ALMMA 94 Bochnia

Mistrzostwa Polski Południowej MMA


Termin i miejsce zawodów:
24. 10. 2015 (sobota)
32-700 Bochnia, ul. Poniatowskiego 32

 

 

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Spartakus Rzeszów 3 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
2. Grappling Kraków 0 x złoto – 5 x srebro – 1 x brąz
3. Szkoła Walki Drwala 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. Fight Club Bytom . 1 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
5. Fight Club Łomża 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. GRACIE BARRA RZESZÓW 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Fightman 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Pelczar Mateusz (Brak klubu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Poneta Andrzej (Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Gacek Stanisław (UKS Barbakan) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dąbal Fryderyk (Berserkers Venganza Racibórz) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Mayrasultanov Islam (SportHaus Łomża) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Czuj Paweł (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Lassota Sławomir (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Białas Daniel (Kempo Bushido Ruda Śląska ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Leszczyński Piotr (SPARTAN Myślenice ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Wójtowicz Konrad (Grappling Rabka) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zawora Krzysztof (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kapias Sebastian (Veto Team Bielsko-Biała ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Żurowski Karol Cross FC (Cross Fight Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Łybacki Szymon (Grappling Gorlice ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wrona Rafał (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Góral Łukasz FB (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowak Dawid (Formma GYM Wadowice) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kowalski Patryk (Kempo Bushido Ruda Śląska ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Stępień Kamil – FCB (Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Witkowski Adam (Spartan Knurów ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Wiktor Piotr (GRACIE BARRA RZESZÓW) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zawodniak Zygmunt (UKS Barbakan) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ludwa Rafał (Brak klubu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Janeczek Kamil (Szkoła Walki Drwala) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kotula Michał (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Kataev Turpal-Eli (Fight Club Łomża ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kaszubowski Krzysztof (Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Korneta Adrian (Fight Fabric ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szczepaniak Maciej (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ferster Adam (Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Danyło Lapin (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Nowak Damian (FC Bytom) (Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów
3. Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

1. Lęcznar Jakub (GRACIE BARRA RZESZÓW) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Jakubowski Paweł (Veto Team Bielsko-Biała ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Irzyk Adam (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Tylka Bartłomiej (NKSW) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Mastalski Sebastian (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Meier Maciej (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Komorowski Adam (Fight Junkies Kielce) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Karkosz Dawid (Wataha Sosnowiec) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kaczmarczyk Kornel (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gajek Karol (Harnaś Group Sandomierz ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Nalepka Daniel (Legion Team Tarnów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Guziak Mariusz (NKSW) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Przybyłowicz Krystian (Golicki Zapaśniczy Klub Sportowy) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Karpiuk Paweł (Golicki Zapaśniczy Klub Sportowy) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Franiczek Kuba (Berserkers Venganza Racibórz) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Pękala Grzegorz (Formma GYM Wadowice) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szyler Sebastian (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Kózka Joanna (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ruta Justyna (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Zygmunt Weronika (Szkoła Walki Drwala) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jędrzejczyk Edyta (Veto Team Bielsko-Biała ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów