ALMMA 94 Bochnia

Mistrzostwa Polski Południowej MMA


Termin i miejsce zawodów:
24. 10. 2015 (sobota)
32-700 Bochnia, ul. Poniatowskiego 32

 

 

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Spartakus Rzeszów 3 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
2. Grappling Kraków 0 x złoto – 5 x srebro – 1 x brąz
3. Szkoła Walki Drwala 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. Fight Club Bytom . 1 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
5. Fight Club Łomża 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. GRACIE BARRA RZESZÓW 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Fightman 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Pelczar Mateusz (Brak klubu)
2. Poneta Andrzej (Cross Fight Radom)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Gacek Stanisław (UKS Barbakan)
2. Dąbal Fryderyk (Berserkers Venganza Racibórz)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Mayrasultanov Islam (SportHaus Łomża)
2. Czuj Paweł (Szkoła Walki Drwala)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Lassota Sławomir (Spartakus Rzeszów)
2. Białas Daniel (Kempo Bushido Ruda Śląska )
3. Leszczyński Piotr (SPARTAN Myślenice )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Wójtowicz Konrad (Grappling Rabka)
2. Zawora Krzysztof (Grappling Kraków)
3. Kapias Sebastian (Veto Team Bielsko-Biała )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Żurowski Karol Cross FC (Cross Fight Radom)
2. Łybacki Szymon (Grappling Gorlice )
3. Wrona Rafał (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Góral Łukasz FB (Fightman)
2. Nowak Dawid (Formma GYM Wadowice)
3. Kowalski Patryk (Kempo Bushido Ruda Śląska )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Stępień Kamil – FCB (Fight Club Bytom .)
2. Witkowski Adam (Spartan Knurów )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Wiktor Piotr (GRACIE BARRA RZESZÓW)
2. Zawodniak Zygmunt (UKS Barbakan)
3. Ludwa Rafał (Brak klubu)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Janeczek Kamil (Szkoła Walki Drwala)
2. Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne)
3. Kotula Michał (Grappling Kraków)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Kataev Turpal-Eli (Fight Club Łomża )
2. Kaszubowski Krzysztof (Fight Club Bytom .)
3. Korneta Adrian (Fight Fabric )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów)
2. Szczepaniak Maciej (Halny Nowy Sącz/Sekcja )
3. Ferster Adam (Fight Club Bytom .)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Danyło Lapin (Spartakus Rzeszów)
2. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Nowak Damian (FC Bytom) (Fight Club Bytom .)
3. Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

1. Lęcznar Jakub (GRACIE BARRA RZESZÓW)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Jakubowski Paweł (Veto Team Bielsko-Biała )
2. Irzyk Adam (Brak klubu)
3. Tylka Bartłomiej (NKSW)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Mastalski Sebastian (Halny Nowy Sącz/Sekcja )
2. Meier Maciej (Grappling Kraków)
3. Komorowski Adam (Fight Junkies Kielce)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Karkosz Dawid (Wataha Sosnowiec)
2. Kaczmarczyk Kornel (Grappling Kraków)
3. Gajek Karol (Harnaś Group Sandomierz )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Nalepka Daniel (Legion Team Tarnów)
2. Guziak Mariusz (NKSW)
3. Przybyłowicz Krystian (Golicki Zapaśniczy Klub Sportowy)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Karpiuk Paweł (Golicki Zapaśniczy Klub Sportowy)
2. Franiczek Kuba (Berserkers Venganza Racibórz)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Pękala Grzegorz (Formma GYM Wadowice)
2. Szyler Sebastian (Szkoła Walki Drwala)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Kózka Joanna (Fightman)
2. Ruta Justyna (Grappling Kraków)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Zygmunt Weronika (Szkoła Walki Drwala)
2. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom .)
3. Jędrzejczyk Edyta (Veto Team Bielsko-Biała )