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kuziel Jakub (Alliance Jiu Jitsu Lublin)

2. Kociołek Krystian (Dexters Team)

3. Jasiński Dawid (Dexters Team)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Szałajka Anita (GKS Górnik Łęczna – MMA)

2. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna – MMA)

3. Szular Sonia (SK Kickboxing Kielce)