ALMMA 95 Sochaczew

MISTRZOSTWA POLSKI MMA 2015 W KATEGORIACH

Kadet MMA, Młodzieżowiec MMA


Mistrzostwa Polski Centralnej MMA

w kategoriach
Ograniczona Formuła Senior, Junior, Kobiety
Pierwszy Krok, Full Contact, BJJ No Gi

Termin i miejsce zawodów:
7 listopada 2015
Hala sportowa MOSiR, 96-500 Sochaczew ul.Olimpijska 3

Klasyfikacja generalna

1. Warszawskie Centrum Atletyki  4 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
2. Octagon Team 2 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
3.GLKS Nadarzyn 1 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz
4. Arrachion Olsztyn  1 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
5. Gracie Barra Rzeszów  0 x złoto – 4 x srebro – 1 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Martys Kuba (Akademia Holistyczna)

2. Biesiekierski Damian (Arrachion Olsztyn)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn)

2. Romański Dawid (Grappling Białogard)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew)

2. Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Siwiec Łukasz MSFG R (Marga SFG Radom )

2. Dąbrowski Przemek BBK (Bone Breakers Kutno)

3. Żuchnik Wojciech (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Wróbel Jarosław (GKS Górnik Łęczna – MMA)

2. Czuba Andrzej (GLKS Nadarzyn)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Czarnecki Patryk (Warszawskie Centrum Atletyki)

2. Wiktor Piotr (GRACIE BARRA RZESZÓW)

3. Pikuła Sebastian (Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Maladyn Daniel (GLKS Nadarzyn)

2. Trzeciak Dawid (GRACIE BARRA RZESZÓW)

3. Pisarek Michał (Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Kataev Turpal-Eli (Fight Club Łomża )

2. Wargocki Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew)

3. Duher Przemysław (Gladio)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kominek Karol OCT (Octagon Team )

2. Gawarkiewicz Seweryn (No Limit Toruń)

3. Heljasiński Mateusz (Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Szyszka Jakub (GKS Górnik Łęczna – MMA)

2. Sulewski Hubert (Fight Club Łomża )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Wacławski Łukasz (MMA Nowe Miasto)

2. Wieder Wojciech (GLKS Nadarzyn)

3. Watras Mateusz (GRACIE BARRA RZESZÓW)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Wróblewski Robert (Ludus Żuromin)

2. Piotrowski Łukasz (MMA Nowe Miasto)

3. Waloszek Tomasz (ASW Black Panther Bydgoszcz)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Adamus Hubert (ADSW Jissenkan)

2. Kozak Kamil (GRACIE BARRA RZESZÓW)

3. Rudziński Kamil (Nastula Club)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Frąckiewicz Maciej (Warszawskie Centrum Atletyki)

2. Pyziak Jakub (GRACIE BARRA RZESZÓW)

3. Ignarski Wojciech (ASW Black Panther Bydgoszcz)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kuziel Jakub (Alliance Jiu Jitsu Lublin)

2. Pukowiec Szymon (Octagon Team )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Andriasyan Davit (Warszawskie Centrum Atletyki)

2. Krawczyk Tomasz (GKS Górnik Łęczna – MMA)

3. Czemranik Patryk (Karate Kyokushin Ropczyce)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Czubak Jacek (Marga SFG)

2. Lipowicz Miłosz (Arrachion Olsztyn)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Sowa Krzysztof – BTB (Berserkers Team Białogard)

2. Lassota Sławomir (Spartakus Rzeszów)

3. Kozłowski Adrian (Black Horse MMA Łomża )

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Legierski Mateusz – OT_C (Octagon Team)

2. Nacewicz Patryk (Fight Club Łomża )

3. Musioł Michał (Octagon Team)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Kołek Marcin (Akademia Holistyczna)

2. Borowiec Paweł (Bushi Toruń)

3. Sacharuk Łukasz (No Limit Toruń)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Góral Łukasz FB (Fightman)

2. Biłas Szymon (Spartakus Rzeszów)

3. Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Surdyn Patryk (Black Horse MMA Łomża )

2. Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów)

3. Kuczyński Damian (Arrachion Olsztyn)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Gabryluk Joanna (Marga SFG Radom )

2. Gurtowska Marta (Hunter MMA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 kg

1. Kózka Joanna (Fightman)

2. Szotkowska Katarzyna (Octagon Team )

3. Karwowska Kinga (UKS WILK GRAJEWO )